Autorizācija

Lietotājvārds

Parole



Jūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

11/08/2022
Tie, kuri pieteiksies pēc 11.08 12:00 lai startē ārpus konkursa!

11/08/2022
Pēc LČ nolikuma pieteikšanās beidzās šodien 12:00. Lūdzu ievērot sacensību Nolikumu.

29/07/2022
Jā,Maestr50,iespēj
ams Tev taisnība.

29/07/2022
Varbūt koeficienti vienādi tāpēc, ka dažādi šķēpa smagumi?

28/07/2022
Spridzānam un Ermičam šķēpa mešanā vienādi vecuma koeficienti lai gan vecuma starpība ir 4 gadi.Jāatrod kļūda.

Shoutbox Archive

8. Latvijas čempionāts vecmeistariem

8. Latvijas čempionāts vecmeistariem13. augustā plkst. 11:00 Tukuma stadionā, Kuldīgas iela 74, Tukums, Latvija

Rīt, 11.08.2022 pēdējā pieteikšanās diena !!!

Sacensību nolikums / Team manual
Sacensību programma /Time table
Mainīta 03.08.2022


Reģistrācija sacensībām / Registration

Reģistrējušos dalībnieku saraksts reģistrācijas secībā / List of participants
Reģistrējušos dalībnieku saraksts pa komandām / List of participants by team

Starta protokoli(uz 10.augustu 21:30)

Ja vēlaties pārstāvēt komandu, kuras nosaukums nav atrodams sarakstā, sūtiet uz janvaz@inbox.lv ēlamo komandas nosaukumu.
Šī komanda tiks pievienota sarakstam un būs atrodama saraksta apakšdaļā!


Kļūda novērsta. Nu pieteikuma korekcija strādā! Lūdzu veiciet izmaiņas, kuras Jums nepieciešamas
Ja ir nepieciešamība dalībniekam veikt izmaiņas pieteiktajās disciplīnās, tad spied:Šeit! un seko instrukcijām!

Dalībnieku Skaits (10.08.2022)
Tukuma novads 24
Ogres novads 16
Daugavpils 15
Rīga 15
Ventspils 15
Valmieras novads 14
Gulbenes novads 14
Madonas novads 14
Bauskas novads 12
Līvānu novads 9
Balvu novads 9
Liepājas SSK 8
Preiļu novads 6
Aizkraukles novads 5
Lithuania 4
Talsu novads 3
Ādažu novads 3
Jelgava 3
Ķekavas novads 3
Jelgavas novads 2
Jūrmala 2
Liepāja 2
Smiltenes novads 1
Valkas novads 1
Individuāli 1
Kuldīgas novads 1
Ogre 1
Mārupes novads 1
Cēsu novads 1
Kopā 205

sporta formas un sporta apavi

sporta formas un sporta apavi
Speciāls piedāvājums LVVA biedriem no NIKE !!!
Piedāvājam iegādāties iesildīšanās un ikdienas Nike LATVIA izlases formas (Latvijas izlases starta formas šobrīd nav pieejamas), NIKE sacensību formas un naglenes.

IZLASES formu piedāvājums
NIKE sacensību formu piedāvājums
NAGLEŅU piedāvājums

Pasūtījumus, norādot artikulu un izmēru, līdz š.g.1.augustam lūgums sūtīt uz e-pastu: lvva.masters@gmal.com

Ogres atklātais čempionāts

Ogres atklātais čempionāts
19. jūlijā plkst. 12:00 Ogres sporta centra stadionā Skolas iela 21, Ogre, Latvija

REZULTĀTI ar IAAF punktiem




Sacensību PROGRAMMA
Sacensību nolikums
Visi protokoli
Reģistrēto dalībnieku saraksts

WMAC Tampere 2022

WMAC Tampere 2022The World Masters Athletics championship 2022
29 Jun - 10 Julay 2022 in Tampere, Finland

Latvijas komandas REZULTĀTI
MEDAL TABLE

Sacensību rezultāti - https://wmatampere2022.com/results/

Helēna Ringa - pasaules čempione vecmeistariem Lodes grūšanā S75 grupā - 9,81m !!! Sveicam !!!
Normunds Ivzāns - pasaules čempions vecmeistariem 5000m soļošanā V50 grupā - 25.12,74 !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - pasaules čempions vecmeistariem Desmitcīņā V70 grupā - 7420 punkti !!! Sveicam !!!
Normunds Ivzāns - pasaules čempions vecmeistariem 10km soļošanā V50 grupā - 49,34 !!! Sveicam !!!
Modra Liepiņa - pasaules čempione vecmeistariem 10km soļošanā S35 grupā - 59,07 !!! Sveicam !!!
Maija Jakobsone - pasaules čempione vecmeistariem diska mešanā S75 grupā - 24,64 !!! Sveicam !!!
Leontīne Vītola - pasaules čempione vecmeistariem 200m skriešanā S80 grupā - 47,98 !!! Sveicam !!!
Normunds Ivzāns - pasaules čempions vecmeistariem 20km soļošanā V50 grupā - 1.42,40 !!! Sveicam !!!
Ināra Rozēna - 2.vieta vecmeistariem Lodes grūšanā S65 grupā - 10,09m !!! Sveicam !!!
Komanda krosā (Ginta Rassa, Ilona Kojaloviča, Ludmila Joce) - 2.vieta vecmeistariem S45 grupā - 1.42,17 !!! Sveicam !!!
Pēteris Ārents - 2.vieta vecmeistariem 800m skrējienā V65 grupā - 2.23,56 !!! Sveicam !!! Skrējiena VIDEO
Vladimirs Orehovs - 2.vieta vecmeistariem 5000m soļošanā V70 grupā - 30.57,89 !!! Sveicam !!!
Komanda 10km soļošanā (Baiba Frišenbrūdere, Modra Liepiņa, Vita Ormane) - 2.vieta vecmeistariem S35 grupā - 3.00,05 !!! Sveicam !!!
Laila Pētersone - 2.vieta vecmeistariem Augstlēkšanā S50 grupā - 1,43m !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - 2.vieta vecmeistariem kārtslekšanā V70 grupā - 3,10m !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - 2.vieta vecmeistariem trīssoļlekšanā V70 grupā - 9,94m !!! Sveicam !!!
Leontīne Vītola - 3.vieta vecmeistariem 100m skrējienā S80 grupā - 21,70 !!! Sveicam !!!
Jānis Mankovskis - 3.vieta vecmeistariem Desmitcīņā V80 grupā - 5761 punkti !!! Sveicam !!!
Andrejs Vācietis - 3.vieta vecmeistariem 5000m soļošanā V85 grupā - 45.46,19 !!! Sveicam !!!
Helēna Ringa - 3.vieta vecmeistariem Smaguma mešanā S75 grupā - 11,80m !!! Sveicam !!!
Ilona Kojaloviča - 3.vieta vecmeistariem Šķēpa mešanā S55 grupā - 32,17m !!! Sveicam !!!
Elīna Ringa - 3.vieta vecmeistariem kārtslekšanā S40 grupā - 2,70m !!! Sveicam !!!
Ināra Rozēna - 3.vieta vecmeistariem diska mešanā S65 grupā - 27,11m !!! Sveicam !!!
Valdis Cela - 3.vieta vecmeistariem augstlekšanā V70 grupā - 1,45m !!! Sveicam !!!
Jānis Mankovskis - 3.vieta vecmeistariem augstlešanā V80 grupā - 1,20m !!! Sveicam !!!
Irina Štūla-Pankoka - 3.vieta vecmeistariem 2000m/ST S35 grupā - 8.36,26 !!! Sveicam !!!
Laila Pētersone - 3.vieta vecmeistariem Trīssoļlekšanā S50 grupā - 10,39m !!! Sveicam !!!

Jēkabpils veterānu čempionats

WMAC Tampere 2022

WMAC Tampere 2022
The World Masters Athletics championship 2022
29 Jun - 10 Julay 2022 in Tampere, Finland

SACENSĪBU DALĪBNIEKIEM SEKOT LĪDZ PROGRAMMAS IZMAIŅĀM www.wmatampere2022.com

Sportistiem ir jāapstiprina sava dalība KATRĀ pieteiktajā disciplīnā pirms sacensībām klatienē stadiona TIC vai www.wmatampere2022.com/confirm-varmista/
Apstiprināšanas PAMĀCĪBA

Apstiprinājums tiks slēgts 17.00 pēc Somijas laika iepriekšējā dienā katrai disciplīnai.
Ja sportisti nav apstiprinājuši savu dalību, viņiem nav atļauts piedalīties šajā disciplīnā.
Apstiprinājums tiks atvērts divas dienas pirms disciplīnas.
Apstiprinājums NAV nepieciešams sekojošām disciplīnām:
10 km and 20km Road Race Walks; Cross – country; 10k road race; Half Marathon

LATVIJAS komandas sastāvs

Sacensību NOLIKUMS
Informācija par Sacensībām
Sacensību PROGRAMMA

Līgu un Jāņu atklātais čempionāts

Līgu un Jāņu atklātais čempionāts
23. jūnijā plkst. 10:00 Preiļu Sporta skolas stadionā, Aglonas iela 24, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301

REZULTĀTI
REZULTĀTI ar IAAF punktiem

LSVS Pašvaldību 59. sporta spēles vieglatlētikā

LSVS Pašvaldību 59. sporta spēles vieglatlētikā
18. - 19.jūnijā Bauskas stadionā, Pilskalna iela 26

REZULTĀTI Sievietes
REZULTĀTI Vīrieši

Meistrų varžybos „Ąžuolo taurė“, Klaipēdā

Meistrų varžybos „Ąžuolo taurė“, Klaipēdā
12. jūnijā 10:30 Klaipēdas (LTU) stadionā, Sportininkų g. 46, Klaipėda

REZULTĀTI

Sacensību NOLIKUMS
Sacensību PROGRAMMA
Informācija par sacensībām

gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā

gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā
08. jūnijā 10:00 Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā, O.Kalpaka ielā 1A

REZULTĀTI
REZULTĀTI ar IAAF punktiem



Sacensību NOLIKUMS
Sacensību PROGRAMMA
Sacensību AFIŠA

Kokneses atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem „Viestura kauss”

Kokneses atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem „Viestura kauss”
04. jūnijā 12:00 Kokneses sporta centra stadionā, Parka ielā 27a

REZULTĀTI
REZULTĀTI ar IAAF punktiem



Sacensību NOLIKUMS
Sacensību PROGRAMMA
Sacensību AFIŠA
Ielādes laiks: 0.04 sekundes
5,459,888 Unikāli apmeklētāji