Komandvērtējums pēc punktiem. Pirmā vieta dod 15 punktus... 15.vieta- 1 punktu. Zemākas vietas arī dod 1 punktu. Vērtējumā ir 30 ieskaites.Komandu skaits, kuras ieguvušas punktus:28

1. Komanda: Valmieras novads Punkti: 450

1. Jānis Zagorskis Diska mešana vīriešiem 15 pti
2. Ä’riks Melkurts 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Dzintra Zinkovska Augstlēkšana sievietēm 15 pti
4. Gunita Å Ä«rante 5km soļošana sievietēm 15 pti
5. Ritvars LÄ“rme 3km soļošana vīriešiem 15 pti
6. Ritvars LÄ“rme 5km soļošana vīriešiem 15 pti
7. Raitis LÄ“rme 5km soļošana vīriešiem 15 pti
8. Valdis BlÅ«ms Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
9. Ligita Vasiļevska 800m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Sandis Sabājevs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
11. Valdis BlÅ«ms Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
12. Laura PÄ“tersone 200m skrējiens sievietēm 15 pti
13. Laura PÄ“tersone 100m skrējiens sievietēm 15 pti
14. Jānis Markevics Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
15. Jānis Markevics Diska mešana vīriešiem 15 pti
16. Māris Žviriņš Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
17. Raitis LÄ“rme 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
18. Ilona Puriņa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
19. Valdis Tilts 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
20. Valdis Tilts 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
21. Aleksejs Koziņecs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
22. Iveta Grunte Dinsberga Lodes grūšana sievietēm 15 pti
23. Aleksejs Koziņecs 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
24. Valdis Tilts 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
25. Marta Ä€damsone Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
26. Ilona Puriņa Lodes grūšana sievietēm 15 pti
27. Sandis Sabājevs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
28. Irina Birjukova Diska mešana sievietēm 15 pti
29. Dzintra Zinkovska Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
30. Raitis LÄ“rme 3km soļošana vīriešiem 15 pti
31. Ilona Puriņa Diska mešana sievietēm 14 pti
32. Marta Ä€damsone Diska mešana sievietēm 14 pti
33. Laila Ceika 800m skrējiens sievietēm 14 pti
34. Dina Alksne 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
35. Irina Birjukova Lodes grūšana sievietēm 14 pti
36. Iveta Grunte Dinsberga Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
37. Sandra Sprice Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
38. Laila Ceika 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
39. Gunita Å Ä«rante 3km soļošana sievietēm 14 pti
40. Marta Ä€damsone Lodes grūšana sievietēm 14 pti
41. Dzintra Zinkovska Tāllēkšana sievietēm 14 pti
42. Normunds Bucenieks Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
43. Andis Gailis 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
44. Jānis Gailis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
45. Andis Gailis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
46. Ä¢irts Sarma Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
47. Valdis BlÅ«ms Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
48. Elmārs Gulbis Diska mešana vīriešiem 14 pti
49. Normunds Bucenieks 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
50. Andis Gailis 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
51. Jānis Zagorskis Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
52. Elmārs Gulbis Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
53. Aleksejs Koziņecs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
54. Normunds Bucenieks 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
55. Ä’riks Melkurts 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
56. Santa Krasovska Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
57. sprintastafete vīriešiem 13 pti
58. Māris Jirgensons Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
59. Māris Jirgensons 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
60. Iveta Ločmele Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
61. Sandra Sprice Tāllēkšana sievietēm 13 pti
62. Ligita Vasiļevska 400m skrējiens sievietēm 13 pti
63. Gundars Rutkis 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
64. Dace Liepiņa 3000m skrējiens sievietēm 13 pti
65. Madara FÅ«rmane 3000m skrējiens sievietēm 13 pti
66. Gunārs MÄ«lenbergs Diska mešana vīriešiem 13 pti
67. Dace Liepiņa 800m skrējiens sievietēm 13 pti
68. Ligita Vasiļevska 200m skrējiens sievietēm 13 pti
69. Irina Birjukova Šķēpa mešana sievietēm 12 pti
70. Ä¢irts Sarma 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
71. Iveta Grunte Dinsberga Diska mešana sievietēm 12 pti
72. Gunārs MÄ«lenbergs Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
73. Jānis Markevics Šķēpa mešana vīriešiem 12 pti
74. Laura PÄ“tersone 3000m skrējiens sievietēm 12 pti
75. Kaspars Skrastiņš 5000m skrējiens vīriešiem 12 pti
76. Jānis Gailis 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
77. Santa Krasovska Lodes grūšana sievietēm 12 pti
78. Santa Krasovska Šķēpa mešana sievietēm 11 pti
79. Ä’riks Melkurts 400m skrējiens vīriešiem 11 pti
80. Jānis Gailis 1500m skrējiens vīriešiem 10 pti
81. Ä¢irts Sarma 5000m skrējiens vīriešiem 10 pti
82. sprintastafete sievietēm 8 pti


2. Komanda: Daugavpils Punkti: 447

1. jauktā zviedru 15 pti
2. Ludmila Å…efjodova-Volkiva 400m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Marija Bočarova 200m skrējiens sievietēm 15 pti
4. ValentÄ«na Maklakova 200m skrējiens sievietēm 15 pti
5. Ludmila Å…efjodova-Volkiva 200m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Ināra Fjodorova Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
7. Ludmila Å…efjodova-Volkiva 100m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Aleksandrs Stepanovs Diska mešana vīriešiem 15 pti
9. Aleksandrs Stepanovs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
10. ValentÄ«na Maklakova 400m skrējiens sievietēm 15 pti
11. Tatjana Podze 800m skrējiens sievietēm 15 pti
12. sprintastafete vīriešiem 15 pti
13. Anfiza Ziļa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
14. Ināra Fjodorova Tāllēkšana sievietēm 15 pti
15. Ināra Fjodorova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
16. Ludmila Tokareva 5km soļošana sievietēm 15 pti
17. Vera Grinberte 5km soļošana sievietēm 15 pti
18. Ludmila Tokareva 3km soļošana sievietēm 15 pti
19. Vera Grinberte 3km soļošana sievietēm 15 pti
20. ArtÅ«rs Davidovs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
21. Oļegs Okuņevs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
22. Vaclavs Ančevskis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
23. Arnis PaÅ¡kevičs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
24. Ignats Å imkuns 5km soļošana vīriešiem 15 pti
25. Vaclavs Ančevskis 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
26. ArtÅ«rs Davidovs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
27. Arnis PaÅ¡kevičs 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
28. Oļegs Okuņevs 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
29. ValentÄ«na Maklakova 100m skrējiens sievietēm 14 pti
30. ValÄ“rijs Baranovskis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
31. Aleksandrs Vnukovs Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
32. ValÄ“rijs Baranovskis 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
33. mazā zviedru 14 pti
34. Ignats Å imkuns 3km soļošana vīriešiem 14 pti
35. Aleksandrs Vnukovs Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
36. ArtÅ«rs Davidovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
37. Aleksandrs Stepanovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
38. Vaclavs Ančevskis 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
39. Maksims Tkačovs Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
40. Inta Izranova 200m skrējiens sievietēm 14 pti
41. Maksims Tkačovs 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
42. Anfiza Ziļa Diska mešana sievietēm 13 pti
43. Anfiza Ziļa Lodes grūšana sievietēm 13 pti
44. Ignats Å imkuns Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
45. Oļegs Okuņevs 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
46. Maksims Tkačovs 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
47. ValentÄ«na Petrova 800m skrējiens sievietēm 13 pti
48. Tatjana Podze 400m skrējiens sievietēm 13 pti
49. Vjačeslavs Bambans 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
50. Inta Izranova 100m skrējiens sievietēm 13 pti
51. ValentÄ«na Petrova 400m skrējiens sievietēm 13 pti
52. Vjačeslavs Bambans 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
53. Marija Bočarova 100m skrējiens sievietēm 12 pti
54. Inta Izranova Tāllēkšana sievietēm 12 pti
55. ValentÄ«na Petrova 3000m skrējiens sievietēm 12 pti
56. Marija Bočarova Tāllēkšana sievietēm 11 pti
57. Evita Miglāne Lodes grūšana sievietēm 10 pti


3. Komanda: RÄ«ga Punkti: 447

1. HelÄ“na Ringa Diska mešana sievietēm 15 pti
2. Ilmārs Saulgriezis 5km soļošana vīriešiem 15 pti
3. Maija Jākobsone Lodes grūšana sievietēm 15 pti
4. Solvita Ä»eļeva Tāllēkšana sievietēm 15 pti
5. HelÄ“na Ringa Lodes grūšana sievietēm 15 pti
6. Māris GrÄ“niņš Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
7. Viesturs Donis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
8. Māris GrÄ“niņš Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
9. Ilona Sirsone Augstlēkšana sievietēm 15 pti
10. Ināra LÅ«se 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
11. Ināra LÅ«se 800m skrējiens sievietēm 15 pti
12. Ināra LÅ«se 400m skrējiens sievietēm 15 pti
13. Vilmārs BukÅ¡s Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
14. Dace PilsÄ“tniece 100m skrējiens sievietēm 15 pti
15. ValÄ“rijs Jegorovs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
16. Ilmārs Saulgriezis 3km soļošana vīriešiem 15 pti
17. Leons Žukovskis 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
18. Maija Jākobsone Diska mešana sievietēm 15 pti
19. Māris GrÄ“niņš 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
20. HelÄ“na Ringa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
21. Leons Žukovskis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
22. Ināra RozÄ“na Diska mešana sievietēm 15 pti
23. LeonÄ«ds Dedovs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
24. Ināra RozÄ“na Lodes grūšana sievietēm 15 pti
25. LeonÄ«ds Dedovs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
26. LeonÄ«ds Dedovs 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
27. Jānis Caics 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
28. Solvita Ä»eļeva 200m skrējiens sievietēm 14 pti
29. Ilona Sirsone 100m skrējiens sievietēm 14 pti
30. Agra BrÅ«ne Diska mešana sievietēm 14 pti
31. ElÄ«na Ringa Augstlēkšana sievietēm 14 pti
32. Agra BrÅ«ne Lodes grūšana sievietēm 14 pti
33. Ilona Sirsone Tāllēkšana sievietēm 14 pti
34. Ināra RozÄ“na Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
35. Aivars Garančs Diska mešana vīriešiem 14 pti
36. Ansis Regža Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
37. ValÄ“rijs Jegorovs 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
38. Genādijs Ä»ebedevs 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
39. Andris Kreicums Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
40. Solvita Ä»eļeva 100m skrējiens sievietēm 14 pti
41. Dace PilsÄ“tniece Tāllēkšana sievietēm 14 pti
42. Genādijs Ä»ebedevs 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
43. Leons Žukovskis 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
44. Valdis AņiÄ·ejevs 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
45. Andris Avens 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
46. LÄ«ga GriÄ·e Lodes grūšana sievietēm 13 pti
47. Andris Avens Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
48. LÄ«ga GriÄ·e Tāllēkšana sievietēm 13 pti
49. sprintastafete sievietēm 13 pti
50. Gaidis GailÄ«tis Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
51. Gaidis GailÄ«tis Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti
52. Aldis Putns Diska mešana vīriešiem 13 pti
53. Aldis Putns Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
54. LÄ«ga GriÄ·e 100m skrējiens sievietēm 13 pti
55. Gaidis GailÄ«tis Augstlēkšana vīriešiem 12 pti
56. Genādijs Ä»ebedevs 100m skrējiens vīriešiem 12 pti
57. Jānis VanuÅ¡ka Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
58. Agris Auce 100m skrējiens vīriešiem 12 pti
59. Andris Kreicums Diska mešana vīriešiem 11 pti
60. Andris Kreicums Lodes grūšana vīriešiem 11 pti
61. Jānis VanuÅ¡ka Diska mešana vīriešiem 11 pti
62. Andris Avens Diska mešana vīriešiem 10 pti


4. Komanda: Ogres novads Punkti: 445

1. lielā zviedru 15 pti
2. Vaclavs Griņevičs 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Uldis Ä€belis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
4. Uldis Ä€belis Diska mešana vīriešiem 15 pti
5. Harijs Jaunzems Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
6. Harijs Jaunzems Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
7. Normunds KrÅ«miņš Diska mešana vīriešiem 15 pti
8. Harijs Jaunzems Diska mešana vīriešiem 15 pti
9. Rita Žuravļova 3km soļošana sievietēm 15 pti
10. Mirdza Aizsilniece Lodes grūšana sievietēm 15 pti
11. Rita Žuravļova 5km soļošana sievietēm 15 pti
12. Gunita Aizstrauta Augstlēkšana sievietēm 15 pti
13. Mirdza Aizsilniece Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
14. Anita BÄ“rsone Diska mešana sievietēm 15 pti
15. Mirdza Aizsilniece Diska mešana sievietēm 15 pti
16. Armands BuÅ¡s 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
17. Valdis Å…ilovs 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
18. Valdis Å…ilovs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
19. Jānis Gailis 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
20. Armants PÄ“terkops 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
21. Vaclavs Griņevičs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
22. Jānis Gailis 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
23. Valdis Å…ilovs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
24. Vaclavs Griņevičs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
25. Uldis Ä€belis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
26. Anita BÄ“rsone Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
27. Inga Zilberte 5km soļošana sievietēm 14 pti
28. Juris Vaskāns 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
29. Gunita Aizstrauta Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
30. Aivars Puriņš Diska mešana vīriešiem 14 pti
31. Jānis Kaprālis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
32. Normunds Ermičs Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
33. Anita BÄ“rsone Lodes grūšana sievietēm 14 pti
34. Jānis Mežiels 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
35. Jānis Krastiņš 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
36. Alberts Trops Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
37. Anita PlatpÄ«re 3km soļošana sievietēm 14 pti
38. Jānis Mežiels 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
39. Inga Zilberte 3km soļošana sievietēm 13 pti
40. Edgars RÅ«tiņš 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
41. Jānis Krastiņš 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
42. Armands BuÅ¡s 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
43. Aivars Puriņš 3km soļošana vīriešiem 13 pti
44. Jānis Kaprālis 3km soļošana vīriešiem 13 pti
45. Jānis Kaprālis 5km soļošana vīriešiem 13 pti
46. Edgars RÅ«tiņš 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
47. Aivars Puriņš Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
48. Edgars RÅ«tiņš 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
49. Rita Žuravļova 3000m skrējiens sievietēm 13 pti
50. ZigfrÄ«ds Rudzāts Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
51. Marita Žukovska 3000m skrējiens sievietēm 12 pti
52. jauktā zviedru 11 pti


5. Komanda: Tukuma novads Punkti: 444

1. Māris Mednis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
2. Vineta Lorenca Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
3. Liene Gudriniece Tāllēkšana sievietēm 15 pti
4. Gunta Helmane Tāllēkšana sievietēm 15 pti
5. Vineta Lorenca Tāllēkšana sievietēm 15 pti
6. Liene Gudriniece Augstlēkšana sievietēm 15 pti
7. Vineta Lorenca Augstlēkšana sievietēm 15 pti
8. Modra Liepiņa 5km soļošana sievietēm 15 pti
9. Baiba FriÅ¡enbrÅ«dere 3km soļošana sievietēm 15 pti
10. Tālivaldis KrÅ«miņš Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
11. Modra Liepiņa 3km soļošana sievietēm 15 pti
12. Gunārs Pavlovskis Diska mešana vīriešiem 15 pti
13. Māris Mednis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
14. Liene Gudriniece Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
15. Aivis Å temmers 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
16. Māris GrÄ«nÅ¡teins 3km soļošana vīriešiem 15 pti
17. Modris Liepiņš 3km soļošana vīriešiem 15 pti
18. Aivis Å temmers 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
19. Modris Liepiņš 5km soļošana vīriešiem 15 pti
20. KristÄ«ne Matiļēviča Diska mešana sievietēm 15 pti
21. Māris GrÄ«nÅ¡teins Diska mešana vīriešiem 15 pti
22. KristÄ«ne Matiļēviča Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
23. Gunta Helmane Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
24. KristÄ«ne Matiļēviča Lodes grūšana sievietēm 15 pti
25. Māris Skangals Diska mešana vīriešiem 14 pti
26. Aivis Å temmers 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
27. KarÄ«na Helmane -Soročenkova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
28. sprintastafete vīriešiem 14 pti
29. Kristina Dementjeva 5km soļošana sievietēm 14 pti
30. KarÄ«na Helmane -Soročenkova Tāllēkšana sievietēm 14 pti
31. Tālivaldis KrÅ«miņš Diska mešana vīriešiem 14 pti
32. Juris KoniÅ¡evs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
33. Vairis Mārtiņsons Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
34. Māris GrÄ«nÅ¡teins Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
35. Viesturs DriÄ·is Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
36. Juris Kožeurovs Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
37. Māris Mednis Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
38. Juris Kožeurovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
39. Juris KoniÅ¡evs 5km soļošana vīriešiem 14 pti
40. LÄ«ga Roze Lodes grūšana sievietēm 13 pti
41. Vairis Mārtiņsons Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti
42. Georgijs Dementjevs Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
43. Ronalds Arājs Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
44. Kristina Dementjeva 3km soļošana sievietēm 13 pti
45. Liene Medisone 3km soļošana sievietēm 13 pti
46. Gunārs Pavlovskis Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
47. Sandris Filka Diska mešana vīriešiem 13 pti
48. Ronalds Arājs Diska mešana vīriešiem 13 pti
49. Viesturs DriÄ·is Diska mešana vīriešiem 13 pti
50. Krists Medisons Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
51. Krists Medisons Diska mešana vīriešiem 12 pti
52. Aleksejs Davidovs Diska mešana vīriešiem 12 pti
53. Krists Medisons Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
54. Sandris Filka Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
55. Gunta Helmane Diska mešana sievietēm 12 pti
56. Māris Skangals Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
57. Ginta Keine 800m skrējiens sievietēm 12 pti
58. Ginta Keine 3000m skrējiens sievietēm 12 pti
59. Vairis Mārtiņsons Tāllēkšana vīriešiem 12 pti
60. sprintastafete sievietēm 11 pti
61. Ronalds Arājs Šķēpa mešana vīriešiem 11 pti
62. Tālivaldis KrÅ«miņš Lodes grūšana vīriešiem 11 pti
63. Aleksejs Davidovs Lodes grūšana vīriešiem 11 pti
64. Liene Medisone 400m skrējiens sievietēm 11 pti
65. Māris Skangals Šķēpa mešana vīriešiem 11 pti
66. Georgijs Dementjevs Šķēpa mešana vīriešiem 10 pti
67. Ginta Keine 100m skrējiens sievietēm 9 pti


6. Komanda: Ventspils Punkti: 443

1. UÄ£is Lasmanis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
2. Sandris Balinskis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
3. Valdis Cela Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
4. Dace Brakanska Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
5. Dainis KÅ«la Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
6. Aleksejs IļjuÅ¡ins Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
7. Dainis KÅ«la Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
8. UÄ£is Lasmanis Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
9. Anija Petrovska Tāllēkšana sievietēm 15 pti
10. Maija Vesele Tāllēkšana sievietēm 15 pti
11. UÄ£is Lasmanis Diska mešana vīriešiem 15 pti
12. Maija Vesele Augstlēkšana sievietēm 15 pti
13. Dace Brakanska Augstlēkšana sievietēm 15 pti
14. Maija Vesele Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
15. Valdis Cela Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
16. Valdis Cela 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
17. Māris Petrovskis 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
18. Ginta Rassa 800m skrējiens sievietēm 15 pti
19. Anija Petrovska Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
20. Aigars Ansbergs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
21. Juris Baraus 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
22. Juris Baraus 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
23. Iveta Stankevica Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
24. Baiba Lāce Diska mešana sievietēm 14 pti
25. Ligita Ziemane Diska mešana sievietēm 14 pti
26. Ligita Ziemane Augstlēkšana sievietēm 14 pti
27. Dace Brakanska Tāllēkšana sievietēm 14 pti
28. Gunta Buholce Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
29. LÄ«ga Konovalova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
30. Anija Petrovska Lodes grūšana sievietēm 14 pti
31. Ginta Rassa 400m skrējiens sievietēm 14 pti
32. Juris Dombrovskis 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
33. Boris Dormidonovs Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
34. Aleksejs IļjuÅ¡ins Diska mešana vīriešiem 14 pti
35. jauktā zviedru 13 pti
36. Ligita Ziemane Lodes grūšana sievietēm 13 pti
37. LÄ«ga Konovalova Tāllēkšana sievietēm 13 pti
38. Iveta Stankevica Tāllēkšana sievietēm 13 pti
39. Gunta Buholce Tāllēkšana sievietēm 13 pti
40. Boris Dormidonovs Diska mešana vīriešiem 13 pti
41. Iveta Stankevica Augstlēkšana sievietēm 13 pti
42. Gatis Brakanskis 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
43. Ginta Rassa 200m skrējiens sievietēm 13 pti
44. Gatis Brakanskis 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
45. Baiba Lāce Šķēpa mešana sievietēm 12 pti
46. Baiba Lāce Lodes grūšana sievietēm 12 pti
47. sprintastafete sievietēm 12 pti
48. Raitis Kozlovskis 5000m skrējiens vīriešiem 12 pti
49. Māris Petrovskis 100m skrējiens vīriešiem 12 pti
50. Aleksejs IļjuÅ¡ins Šķēpa mešana vīriešiem 12 pti
51. Gunta Buholce 3km soļošana sievietēm 12 pti
52. LÄ«ga Konovalova 100m skrējiens sievietēm 11 pti
53. Juris Dombrovskis 100m skrējiens vīriešiem 11 pti
54. Signe Lauva 800m skrējiens sievietēm 11 pti
55. Sandris Balinskis 1500m skrējiens vīriešiem 10 pti
56. Raitis Kozlovskis 1500m skrējiens vīriešiem 9 pti


7. Komanda: Līvānu novads Punkti: 437

1. MārÄ«te Vasiļjeva Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
2. LeontÄ«ne VÄ«tola 100m skrējiens sievietēm 15 pti
3. LeontÄ«ne VÄ«tola 200m skrējiens sievietēm 15 pti
4. MārÄ«te Vilcāne Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
5. Madara Gavare 400m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Kitija Valtere 800m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Kitija Valtere 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Vita Ormane 5km soļošana sievietēm 15 pti
9. MārÄ«te Vilcāne Tāllēkšana sievietēm 15 pti
10. mazā zviedru 15 pti
11. LeontÄ«ne VÄ«tola Tāllēkšana sievietēm 15 pti
12. MārÄ«te Vilcāne Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
13. Zoja RibuÅ¡a 3km soļošana sievietēm 15 pti
14. Jānis Važņevičs 5km soļošana vīriešiem 15 pti
15. Jānis Mankovskis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
16. Arturs Onzuls 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
17. Jānis Mankovskis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
18. Juris Lebedoks Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
19. Beāte Vensberga 800m skrējiens sievietēm 14 pti
20. Vita Ormane 3km soļošana sievietēm 14 pti
21. MārÄ«te Vasiļjeva Tāllēkšana sievietēm 14 pti
22. Zoja RibuÅ¡a 5km soļošana sievietēm 14 pti
23. MārÄ«te Vasiļjeva Augstlēkšana sievietēm 14 pti
24. Juris Lebedoks Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
25. Jānis Važņevičs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
26. Vilma Lojāne Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
27. Kristaps Jankovskis Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
28. sprintastafete sievietēm 14 pti
29. Jānis Mankovskis Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
30. Vilma Lojāne Diska mešana sievietēm 13 pti
31. Vilma Lojāne Lodes grūšana sievietēm 13 pti
32. Anna Ivbule Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
33. Vita Ormane Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
34. Juris Lebedoks 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
35. Arturs Onzuls 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
36. Anna Ivbule Tāllēkšana sievietēm 13 pti
37. Jānis Ludāns Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti
38. Madara Gavare 200m skrējiens sievietēm 13 pti
39. Jānis Ludāns Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
40. Jānis Ludāns Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
41. Aigars Tučs 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
42. Anna Ivbule 100m skrējiens sievietēm 13 pti
43. Kristaps Daugavietis 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
44. Aigars Tučs 5000m skrējiens vīriešiem 12 pti
45. Aigars Tučs 1500m skrējiens vīriešiem 11 pti
46. Kristaps Daugavietis 100m skrējiens vīriešiem 11 pti
47. Beāte Vensberga 100m skrējiens sievietēm 10 pti
48. Madara Gavare 100m skrējiens sievietēm 8 pti


8. Komanda: Madonas novads Punkti: 430

1. Zinaida Rācenāja 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Ruta Kozlovska 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Zinaida Rācenāja 800m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Dace SaulÄ«te 3km soļošana sievietēm 15 pti
5. Dace SaulÄ«te 200m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Dace SaulÄ«te 5km soļošana sievietēm 15 pti
7. Māra Rināsa 5km soļošana sievietēm 15 pti
8. Uldis Sudārs Diska mešana vīriešiem 15 pti
9. Māra Bārbale Lodes grūšana sievietēm 15 pti
10. PÄ“teris Ä€rents 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
11. Guntars Vasiļjevs 5km soļošana vīriešiem 15 pti
12. Guntars Vasiļjevs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
13. Gunta BlÅ«miņa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
14. PÄ“teris Ä€rents 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
15. Juris Zilveris 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
16. Saija Bikanova Lodes grūšana sievietēm 14 pti
17. Juris Zilveris 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
18. Ruta Kozlovska 400m skrējiens sievietēm 14 pti
19. Māra Rināsa 3km soļošana sievietēm 14 pti
20. Zinaida Rācenāja 3km soļošana sievietēm 14 pti
21. Dzidra Å irve 5km soļošana sievietēm 14 pti
22. Valdis Jermacāns Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
23. Valdis Jermacāns Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
24. Kārlis Bricis Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
25. Juris Zilveris 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
26. Dzidra Å irve 3km soļošana sievietēm 13 pti
27. Gunta BlÅ«miņa 800m skrējiens sievietēm 13 pti
28. mazā zviedru 13 pti
29. Dzidra Å irve 200m skrējiens sievietēm 13 pti
30. Māra Rināsa 200m skrējiens sievietēm 13 pti
31. Ruta Kozlovska 200m skrējiens sievietēm 12 pti
32. ZigfrÄ«ds Baumanis 3km soļošana vīriešiem 12 pti
33. Ilvija Bikanova Lodes grūšana sievietēm 12 pti
34. Kārlis Bricis Diska mešana vīriešiem 12 pti
35. Ilvija Bikanova 100m skrējiens sievietēm 11 pti
36. Valdis Jermacāns Diska mešana vīriešiem 11 pti
37. Saija Bikanova 100m skrējiens sievietēm 11 pti
38. ZigfrÄ«ds Baumanis Lodes grūšana vīriešiem 10 pti
39. sprintastafete sievietēm 10 pti
40. Gunta BlÅ«miņa Tāllēkšana sievietēm 10 pti


9. Komanda: Bauskas novads Punkti: 428

1. Velta Bruce 200m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Ineta Ruhocka Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
3. Jolanta BaltruÅ¡aite 100m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Dace Kalniņa 200m skrējiens sievietēm 15 pti
5. Laine Baha 100m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Dace Kalniņa 400m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Dace Kalniņa 800m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Zane Kaspere 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
9. Jeļena Kriščūne Diska mešana sievietēm 15 pti
10. sprintastafete sievietēm 15 pti
11. Velta Bruce 100m skrējiens sievietēm 14 pti
12. ElÄ«na Valtere-Avotiņa Tāllēkšana sievietēm 14 pti
13. ElÄ«na Valtere-Avotiņa 100m skrējiens sievietēm 14 pti
14. Aiva Avota-Zalstere 100m skrējiens sievietēm 14 pti
15. PÄ“teris Rājevs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
16. Marta Jespere 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
17. Laine Baha Tāllēkšana sievietēm 14 pti
18. SkaidrÄ«te Å nitka 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
19. Rihards Melgailis Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
20. Rihards Melgailis Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
21. Uldis Kolužs Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
22. Ineta Ruhocka Diska mešana sievietēm 14 pti
23. Viktors Folkmanis Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
24. Zintis Jaunpujens-Pujens Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
25. Rihards Melgailis Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
26. LÄ«ga Valnere Diska mešana sievietēm 14 pti
27. ArtÅ«rs Junolainens 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
28. KristÄ«ne DakÅ¡a-Junolainena Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
29. Jeļena Kriščūne Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
30. Jolanta BaltruÅ¡aite Tāllēkšana sievietēm 13 pti
31. Inta Liepa 3km soļošana sievietēm 13 pti
32. Ieva Kirkila Augstlēkšana sievietēm 13 pti
33. Ieva Kirkila Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
34. LÄ«ga Valnere Lodes grūšana sievietēm 13 pti
35. KristÄ«ne DakÅ¡a-Junolainena Lodes grūšana sievietēm 13 pti
36. Zintis Jaunpujens-Pujens Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
37. PÄ“teris Rājevs Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
38. Alberts PeÅ¡iks Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti
39. Inese Sigutenkova 100m skrējiens sievietēm 13 pti
40. SkaidrÄ«te Å nitka 800m skrējiens sievietēm 13 pti
41. Inese Sigutenkova 200m skrējiens sievietēm 13 pti
42. KristÄ«ne DakÅ¡a-Junolainena 3km soļošana sievietēm 12 pti
43. Uldis Kolužs Šķēpa mešana vīriešiem 12 pti
44. Jeļena Kriščūne Lodes grūšana sievietēm 12 pti
45. Guntars Å umila Šķēpa mešana vīriešiem 12 pti
46. Alberts PeÅ¡iks Tāllēkšana vīriešiem 12 pti
47. Aiva Avota-Zalstere Tāllēkšana sievietēm 12 pti
48. sprintastafete vīriešiem 12 pti
49. Juta Pastore 100m skrējiens sievietēm 12 pti
50. ElÄ«na Prudņikova Augstlēkšana sievietēm 12 pti
51. Arnis Ä’rmanis 1500m skrējiens vīriešiem 11 pti
52. ElÄ«na Prudņikova Diska mešana sievietēm 11 pti
53. lielā zviedru 11 pti
54. LÄ«ga Valnere Šķēpa mešana sievietēm 11 pti
55. Arnis Ä’rmanis 800m skrējiens vīriešiem 11 pti
56. Guntars Å umila Lodes grūšana vīriešiem 11 pti
57. Jolanta BaltruÅ¡aite Lodes grūšana sievietēm 11 pti
58. Marta Jespere 800m skrējiens sievietēm 11 pti
59. Ineta Ruhocka Lodes grūšana sievietēm 11 pti
60. Guntars Å umila Diska mešana vīriešiem 11 pti
61. Uldis Kolužs Diska mešana vīriešiem 11 pti
62. jauktā zviedru 10 pti
63. Kaspars Sniegs 800m skrējiens vīriešiem 9 pti
64. Alberts PeÅ¡iks Diska mešana vīriešiem 9 pti
65. ElÄ«na Prudņikova Lodes grūšana sievietēm 9 pti
66. Ieva Kirkila Lodes grūšana sievietēm 5 pti


10. Komanda: JÄ“kabpils novads Punkti: 423

1. Zigmunds Znotiņš 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Viktors Zarņickis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
3. Zigmunds Znotiņš Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
4. Ivars Timko Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Normunds Ivzāns 5km soļošana vīriešiem 15 pti
6. Normunds Ivzāns 3km soļošana vīriešiem 15 pti
7. Ruta Å Ä·ipare 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Ivars Dundurs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
9. Aivita Ķiploka Diska mešana sievietēm 15 pti
10. Zigmunds Znotiņš 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
11. Ivars Dundurs Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
12. Vladimirs Golubevs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
13. Mairis Dzenis Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
14. Ruta Å Ä·ipare 400m skrējiens sievietēm 14 pti
15. Mairis Dzenis 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
16. JÅ«lija VÄ“vere 800m skrējiens sievietēm 14 pti
17. Ruta Å Ä·ipare 800m skrējiens sievietēm 14 pti
18. JÅ«lija VÄ“vere 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
19. Vladimirs Golubevs 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
20. Rita Lamba Diska mešana sievietēm 14 pti
21. Lauris Ugriks 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
22. Aivita Ķiploka Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
23. Rita Lamba Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
24. Rita Lamba Lodes grūšana sievietēm 13 pti
25. Ivars Dundurs Diska mešana vīriešiem 13 pti
26. Andris Rukmanis Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
27. lielā zviedru 13 pti
28. Ivars Timko Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
29. Mairis Dzenis Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
30. Viktors Zarņickis Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
31. PÄ“teris Krastiņš 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
32. Andris Rukmanis Diska mešana vīriešiem 12 pti
33. Roms Žilinsks 5000m skrējiens vīriešiem 12 pti
34. Viktors Zarņickis Tāllēkšana vīriešiem 12 pti
35. PÄ“teris Krastiņš 1500m skrējiens vīriešiem 11 pti
36. Lauris Ugriks 1500m skrējiens vīriešiem 11 pti
37. Aivita Ķiploka Lodes grūšana sievietēm 11 pti
38. Roms Žilinsks 1500m skrējiens vīriešiem 10 pti
39. ArvÄ«ds Ozols 1500m skrējiens vīriešiem 8 pti


11. Komanda: Gulbenes novads Punkti: 417

1. Voldemārs MezÄ«tis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Irita Bačka 5km soļošana sievietēm 15 pti
3. Irita Bačka 3km soļošana sievietēm 15 pti
4. Guna Ģērmane 400m skrējiens sievietēm 15 pti
5. Ä€dolfs Mičulis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Ä€dolfs Mičulis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
7. Harijs Ä€boliņš 5km soļošana vīriešiem 15 pti
8. Harijs Ä€boliņš 3km soļošana vīriešiem 15 pti
9. Voldemārs MezÄ«tis 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
10. Jānis Ģērmanis 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
11. Jānis Ančs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
12. Raivis BÄ“rziņš 3km soļošana vīriešiem 14 pti
13. Irita Bačka Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
14. Å…ina Jurciņa 3km soļošana sievietēm 14 pti
15. Jānis PÄ“rkons Diska mešana vīriešiem 14 pti
16. jauktā zviedru 14 pti
17. Vladimirs Kallass 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
18. Gunārs Rubenis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
19. Gunārs Rubenis 5km soļošana vīriešiem 14 pti
20. Guntis Balodis 5km soļošana vīriešiem 14 pti
21. Å…ina Jurciņa 5km soļošana sievietēm 13 pti
22. Guntis Balodis 3km soļošana vīriešiem 13 pti
23. Andrejs Vācietis 3km soļošana vīriešiem 13 pti
24. Vladimirs Kallass 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
25. Guna Ģērmane Tāllēkšana sievietēm 13 pti
26. Anita Žavrida Diska mešana sievietēm 13 pti
27. Anita Žavrida Šķēpa mešana sievietēm 12 pti
28. Anita Žavrida Trīssoļlēkšana sievietēm 12 pti
29. Jānis PÄ“rkons Šķēpa mešana vīriešiem 12 pti
30. Jānis Supe 5000m skrējiens vīriešiem 12 pti
31. Ä€dolfs Mičulis Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
32. Gunārs Rubenis Lodes grūšana vīriešiem 11 pti
33. Jānis PÄ“rkons Lodes grūšana vīriešiem 11 pti


12. Komanda: Talsu novads Punkti: 415

1. Normunds DÅ«da 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Vladimirs Orehovs 5km soļošana vīriešiem 15 pti
3. Guntis Jansons Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
4. Mareks Bajārs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
5. Brigita ForÅ¡Å« Tāllēkšana sievietēm 15 pti
6. Almants Kalniņš 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
7. Iveta Rodze Diska mešana sievietēm 15 pti
8. Inese ĶirÅ¡akmene Lodes grūšana sievietēm 15 pti
9. Vladimirs Orehovs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
10. Brigita ForÅ¡Å« Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
11. Tamāra Plivna 3km soļošana sievietēm 14 pti
12. lielā zviedru 14 pti
13. Lilija Karjuse Augstlēkšana sievietēm 14 pti
14. Lilija Karjuse Tāllēkšana sievietēm 14 pti
15. HermÄ«ne Bajāre Lodes grūšana sievietēm 14 pti
16. Almants Kalniņš Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
17. Iveta Rodze Lodes grūšana sievietēm 14 pti
18. Almants Kalniņš 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
19. Gundars Doniņš 5km soļošana vīriešiem 14 pti
20. HermÄ«ne Bajāre Diska mešana sievietēm 14 pti
21. Normunds DÅ«da 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
22. Normunds DÅ«da 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
23. Brigita ForÅ¡Å« Augstlēkšana sievietēm 13 pti
24. Gundars Doniņš 3km soļošana vīriešiem 13 pti
25. Agris Blumbergs Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
26. Guntis Jansons Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
27. Egons ĶirÅ¡akmens Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
28. Mirdza Jonele Tāllēkšana sievietēm 12 pti
29. Jānis Naglis 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
30. Mirdza Jonele Lodes grūšana sievietēm 12 pti
31. Agris Blumbergs Tāllēkšana vīriešiem 12 pti
32. Jānis Naglis Tāllēkšana vīriešiem 11 pti
33. Raivis Reinfelds 1500m skrējiens vīriešiem 11 pti
34. Raivis Reinfelds 100m skrējiens vīriešiem 10 pti
35. Agris Blumbergs 100m skrējiens vīriešiem 10 pti


13. Komanda: RSVK Punkti: 415

1. Ä€dams Bankovs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Didzis Kalniņš 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Guntis ZālÄ«tis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
4. Guntis ZālÄ«tis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
5. Ä€dams Bankovs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
6. Vilnis Liepiņš 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
7. Brigita de Koppet 5km soļošana sievietēm 14 pti
8. Viktors Radionovs 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
9. Didzis Kalniņš 3km soļošana vīriešiem 14 pti
10. Viktors Safutins 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
11. Guntis ZālÄ«tis 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
12. Didzis Kalniņš 5km soļošana vīriešiem 14 pti
13. Zinaida GrÄ«nberga 400m skrējiens sievietēm 14 pti
14. Viktors Safutins 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. Anna Riekstiņa 100m skrējiens sievietēm 14 pti
16. Viktors Suborins 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
17. Viktors Safutins 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
18. Zinaida GrÄ«nberga 800m skrējiens sievietēm 14 pti
19. Zinaida GrÄ«nberga 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
20. Anna Riekstiņa Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
21. Iveta Asne 400m skrējiens sievietēm 13 pti
22. Ludmila Gluščenko Diska mešana sievietēm 13 pti
23. Ludmila Gluščenko Lodes grūšana sievietēm 13 pti
24. Aleksandrs AzarÄ“vičs 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
25. Gunārs Eniņš 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
26. Andrejs Močs 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
27. Gunārs Eniņš 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
28. Viktors Suborins 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
29. ValÄ“rijs Hruščovs 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
30. Viktors Suborins 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
31. Vilnis Liepiņš 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
32. Brigita de Koppet 3km soļošana sievietēm 12 pti
33. Oksana Zandere Lodes grūšana sievietēm 12 pti
34. Vilnis Liepiņš 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
35. Iveta Asne 200m skrējiens sievietēm 12 pti
36. Aleksandrs AzarÄ“vičs Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
37. Andrejs Močs 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
38. Aleksandrs AzarÄ“vičs 100m skrējiens vīriešiem 11 pti
39. Anna Riekstiņa Lodes grūšana sievietēm 11 pti
40. ValÄ“rijs Hruščovs 400m skrējiens vīriešiem 11 pti
41. Mitrofans Slobodjans 800m skrējiens vīriešiem 11 pti
42. Viktors Radionovs 1500m skrējiens vīriešiem 10 pti
43. Mitrofans Slobodjans 200m skrējiens vīriešiem 10 pti
44. Oksana Zandere 100m skrējiens sievietēm 10 pti
45. lielā zviedru 10 pti


14. Komanda: Smiltenes novads Punkti: 410

1. Dzintars Briedis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Arnolds Markss Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
3. Dzintars Briedis Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
4. Mareks Nikolajevs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
5. Viktors VÄ“jiņš Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Dzintars Briedis Diska mešana vīriešiem 15 pti
7. Elita ZālÄ«te 400m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Žanete Leimane 200m skrējiens sievietēm 15 pti
9. Una KalnÄ«te Lodes grūšana sievietēm 15 pti
10. Žanete Leimane 800m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Mareks Nikolajevs Diska mešana vīriešiem 14 pti
12. Irita Ä»eļeva Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
13. Irita Ä»eļeva Augstlēkšana sievietēm 14 pti
14. Žanete Leimane 100m skrējiens sievietēm 14 pti
15. Juris Malnacis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
16. Arnolds Markss Diska mešana vīriešiem 13 pti
17. Vilis Mednis 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
18. Mareks Nikolajevs Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
19. Arnolds Markss Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
20. Normunds Strauja 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
21. Anatolijs Tarasovs 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
22. Juris Malnacis 5km soļošana vīriešiem 13 pti
23. Kitija Klempnere Augstlēkšana sievietēm 13 pti
24. Vilis Mednis Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
25. Iveta kazaine 800m skrējiens sievietēm 13 pti
26. Elita ZālÄ«te 100m skrējiens sievietēm 13 pti
27. Digna Cunska 3000m skrējiens sievietēm 12 pti
28. mazā zviedru 12 pti
29. Sintija Jirgensone 100m skrējiens sievietēm 12 pti
30. Sintija Jirgensone Tāllēkšana sievietēm 12 pti
31. Vilis Mednis 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
32. Andris Jaunzems 100m skrējiens vīriešiem 12 pti
33. Normunds Strauja Augstlēkšana vīriešiem 12 pti
34. Viktors VÄ“jiņš Tāllēkšana vīriešiem 12 pti
35. Andris Jaunzems Tāllēkšana vīriešiem 12 pti
36. Kaspars Abuls Trīssoļlēkšana vīriešiem 12 pti
37. Viktors VÄ“jiņš Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
38. Digna Cunska 800m skrējiens sievietēm 11 pti
39. sprintastafete vīriešiem 11 pti
40. Digna Cunska 100m skrējiens sievietēm 11 pti
41. Iveta Kazaine Tāllēkšana sievietēm 11 pti
42. sprintastafete sievietēm 9 pti
43. Normunds Strauja 100m skrējiens vīriešiem 9 pti
44. Inese Meldere Tāllēkšana sievietēm 9 pti
45. Irita Ä»eļeva Tāllēkšana sievietēm 9 pti
46. Iveta Kazaine 100m skrējiens sievietēm 9 pti
47. Kaspars Abuls 1500m skrējiens vīriešiem 8 pti
48. Inese Meldere 100m skrējiens sievietēm 8 pti


15. Komanda: Valkas novads Punkti: 407

1. MudÄ«te Gerke 100m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Anta Mincāne 3km soļošana sievietēm 15 pti
3. Aija Lāce 800m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Anta Mincāne 5km soļošana sievietēm 15 pti
5. Aldis Dainis 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
6. MudÄ«te Gerke Tāllēkšana sievietēm 15 pti
7. Aija Lāce 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Agris Knope 5km soļošana vīriešiem 14 pti
9. SabÄ«ne Kazaka 400m skrējiens sievietēm 14 pti
10. Aija Lāce 400m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Anta Mincāne 800m skrējiens sievietēm 14 pti
12. Zita Lāce 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
13. Andris Dainis 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
14. Andris Dainis 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. Aldis Dainis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
16. Tālis Auniņš 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
17. Iveta Karole 200m skrējiens sievietēm 14 pti
18. Zita Lāce 400m skrējiens sievietēm 13 pti
19. Tālis Auniņš 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
20. Agris Knope 3km soļošana vīriešiem 13 pti
21. Juris Kalniņš Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
22. Tālis Auniņš Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
23. Ä’riks Jukāms 5km soļošana vīriešiem 13 pti
24. PÄ“teris Cābulis 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
25. Juris Kalniņš Diska mešana vīriešiem 12 pti
26. Zita Lāce 800m skrējiens sievietēm 12 pti
27. Ä’riks Jukāms 3km soļošana vīriešiem 12 pti
28. Egita Stahovska 400m skrējiens sievietēm 12 pti
29. Iveta Karole 400m skrējiens sievietēm 12 pti
30. SabÄ«ne Kazaka 200m skrējiens sievietēm 12 pti
31. PÄ“teris Cabulis 5000m skrējiens vīriešiem 11 pti
32. Egita Stahovska 3000m skrējiens sievietēm 11 pti
33. PÄ“teris Cābulis 800m skrējiens vīriešiem 11 pti
34. Zanda Cekula Lodes grūšana sievietēm 10 pti
35. Gerda Salmiņa Lodes grūšana sievietēm 7 pti
36. Uldis Pormeistars 5000m skrējiens vīriešiem 7 pti
37. Inga Priedniece Lodes grūšana sievietēm 6 pti
38. Gunārs Ozoliņš 5000m skrējiens vīriešiem 5 pti


16. Komanda: CÄ“su novads Punkti: 396

1. Ivars OraÅ¡evskis 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Anita Ieviņa 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Anita Ieviņa 3km soļošana sievietēm 15 pti
4. JautrÄ«te Bahmane Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
5. Ivars OraÅ¡evskis 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
6. ValentÄ«na Tumuļkāne 5km soļošana sievietēm 14 pti
7. Anita Ieviņa Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
8. Einārs Vilnis 5km soļošana vīriešiem 14 pti
9. Ivars OraÅ¡evskis 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
10. JautrÄ«te Bahmane Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
11. Arnis Å Å«lmeistars Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
12. Žanna Vanaga 3km soļošana sievietēm 14 pti
13. Agnese Strazdiņa-Jaunzema 800m skrējiens sievietēm 14 pti
14. JautrÄ«te Bahmane Tāllēkšana sievietēm 14 pti
15. Viesturs PrÅ«sis 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
16. Raitis Jirgensons 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
17. Lauris Veidemanis 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
18. Viesturs PrÅ«sis 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
19. Aldis Zelčs 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
20. Einārs Vilnis 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
21. Arnis Å Å«lmeistars 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
22. Anastasija GammerÅ¡mite 800m skrējiens sievietēm 13 pti
23. lielā zviedru 12 pti
24. ValentÄ«na Tumuļkāne 200m skrējiens sievietēm 12 pti
25. Anastasija GammerÅ¡mite 100m skrējiens sievietēm 12 pti
26. jauktā zviedru 12 pti
27. Arnis Å Å«lmeistars 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
28. Lauris Veidemanis 200m skrējiens vīriešiem 11 pti
29. mazā zviedru 11 pti
30. Artis Mednis 1500m skrējiens vīriešiem 11 pti
31. Einārs Vilnis Tāllēkšana vīriešiem 11 pti
32. Lauris Veidemanis 5000m skrējiens vīriešiem 11 pti
33. Artis Mednis 5000m skrējiens vīriešiem 9 pti
34. Rihards Siņicins 5000m skrējiens vīriešiem 6 pti


17. Komanda: Liepājas SSK Punkti: 391

1. DAINIS Å TEINBERGS 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. GUNTIS GRANTIÅ…Å  100m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. DAINIS Å TEINBERGS 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. GUNTIS GRANTIÅ…Å  200m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. MARI PIIR 100m skrējiens sievietēm 15 pti
6. MARIJA MULTANE Augstlēkšana sievietēm 15 pti
7. GUNTIS GRANTIÅ…Å  Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
8. AIVARS MIRKS Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
9. IVARS LAPIÅ…Å  Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
10. IMANTS AIZKALNS Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
11. AIVARS MIRKS Diska mešana vīriešiem 14 pti
12. MARIJA MULTANE Lodes grūšana sievietēm 14 pti
13. JURIS ROZE 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
14. MÄ€RIS VECBAÅ TIKS 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. EDGARS LÄ€MS 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
16. MARI PIIR Lodes grūšana sievietēm 14 pti
17. EDGARS LÄ€MS 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
18. IRĪNA Å TŪLA-PANKOKA 400m skrējiens sievietēm 13 pti
19. IRĪNA Å TŪLA-PANKOKA 3000m skrējiens sievietēm 13 pti
20. AIVARS MIRKS Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
21. MARIJA MULTANE Šķēpa mešana sievietēm 12 pti
22. EDGARS LÄ€MS 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
23. IMANTS AIZKALNS Augstlēkšana vīriešiem 12 pti
24. JURIS ROZE 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
25. MARI PIIR Diska mešana sievietēm 11 pti
26. Igors Seņko 400m skrējiens vīriešiem 11 pti
27. IMANTS AIZKALNS Lodes grūšana vīriešiem 10 pti
28. IGORS SEÅ…KO 5000m skrējiens vīriešiem 10 pti
29. JURIS ROZE Lodes grūšana vīriešiem 10 pti
30. IGORS SEÅ…KO 1500m skrējiens vīriešiem 9 pti


18. Komanda: Salaspils novads Punkti: 339

1. Maruta KrÅ«miņa 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Diāna Stolniece 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Spodris Maļinausks Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
4. Deniss Bočkovs Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Diāna Stolniece 400m skrējiens sievietēm 14 pti
6. Diāna Stolniece 200m skrējiens sievietēm 14 pti
7. Askolds BuÅ¡manis 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
8. Andris Permaņickis 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
9. Spodris Maļinausks Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti
10. PÄ“teris TroÅ¡ka Diska mešana vīriešiem 13 pti
11. Aigars Vidiņš 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
12. Deniss Bočkovs 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
13. Gita Gorda 200m skrējiens sievietēm 12 pti
14. Uldis Siecenieks 5000m skrējiens vīriešiem 12 pti
15. Maruta KrÅ«miņa 400m skrējiens sievietēm 12 pti
16. Aigars Vidiņš 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
17. Deniss Bočkovs 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
18. Ivars Gorda 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
19. Oskars Lankovskis Diska mešana vīriešiem 12 pti
20. Maruta KrÅ«miņa 200m skrējiens sievietēm 11 pti
21. Spodris Maļinausks 5000m skrējiens vīriešiem 11 pti
22. Ivars Gorda Diska mešana vīriešiem 10 pti
23. Gita Gorda 3000m skrējiens sievietēm 10 pti
24. Aigars Vidiņš 5000m skrējiens vīriešiem 10 pti
25. PÄ“teris TroÅ¡ka 5000m skrējiens vīriešiem 9 pti
26. Ä€ris MÅ«rnieks 200m skrējiens vīriešiem 9 pti
27. Oskars Lankovskis 5000m skrējiens vīriešiem 8 pti
28. Oskars Lankovskis 200m skrējiens vīriešiem 8 pti
29. Ä€ris MÅ«rnieks 5000m skrējiens vīriešiem 4 pti


19. Komanda: Ķekavas novads Punkti: 266

1. Marika ZālÄ«te Augstlēkšana sievietēm 15 pti
2. Marika ZālÄ«te 200m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Sandris Linbergs Diska mešana vīriešiem 15 pti
4. Sandris Linbergs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
5. Gundars Patmalnieks Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Gundars Patmalnieks Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
7. Marika ZālÄ«te 400m skrējiens sievietēm 14 pti
8. Mareks ZālÄ«tis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
9. Gundars Patmalnieks Diska mešana vīriešiem 14 pti
10. Mareks ZālÄ«tis Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
11. Andris Klindžāns 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
12. Zanda Kārkliņa 3000m skrējiens sievietēm 13 pti
13. Laine Kreicere 100m skrējiens sievietēm 13 pti
14. Gunārs Lazda Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
15. Zanda Kārkliņa 100m skrējiens sievietēm 12 pti
16. Ints Vancāns 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
17. Zanda Kārkliņa 800m skrējiens sievietēm 12 pti
18. Mareks ZālÄ«tis 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
19. Andris Klindžāns Tāllēkšana vīriešiem 11 pti
20. Andris Klindžāns Lodes grūšana vīriešiem 10 pti


20. Komanda: Augšdaugavas novads Punkti: 245

1. Daina Amosova Diska mešana sievietēm 15 pti
2. Daina Amosova Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
3. Daina Amosova Lodes grūšana sievietēm 15 pti
4. Varvara Jefimova 100m skrējiens sievietēm 15 pti
5. Jurijs Kopasovs Diska mešana vīriešiem 15 pti
6. Jurijs Kopasovs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
7. Romualds SauÅ¡s 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Jurijs Kopasovs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
9. Varvara Jefimova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
10. Romualds SauÅ¡s 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
11. Varvara Jefimova Augstlēkšana sievietēm 14 pti
12. Vladimirs Jermaļonoks 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
13. Vladimirs Jermaļonoks 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
14. Gaļina Meteļska Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
15. Vladimirs Jermaļonoks 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
16. Romualds SauÅ¡s 3km soļošana vīriešiem 12 pti
17. Gaļina Meteļska Diska mešana sievietēm 12 pti
18. Vitālijs Elksniņš Lodes grūšana vīriešiem 9 pti


21. Komanda: Aizkraukles novads Punkti: 242

1. Dāvis Kalniņš Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
2. Normunds Skangalis Diska mešana vīriešiem 15 pti
3. ArvÄ«ds VÄ«tols Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
4. Aija VÄ«tola 100m skrējiens sievietēm 15 pti
5. ArvÄ«ds VÄ«tols Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
6. ArvÄ«ds VÄ«tols Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
7. Gunārs ĶeÄ£is 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Normunds Skangalis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
9. Aija VÄ«tola 200m skrējiens sievietēm 14 pti
10. Antra VÄ«tola Augstlēkšana sievietēm 14 pti
11. Aivis Orliņš Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
12. Jānis Gusevs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
13. Jānis Gusevs Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
14. Andris Verjovkins 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. ValÄ“rijs Veļčinskis Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
16. Aija VÄ«tola Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
17. Imants Silavs 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti


22. Komanda: Kuldīgas novads Punkti: 234

1. Velta Svaža 200m skrējiens sievietēm 14 pti
2. ArvÄ«ds Å efanovskis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
3. ArvÄ«ds Å efanovskis 5km soļošana vīriešiem 14 pti
4. KristÄ«ne Čīma-Alsberga 200m skrējiens sievietēm 14 pti
5. ludmila joce 400m skrējiens sievietēm 14 pti
6. Una Birzniece Lodes grūšana sievietēm 13 pti
7. KristÄ«ne Čīma-Alsberga Augstlēkšana sievietēm 13 pti
8. ludmila joce 3000m skrējiens sievietēm 13 pti
9. Una Birzniece Diska mešana sievietēm 13 pti
10. ludmila joce 800m skrējiens sievietēm 13 pti
11. Velta Svaža 100m skrējiens sievietēm 13 pti
12. KristÄ«ne Čīma-Alsberga 100m skrējiens sievietēm 13 pti
13. Gatis Stiba Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
14. Velta Svaža Tāllēkšana sievietēm 12 pti
15. Una Birzniece Augstlēkšana sievietēm 11 pti
16. Inga Robežniece Tāllēkšana sievietēm 10 pti
17. Inga Robežniece Diska mešana sievietēm 10 pti
18. Gatis Stiba 1500m skrējiens vīriešiem 9 pti
19. Inga Robežniece Lodes grūšana sievietēm 8 pti


23. Komanda: Balvu novads Punkti: 223

1. Egons Lācis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Jānis Strapcāns Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
3. Ä’riks ApÅ¡enieks 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
4. Egons Lācis Diska mešana vīriešiem 14 pti
5. Inārs Supe 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
6. Ä’riks ApÅ¡enieks 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
7. Dace Spridzāne Augstlēkšana sievietēm 14 pti
8. Dace Spridzāne 3km soļošana sievietēm 13 pti
9. Inārs Supe 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
10. Andris Spridzāns Diska mešana vīriešiem 13 pti
11. Andris Spridzāns Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
12. Imants KairiÅ¡s Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
13. Dace Spridzāne Lodes grūšana sievietēm 12 pti
14. Jānis Circans 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
15. Jānis Circans 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
16. Jānis Circans 100m skrējiens vīriešiem 12 pti
17. Andris Spridzāns Lodes grūšana vīriešiem 11 pti


24. Komanda: RÄ“zekne Punkti: 97

1. MārÄ«te Kozlovska 100m skrējiens sievietēm 15 pti
2. MārÄ«te Kozlovska 200m skrējiens sievietēm 15 pti
3. MārÄ«te Kozlovska 400m skrējiens sievietēm 15 pti
4. ValentÄ«na BalÅ¡evica 200m skrējiens sievietēm 14 pti
5. ValentÄ«na Svilāne-DÅ«da Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
6. ValentÄ«na Svilāne-DÅ«da Diska mešana sievietēm 13 pti
7. ValentÄ«na BalÅ¡evica Šķēpa mešana sievietēm 12 pti


25. Komanda: Preiļu novads Punkti: 94

1. Feoktists Pušņakovs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Feoktists Pušņakovs 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Feoktists Pušņakovs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Aivars Žugris 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
5. Ilona Aizpuriete 800m skrējiens sievietēm 14 pti
6. Ilona Aizpuriete 400m skrējiens sievietēm 11 pti
7. Ilona Aizpuriete 200m skrējiens sievietēm 10 pti


26. Komanda: Mārupes novads Punkti: 92

1. Māris Ä€bele 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Ilona Kojaloviča 800m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Ilona Kojaloviča Lodes grūšana sievietēm 15 pti
4. Ilona Kojaloviča Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
5. Viesturs Gargurnis 3km soļošana vīriešiem 12 pti
6. Viesturs Gargurnis Lodes grūšana vīriešiem 10 pti
7. Viesturs Gargurnis Diska mešana vīriešiem 10 pti


27. Komanda: Jelgava Punkti: 42

1. Craig Rose 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Craig Rose 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
3. Erita Kalniņa 3km soļošana sievietēm 13 pti


28. Komanda: Jelgavas novads Punkti: 30

1. Daiga Dābola 400m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Daiga Dābola 800m skrējiens sievietēm 15 pti