Komandvērtējums pēc punktiem. Pirmā vieta dod 15 punktus... 15.vieta- 1 punktu. Zemākas vietas arī dod 1 punktu. Vērtējumā ir 30 ieskaites.Komandu skaits, kuras ieguvušas punktus:28

1. Komanda: Valmieras novads Punkti: 450

1. Laura PÄ“tersone 200m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Gunita Å Ä«rante 5km soļošana sievietēm 15 pti
3. Raitis LÄ“rme 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Ä’riks Melkurts 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. Dzintra Zinkovska Augstlēkšana sievietēm 15 pti
6. Sandis Sabājevs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
7. Jānis Zagorskis Diska mešana vīriešiem 15 pti
8. Jānis Markevics Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
9. Ritvars LÄ“rme 3km soļošana vīriešiem 15 pti
10. Raitis LÄ“rme 3km soļošana vīriešiem 15 pti
11. Ritvars LÄ“rme 5km soļošana vīriešiem 15 pti
12. Raitis LÄ“rme 5km soļošana vīriešiem 15 pti
13. Valdis BlÅ«ms Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
14. Irina Birjukova Diska mešana sievietēm 15 pti
15. Valdis Tilts 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
16. Ligita Vasiļevska 800m skrējiens sievietēm 15 pti
17. Jānis Markevics Diska mešana vīriešiem 15 pti
18. Laura PÄ“tersone 100m skrējiens sievietēm 15 pti
19. Sandis Sabājevs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
20. Māris Žviriņš Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
21. Aleksejs Koziņecs 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
22. Iveta Grunte Dinsberga Lodes grūšana sievietēm 15 pti
23. Aleksejs Koziņecs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
24. Valdis BlÅ«ms Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
25. Valdis Tilts 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
26. Ilona Puriņa Lodes grūšana sievietēm 15 pti
27. Dzintra Zinkovska Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
28. Valdis Tilts 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
29. Marta Ä€damsone Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
30. Ilona Puriņa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti


2. Komanda: Daugavpils Punkti: 447

1. Vaclavs Ančevskis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Ināra Fjodorova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
3. Ināra Fjodorova Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
4. ArtÅ«rs Davidovs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
5. Anfiza Ziļa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
6. Oļegs Okuņevs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
7. jauktā zviedru 15 pti
8. ArtÅ«rs Davidovs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
9. ValentÄ«na Maklakova 400m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Aleksandrs Stepanovs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
11. Aleksandrs Stepanovs Diska mešana vīriešiem 15 pti
12. Ludmila Å…efjodova-Volkiva 100m skrējiens sievietēm 15 pti
13. Vera Grinberte 3km soļošana sievietēm 15 pti
14. ValentÄ«na Maklakova 200m skrējiens sievietēm 15 pti
15. Ludmila Tokareva 5km soļošana sievietēm 15 pti
16. Ignats Å imkuns 5km soļošana vīriešiem 15 pti
17. Marija Bočarova 200m skrējiens sievietēm 15 pti
18. Tatjana Podze 800m skrējiens sievietēm 15 pti
19. Vaclavs Ančevskis 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
20. Ludmila Å…efjodova-Volkiva 400m skrējiens sievietēm 15 pti
21. Ludmila Tokareva 3km soļošana sievietēm 15 pti
22. Vera Grinberte 5km soļošana sievietēm 15 pti
23. Ināra Fjodorova Tāllēkšana sievietēm 15 pti
24. sprintastafete vīriešiem 15 pti
25. Arnis PaÅ¡kevičs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
26. Arnis PaÅ¡kevičs 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
27. Ludmila Å…efjodova-Volkiva 200m skrējiens sievietēm 15 pti
28. Inta Izranova 200m skrējiens sievietēm 14 pti
29. Oļegs Okuņevs 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
30. ValentÄ«na Maklakova 100m skrējiens sievietēm 14 pti


3. Komanda: RÄ«ga Punkti: 447

1. Dace PilsÄ“tniece 100m skrējiens sievietēm 15 pti
2. ValÄ“rijs Jegorovs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
3. Ilmārs Saulgriezis 5km soļošana vīriešiem 15 pti
4. Ināra LÅ«se 400m skrējiens sievietēm 15 pti
5. Maija Jākobsone Diska mešana sievietēm 15 pti
6. Māris GrÄ“niņš Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
7. Viesturs Donis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
8. Ināra LÅ«se 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
9. Māris GrÄ“niņš Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
10. HelÄ“na Ringa Diska mešana sievietēm 15 pti
11. Ināra LÅ«se 800m skrējiens sievietēm 15 pti
12. Ilona Sirsone Augstlēkšana sievietēm 15 pti
13. Solvita Ä»eļeva Tāllēkšana sievietēm 15 pti
14. Ilmārs Saulgriezis 3km soļošana vīriešiem 15 pti
15. Vilmārs BukÅ¡s Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
16. Leons Žukovskis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
17. Māris GrÄ“niņš 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
18. Maija Jākobsone Lodes grūšana sievietēm 15 pti
19. HelÄ“na Ringa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
20. Leons Žukovskis 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
21. HelÄ“na Ringa Lodes grūšana sievietēm 15 pti
22. Ināra RozÄ“na Lodes grūšana sievietēm 15 pti
23. LeonÄ«ds Dedovs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
24. Ināra RozÄ“na Diska mešana sievietēm 15 pti
25. LeonÄ«ds Dedovs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
26. LeonÄ«ds Dedovs 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
27. Jānis Caics 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
28. Ilona Sirsone 100m skrējiens sievietēm 14 pti
29. Andris Kreicums Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
30. Valdis AņiÄ·ejevs 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti


4. Komanda: Ogres novads Punkti: 445

1. Uldis Ä€belis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Vaclavs Griņevičs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Valdis Å…ilovs 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Uldis Ä€belis Diska mešana vīriešiem 15 pti
5. Armands BuÅ¡s 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
6. Normunds KrÅ«miņš Diska mešana vīriešiem 15 pti
7. Vaclavs Griņevičs 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Harijs Jaunzems Diska mešana vīriešiem 15 pti
9. Rita Žuravļova 3km soļošana sievietēm 15 pti
10. Uldis Ä€belis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
11. Harijs Jaunzems Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
12. Mirdza Aizsilniece Lodes grūšana sievietēm 15 pti
13. Gunita Aizstrauta Augstlēkšana sievietēm 15 pti
14. Rita Žuravļova 5km soļošana sievietēm 15 pti
15. Valdis Å…ilovs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
16. Mirdza Aizsilniece Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
17. Anita BÄ“rsone Diska mešana sievietēm 15 pti
18. Armants PÄ“terkops 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
19. Jānis Gailis 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
20. Valdis Å…ilovs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
21. Harijs Jaunzems Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
22. Mirdza Aizsilniece Diska mešana sievietēm 15 pti
23. Vaclavs Griņevičs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
24. lielā zviedru 15 pti
25. Jānis Gailis 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
26. Normunds Ermičs Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
27. Jānis Mežiels 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
28. Alberts Trops Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
29. Inga Zilberte 5km soļošana sievietēm 14 pti
30. Anita PlatpÄ«re 3km soļošana sievietēm 14 pti


5. Komanda: Tukuma novads Punkti: 444

1. Gunta Helmane Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
2. KristÄ«ne Matiļēviča Lodes grūšana sievietēm 15 pti
3. KristÄ«ne Matiļēviča Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
4. Modra Liepiņa 5km soļošana sievietēm 15 pti
5. Modra Liepiņa 3km soļošana sievietēm 15 pti
6. KristÄ«ne Matiļēviča Diska mešana sievietēm 15 pti
7. Vineta Lorenca Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
8. Liene Gudriniece Augstlēkšana sievietēm 15 pti
9. Baiba FriÅ¡enbrÅ«dere 3km soļošana sievietēm 15 pti
10. Tālivaldis KrÅ«miņš Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
11. Gunta Helmane Tāllēkšana sievietēm 15 pti
12. Liene Gudriniece Tāllēkšana sievietēm 15 pti
13. Liene Gudriniece Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
14. Gunārs Pavlovskis Diska mešana vīriešiem 15 pti
15. Māris GrÄ«nÅ¡teins Diska mešana vīriešiem 15 pti
16. Māris Mednis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
17. Aivis Å temmers 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
18. Aivis Å temmers 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
19. Māris GrÄ«nÅ¡teins 3km soļošana vīriešiem 15 pti
20. Modris Liepiņš 3km soļošana vīriešiem 15 pti
21. Modris Liepiņš 5km soļošana vīriešiem 15 pti
22. Māris Mednis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
23. Vineta Lorenca Tāllēkšana sievietēm 15 pti
24. Vineta Lorenca Augstlēkšana sievietēm 15 pti
25. Juris KoniÅ¡evs 5km soļošana vīriešiem 14 pti
26. Juris Kožeurovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
27. Vairis Mārtiņsons Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
28. Juris KoniÅ¡evs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
29. sprintastafete vīriešiem 14 pti
30. Māris Mednis Tāllēkšana vīriešiem 14 pti


6. Komanda: Ventspils Punkti: 443

1. Dace Brakanska Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
2. UÄ£is Lasmanis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
3. Sandris Balinskis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
4. Valdis Cela Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
5. Dainis KÅ«la Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
6. Aleksejs IļjuÅ¡ins Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
7. Dainis KÅ«la Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
8. UÄ£is Lasmanis Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
9. Maija Vesele Tāllēkšana sievietēm 15 pti
10. UÄ£is Lasmanis Diska mešana vīriešiem 15 pti
11. Ginta Rassa 800m skrējiens sievietēm 15 pti
12. Valdis Cela Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
13. Anija Petrovska Tāllēkšana sievietēm 15 pti
14. Dace Brakanska Augstlēkšana sievietēm 15 pti
15. Maija Vesele Augstlēkšana sievietēm 15 pti
16. Iveta Stankevica Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
17. Valdis Cela 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
18. Māris Petrovskis 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
19. Anija Petrovska Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
20. Aigars Ansbergs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
21. Juris Baraus 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
22. Juris Baraus 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
23. Maija Vesele Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
24. Ginta Rassa 400m skrējiens sievietēm 14 pti
25. LÄ«ga Konovalova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
26. Ligita Ziemane Augstlēkšana sievietēm 14 pti
27. Aleksejs IļjuÅ¡ins Diska mešana vīriešiem 14 pti
28. Gunta Buholce Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
29. Juris Dombrovskis 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
30. Dace Brakanska Tāllēkšana sievietēm 14 pti


7. Komanda: Līvānu novads Punkti: 437

1. Jānis Mankovskis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. MārÄ«te Vilcāne Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
3. MārÄ«te Vasiļjeva Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
4. MārÄ«te Vilcāne Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
5. LeontÄ«ne VÄ«tola 100m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Vita Ormane 5km soļošana sievietēm 15 pti
7. LeontÄ«ne VÄ«tola 200m skrējiens sievietēm 15 pti
8. mazā zviedru 15 pti
9. Madara Gavare 400m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Kitija Valtere 800m skrējiens sievietēm 15 pti
11. Kitija Valtere 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
12. Zoja RibuÅ¡a 3km soļošana sievietēm 15 pti
13. Juris Lebedoks Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
14. Arturs Onzuls 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
15. Jānis Mankovskis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
16. Jānis Važņevičs 5km soļošana vīriešiem 15 pti
17. MārÄ«te Vilcāne Tāllēkšana sievietēm 15 pti
18. LeontÄ«ne VÄ«tola Tāllēkšana sievietēm 15 pti
19. Vilma Lojāne Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
20. Beāte Vensberga 800m skrējiens sievietēm 14 pti
21. MārÄ«te Vasiļjeva Augstlēkšana sievietēm 14 pti
22. sprintastafete sievietēm 14 pti
23. Vita Ormane 3km soļošana sievietēm 14 pti
24. Juris Lebedoks Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
25. MārÄ«te Vasiļjeva Tāllēkšana sievietēm 14 pti
26. Jānis Mankovskis Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
27. Zoja RibuÅ¡a 5km soļošana sievietēm 14 pti
28. Kristaps Jankovskis Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
29. Jānis Važņevičs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
30. Jānis Ludāns Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti


8. Komanda: Madonas novads Punkti: 430

1. Māra Rināsa 5km soļošana sievietēm 15 pti
2. Dace SaulÄ«te 200m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Zinaida Rācenāja 800m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Uldis Sudārs Diska mešana vīriešiem 15 pti
5. Māra Bārbale Lodes grūšana sievietēm 15 pti
6. Ruta Kozlovska 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Zinaida Rācenāja 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Dace SaulÄ«te 5km soļošana sievietēm 15 pti
9. Dace SaulÄ«te 3km soļošana sievietēm 15 pti
10. Guntars Vasiļjevs 5km soļošana vīriešiem 15 pti
11. Guntars Vasiļjevs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
12. Juris Zilveris 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
13. PÄ“teris Ä€rents 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
14. PÄ“teris Ä€rents 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
15. Gunta BlÅ«miņa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
16. Māra Rināsa 3km soļošana sievietēm 14 pti
17. Zinaida Rācenāja 3km soļošana sievietēm 14 pti
18. Ruta Kozlovska 400m skrējiens sievietēm 14 pti
19. Dzidra Å irve 5km soļošana sievietēm 14 pti
20. Juris Zilveris 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
21. Saija Bikanova Lodes grūšana sievietēm 14 pti
22. Valdis Jermacāns Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
23. Kārlis Bricis Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
24. Valdis Jermacāns Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
25. Juris Zilveris 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
26. Gunta BlÅ«miņa 800m skrējiens sievietēm 13 pti
27. Dzidra Å irve 3km soļošana sievietēm 13 pti
28. Māra Rināsa 200m skrējiens sievietēm 13 pti
29. mazā zviedru 13 pti
30. Dzidra Å irve 200m skrējiens sievietēm 13 pti


9. Komanda: Bauskas novads Punkti: 428

1. Jeļena Kriščūne Diska mešana sievietēm 15 pti
2. Zane Kaspere 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
3. sprintastafete sievietēm 15 pti
4. Laine Baha 100m skrējiens sievietēm 15 pti
5. Ineta Ruhocka Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
6. Dace Kalniņa 800m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Jolanta BaltruÅ¡aite 100m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Velta Bruce 200m skrējiens sievietēm 15 pti
9. Dace Kalniņa 200m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Dace Kalniņa 400m skrējiens sievietēm 15 pti
11. ElÄ«na Valtere-Avotiņa Tāllēkšana sievietēm 14 pti
12. Velta Bruce 100m skrējiens sievietēm 14 pti
13. ElÄ«na Valtere-Avotiņa 100m skrējiens sievietēm 14 pti
14. Laine Baha Tāllēkšana sievietēm 14 pti
15. Aiva Avota-Zalstere 100m skrējiens sievietēm 14 pti
16. PÄ“teris Rājevs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
17. KristÄ«ne DakÅ¡a-Junolainena Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
18. Viktors Folkmanis Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
19. Rihards Melgailis Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
20. LÄ«ga Valnere Diska mešana sievietēm 14 pti
21. ArtÅ«rs Junolainens 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
22. Marta Jespere 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
23. Rihards Melgailis Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
24. Uldis Kolužs Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
25. Zintis Jaunpujens-Pujens Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
26. Ineta Ruhocka Diska mešana sievietēm 14 pti
27. Rihards Melgailis Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
28. SkaidrÄ«te Å nitka 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
29. Inese Sigutenkova 100m skrējiens sievietēm 13 pti
30. Inese Sigutenkova 200m skrējiens sievietēm 13 pti


10. Komanda: JÄ“kabpils novads Punkti: 423

1. Zigmunds Znotiņš 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Ivars Timko Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
3. Normunds Ivzāns 5km soļošana vīriešiem 15 pti
4. Normunds Ivzāns 3km soļošana vīriešiem 15 pti
5. Aivita Ķiploka Diska mešana sievietēm 15 pti
6. Ruta Å Ä·ipare 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Viktors Zarņickis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
8. Ivars Dundurs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
9. Zigmunds Znotiņš 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
10. Zigmunds Znotiņš Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
11. Ivars Dundurs Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
12. Ruta Å Ä·ipare 400m skrējiens sievietēm 14 pti
13. Mairis Dzenis Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
14. Rita Lamba Diska mešana sievietēm 14 pti
15. JÅ«lija VÄ“vere 800m skrējiens sievietēm 14 pti
16. Ruta Å Ä·ipare 800m skrējiens sievietēm 14 pti
17. Rita Lamba Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
18. Vladimirs Golubevs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
19. JÅ«lija VÄ“vere 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
20. Mairis Dzenis 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
21. Lauris Ugriks 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
22. Aivita Ķiploka Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
23. Vladimirs Golubevs 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
24. Ivars Dundurs Diska mešana vīriešiem 13 pti
25. lielā zviedru 13 pti
26. Rita Lamba Lodes grūšana sievietēm 13 pti
27. Mairis Dzenis Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
28. Andris Rukmanis Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
29. PÄ“teris Krastiņš 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
30. Ivars Timko Tāllēkšana vīriešiem 13 pti


11. Komanda: Gulbenes novads Punkti: 417

1. Voldemārs MezÄ«tis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Irita Bačka 5km soļošana sievietēm 15 pti
3. Irita Bačka 3km soļošana sievietēm 15 pti
4. Guna Ģērmane 400m skrējiens sievietēm 15 pti
5. Ä€dolfs Mičulis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Ä€dolfs Mičulis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
7. Harijs Ä€boliņš 5km soļošana vīriešiem 15 pti
8. Harijs Ä€boliņš 3km soļošana vīriešiem 15 pti
9. Voldemārs MezÄ«tis 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
10. Jānis Ģērmanis 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
11. Jānis Ančs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
12. Raivis BÄ“rziņš 3km soļošana vīriešiem 14 pti
13. Irita Bačka Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
14. jauktā zviedru 14 pti
15. Vladimirs Kallass 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
16. Gunārs Rubenis 5km soļošana vīriešiem 14 pti
17. Guntis Balodis 5km soļošana vīriešiem 14 pti
18. Å…ina Jurciņa 3km soļošana sievietēm 14 pti
19. Gunārs Rubenis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
20. Jānis PÄ“rkons Diska mešana vīriešiem 14 pti
21. Vladimirs Kallass 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
22. Guna Ģērmane Tāllēkšana sievietēm 13 pti
23. Anita Žavrida Diska mešana sievietēm 13 pti
24. Andrejs Vācietis 3km soļošana vīriešiem 13 pti
25. Guntis Balodis 3km soļošana vīriešiem 13 pti
26. Å…ina Jurciņa 5km soļošana sievietēm 13 pti
27. Anita Žavrida Trīssoļlēkšana sievietēm 12 pti
28. Jānis PÄ“rkons Šķēpa mešana vīriešiem 12 pti
29. Ä€dolfs Mičulis Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
30. Jānis Supe 5000m skrējiens vīriešiem 12 pti


12. Komanda: Talsu novads Punkti: 415

1. Normunds DÅ«da 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Vladimirs Orehovs 5km soļošana vīriešiem 15 pti
3. Iveta Rodze Diska mešana sievietēm 15 pti
4. Guntis Jansons Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
5. Mareks Bajārs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
6. Brigita ForÅ¡Å« Tāllēkšana sievietēm 15 pti
7. Almants Kalniņš 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Inese ĶirÅ¡akmene Lodes grūšana sievietēm 15 pti
9. Vladimirs Orehovs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
10. lielā zviedru 14 pti
11. Tamāra Plivna 3km soļošana sievietēm 14 pti
12. Brigita ForÅ¡Å« Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
13. Lilija Karjuse Augstlēkšana sievietēm 14 pti
14. Lilija Karjuse Tāllēkšana sievietēm 14 pti
15. HermÄ«ne Bajāre Lodes grūšana sievietēm 14 pti
16. Almants Kalniņš Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
17. Iveta Rodze Lodes grūšana sievietēm 14 pti
18. Almants Kalniņš 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
19. HermÄ«ne Bajāre Diska mešana sievietēm 14 pti
20. Gundars Doniņš 5km soļošana vīriešiem 14 pti
21. Normunds DÅ«da 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
22. Brigita ForÅ¡Å« Augstlēkšana sievietēm 13 pti
23. Normunds DÅ«da 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
24. Gundars Doniņš 3km soļošana vīriešiem 13 pti
25. Agris Blumbergs Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
26. Guntis Jansons Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
27. Egons ĶirÅ¡akmens Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
28. Jānis Naglis 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
29. Mirdza Jonele Tāllēkšana sievietēm 12 pti
30. Mirdza Jonele Lodes grūšana sievietēm 12 pti


13. Komanda: RSVK Punkti: 415

1. Ä€dams Bankovs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Didzis Kalniņš 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Vilnis Liepiņš 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Guntis ZālÄ«tis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
5. Guntis ZālÄ«tis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Ä€dams Bankovs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
7. Didzis Kalniņš 5km soļošana vīriešiem 14 pti
8. Didzis Kalniņš 3km soļošana vīriešiem 14 pti
9. Viktors Radionovs 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
10. Viktors Safutins 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
11. Zinaida GrÄ«nberga 400m skrējiens sievietēm 14 pti
12. Viktors Safutins 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
13. Zinaida GrÄ«nberga 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
14. Anna Riekstiņa 100m skrējiens sievietēm 14 pti
15. Zinaida GrÄ«nberga 800m skrējiens sievietēm 14 pti
16. Brigita de Koppet 5km soļošana sievietēm 14 pti
17. Viktors Safutins 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
18. Guntis ZālÄ«tis 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
19. Viktors Suborins 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
20. Gunārs Eniņš 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
21. Gunārs Eniņš 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
22. Iveta Asne 400m skrējiens sievietēm 13 pti
23. Anna Riekstiņa Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
24. Aleksandrs AzarÄ“vičs 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
25. Viktors Suborins 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
26. Andrejs Močs 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
27. Ludmila Gluščenko Lodes grūšana sievietēm 13 pti
28. ValÄ“rijs Hruščovs 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
29. Viktors Suborins 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
30. Ludmila Gluščenko Diska mešana sievietēm 13 pti


14. Komanda: Smiltenes novads Punkti: 410

1. Una KalnÄ«te Lodes grūšana sievietēm 15 pti
2. Dzintars Briedis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
3. Arnolds Markss Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
4. Dzintars Briedis Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
5. Mareks Nikolajevs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
6. Žanete Leimane 200m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Elita ZālÄ«te 400m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Dzintars Briedis Diska mešana vīriešiem 15 pti
9. Viktors VÄ“jiņš Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
10. Irita Ä»eļeva Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
11. Mareks Nikolajevs Diska mešana vīriešiem 14 pti
12. Juris Malnacis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
13. Irita Ä»eļeva Augstlēkšana sievietēm 14 pti
14. Žanete Leimane 800m skrējiens sievietēm 14 pti
15. Žanete Leimane 100m skrējiens sievietēm 14 pti
16. Arnolds Markss Diska mešana vīriešiem 13 pti
17. Elita ZālÄ«te 100m skrējiens sievietēm 13 pti
18. Vilis Mednis 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
19. Mareks Nikolajevs Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
20. Iveta kazaine 800m skrējiens sievietēm 13 pti
21. Kitija Klempnere Augstlēkšana sievietēm 13 pti
22. Normunds Strauja 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
23. Anatolijs Tarasovs 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
24. Juris Malnacis 5km soļošana vīriešiem 13 pti
25. Vilis Mednis Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
26. Arnolds Markss Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
27. mazā zviedru 12 pti
28. Andris Jaunzems Tāllēkšana vīriešiem 12 pti
29. Kaspars Abuls Trīssoļlēkšana vīriešiem 12 pti
30. Andris Jaunzems 100m skrējiens vīriešiem 12 pti


15. Komanda: Valkas novads Punkti: 407

1. MudÄ«te Gerke 100m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Aija Lāce 800m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Anta Mincāne 3km soļošana sievietēm 15 pti
4. Anta Mincāne 5km soļošana sievietēm 15 pti
5. Aija Lāce 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
6. Aldis Dainis 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
7. MudÄ«te Gerke Tāllēkšana sievietēm 15 pti
8. Andris Dainis 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
9. Iveta Karole 200m skrējiens sievietēm 14 pti
10. Aija Lāce 400m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Agris Knope 5km soļošana vīriešiem 14 pti
12. SabÄ«ne Kazaka 400m skrējiens sievietēm 14 pti
13. Tālis Auniņš 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
14. Anta Mincāne 800m skrējiens sievietēm 14 pti
15. Aldis Dainis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
16. Andris Dainis 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
17. Zita Lāce 3000m skrējiens sievietēm 14 pti
18. Zita Lāce 400m skrējiens sievietēm 13 pti
19. Tālis Auniņš 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
20. Juris Kalniņš Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
21. Tālis Auniņš Tāllēkšana vīriešiem 13 pti
22. Ä’riks Jukāms 5km soļošana vīriešiem 13 pti
23. Agris Knope 3km soļošana vīriešiem 13 pti
24. PÄ“teris Cābulis 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
25. Zita Lāce 800m skrējiens sievietēm 12 pti
26. Ä’riks Jukāms 3km soļošana vīriešiem 12 pti
27. Egita Stahovska 400m skrējiens sievietēm 12 pti
28. Iveta Karole 400m skrējiens sievietēm 12 pti
29. SabÄ«ne Kazaka 200m skrējiens sievietēm 12 pti
30. Juris Kalniņš Diska mešana vīriešiem 12 pti


16. Komanda: CÄ“su novads Punkti: 396

1. Ivars OraÅ¡evskis 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Anita Ieviņa 3km soļošana sievietēm 15 pti
3. Anita Ieviņa 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Einārs Vilnis 5km soļošana vīriešiem 14 pti
5. Arnis Å Å«lmeistars Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
6. Ivars OraÅ¡evskis 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
7. Agnese Strazdiņa-Jaunzema 800m skrējiens sievietēm 14 pti
8. JautrÄ«te Bahmane Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
9. Žanna Vanaga 3km soļošana sievietēm 14 pti
10. ValentÄ«na Tumuļkāne 5km soļošana sievietēm 14 pti
11. JautrÄ«te Bahmane Tāllēkšana sievietēm 14 pti
12. JautrÄ«te Bahmane Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
13. Anita Ieviņa Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
14. Ivars OraÅ¡evskis 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. Anastasija GammerÅ¡mite 800m skrējiens sievietēm 13 pti
16. Viesturs PrÅ«sis 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
17. Lauris Veidemanis 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
18. Viesturs PrÅ«sis 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
19. Einārs Vilnis 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
20. Raitis Jirgensons 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
21. Arnis Å Å«lmeistars 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
22. Aldis Zelčs 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
23. ValentÄ«na Tumuļkāne 200m skrējiens sievietēm 12 pti
24. Anastasija GammerÅ¡mite 100m skrējiens sievietēm 12 pti
25. jauktā zviedru 12 pti
26. lielā zviedru 12 pti
27. Arnis Å Å«lmeistars 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
28. Lauris Veidemanis 200m skrējiens vīriešiem 11 pti
29. mazā zviedru 11 pti
30. Einārs Vilnis Tāllēkšana vīriešiem 11 pti


17. Komanda: Liepājas SSK Punkti: 391

1. DAINIS Å TEINBERGS 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. GUNTIS GRANTIÅ…Å  100m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. DAINIS Å TEINBERGS 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. GUNTIS GRANTIÅ…Å  200m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. MARI PIIR 100m skrējiens sievietēm 15 pti
6. MARIJA MULTANE Augstlēkšana sievietēm 15 pti
7. GUNTIS GRANTIÅ…Å  Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
8. AIVARS MIRKS Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
9. IVARS LAPIÅ…Å  Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
10. IMANTS AIZKALNS Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
11. AIVARS MIRKS Diska mešana vīriešiem 14 pti
12. MARIJA MULTANE Lodes grūšana sievietēm 14 pti
13. JURIS ROZE 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
14. MÄ€RIS VECBAÅ TIKS 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. EDGARS LÄ€MS 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
16. MARI PIIR Lodes grūšana sievietēm 14 pti
17. EDGARS LÄ€MS 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
18. IRĪNA Å TŪLA-PANKOKA 400m skrējiens sievietēm 13 pti
19. IRĪNA Å TŪLA-PANKOKA 3000m skrējiens sievietēm 13 pti
20. AIVARS MIRKS Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
21. MARIJA MULTANE Šķēpa mešana sievietēm 12 pti
22. EDGARS LÄ€MS 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
23. IMANTS AIZKALNS Augstlēkšana vīriešiem 12 pti
24. JURIS ROZE 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
25. MARI PIIR Diska mešana sievietēm 11 pti
26. Igors Seņko 400m skrējiens vīriešiem 11 pti
27. IMANTS AIZKALNS Lodes grūšana vīriešiem 10 pti
28. IGORS SEÅ…KO 5000m skrējiens vīriešiem 10 pti
29. JURIS ROZE Lodes grūšana vīriešiem 10 pti
30. IGORS SEÅ…KO 1500m skrējiens vīriešiem 9 pti


18. Komanda: Salaspils novads Punkti: 339

1. Maruta KrÅ«miņa 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Diāna Stolniece 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Spodris Maļinausks Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
4. Deniss Bočkovs Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Diāna Stolniece 400m skrējiens sievietēm 14 pti
6. Diāna Stolniece 200m skrējiens sievietēm 14 pti
7. Askolds BuÅ¡manis 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
8. Andris Permaņickis 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
9. Spodris Maļinausks Trīssoļlēkšana vīriešiem 13 pti
10. PÄ“teris TroÅ¡ka Diska mešana vīriešiem 13 pti
11. Aigars Vidiņš 200m skrējiens vīriešiem 13 pti
12. Deniss Bočkovs 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
13. Gita Gorda 200m skrējiens sievietēm 12 pti
14. Uldis Siecenieks 5000m skrējiens vīriešiem 12 pti
15. Maruta KrÅ«miņa 400m skrējiens sievietēm 12 pti
16. Aigars Vidiņš 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
17. Deniss Bočkovs 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
18. Ivars Gorda 200m skrējiens vīriešiem 12 pti
19. Oskars Lankovskis Diska mešana vīriešiem 12 pti
20. Maruta KrÅ«miņa 200m skrējiens sievietēm 11 pti
21. Spodris Maļinausks 5000m skrējiens vīriešiem 11 pti
22. Ivars Gorda Diska mešana vīriešiem 10 pti
23. Gita Gorda 3000m skrējiens sievietēm 10 pti
24. Aigars Vidiņš 5000m skrējiens vīriešiem 10 pti
25. PÄ“teris TroÅ¡ka 5000m skrējiens vīriešiem 9 pti
26. Ä€ris MÅ«rnieks 200m skrējiens vīriešiem 9 pti
27. Oskars Lankovskis 5000m skrējiens vīriešiem 8 pti
28. Oskars Lankovskis 200m skrējiens vīriešiem 8 pti
29. Ä€ris MÅ«rnieks 5000m skrējiens vīriešiem 4 pti


19. Komanda: Ķekavas novads Punkti: 266

1. Marika ZālÄ«te Augstlēkšana sievietēm 15 pti
2. Marika ZālÄ«te 200m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Sandris Linbergs Diska mešana vīriešiem 15 pti
4. Sandris Linbergs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
5. Gundars Patmalnieks Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Gundars Patmalnieks Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
7. Marika ZālÄ«te 400m skrējiens sievietēm 14 pti
8. Mareks ZālÄ«tis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
9. Gundars Patmalnieks Diska mešana vīriešiem 14 pti
10. Mareks ZālÄ«tis Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
11. Andris Klindžāns 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
12. Zanda Kārkliņa 3000m skrējiens sievietēm 13 pti
13. Laine Kreicere 100m skrējiens sievietēm 13 pti
14. Gunārs Lazda Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
15. Zanda Kārkliņa 100m skrējiens sievietēm 12 pti
16. Ints Vancāns 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
17. Zanda Kārkliņa 800m skrējiens sievietēm 12 pti
18. Mareks ZālÄ«tis 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
19. Andris Klindžāns Tāllēkšana vīriešiem 11 pti
20. Andris Klindžāns Lodes grūšana vīriešiem 10 pti


20. Komanda: Augšdaugavas novads Punkti: 245

1. Daina Amosova Diska mešana sievietēm 15 pti
2. Daina Amosova Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
3. Daina Amosova Lodes grūšana sievietēm 15 pti
4. Varvara Jefimova 100m skrējiens sievietēm 15 pti
5. Jurijs Kopasovs Diska mešana vīriešiem 15 pti
6. Jurijs Kopasovs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
7. Romualds SauÅ¡s 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Jurijs Kopasovs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
9. Varvara Jefimova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
10. Romualds SauÅ¡s 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
11. Varvara Jefimova Augstlēkšana sievietēm 14 pti
12. Vladimirs Jermaļonoks 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
13. Vladimirs Jermaļonoks 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
14. Gaļina Meteļska Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
15. Vladimirs Jermaļonoks 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
16. Romualds SauÅ¡s 3km soļošana vīriešiem 12 pti
17. Gaļina Meteļska Diska mešana sievietēm 12 pti
18. Vitālijs Elksniņš Lodes grūšana vīriešiem 9 pti


21. Komanda: Aizkraukles novads Punkti: 242

1. Dāvis Kalniņš Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
2. Normunds Skangalis Diska mešana vīriešiem 15 pti
3. ArvÄ«ds VÄ«tols Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
4. Aija VÄ«tola 100m skrējiens sievietēm 15 pti
5. ArvÄ«ds VÄ«tols Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
6. ArvÄ«ds VÄ«tols Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
7. Gunārs ĶeÄ£is 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Normunds Skangalis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
9. Aija VÄ«tola 200m skrējiens sievietēm 14 pti
10. Antra VÄ«tola Augstlēkšana sievietēm 14 pti
11. Aivis Orliņš Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
12. Jānis Gusevs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
13. Jānis Gusevs Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
14. Andris Verjovkins 200m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. ValÄ“rijs Veļčinskis Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
16. Aija VÄ«tola Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
17. Imants Silavs 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti


22. Komanda: Kuldīgas novads Punkti: 234

1. Velta Svaža 200m skrējiens sievietēm 14 pti
2. ArvÄ«ds Å efanovskis 3km soļošana vīriešiem 14 pti
3. ArvÄ«ds Å efanovskis 5km soļošana vīriešiem 14 pti
4. KristÄ«ne Čīma-Alsberga 200m skrējiens sievietēm 14 pti
5. ludmila joce 400m skrējiens sievietēm 14 pti
6. Una Birzniece Lodes grūšana sievietēm 13 pti
7. KristÄ«ne Čīma-Alsberga Augstlēkšana sievietēm 13 pti
8. ludmila joce 3000m skrējiens sievietēm 13 pti
9. Una Birzniece Diska mešana sievietēm 13 pti
10. ludmila joce 800m skrējiens sievietēm 13 pti
11. Velta Svaža 100m skrējiens sievietēm 13 pti
12. KristÄ«ne Čīma-Alsberga 100m skrējiens sievietēm 13 pti
13. Gatis Stiba Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
14. Velta Svaža Tāllēkšana sievietēm 12 pti
15. Una Birzniece Augstlēkšana sievietēm 11 pti
16. Inga Robežniece Tāllēkšana sievietēm 10 pti
17. Inga Robežniece Diska mešana sievietēm 10 pti
18. Gatis Stiba 1500m skrējiens vīriešiem 9 pti
19. Inga Robežniece Lodes grūšana sievietēm 8 pti


23. Komanda: Balvu novads Punkti: 223

1. Egons Lācis Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Jānis Strapcāns Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
3. Ä’riks ApÅ¡enieks 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
4. Egons Lācis Diska mešana vīriešiem 14 pti
5. Inārs Supe 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
6. Ä’riks ApÅ¡enieks 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
7. Dace Spridzāne Augstlēkšana sievietēm 14 pti
8. Dace Spridzāne 3km soļošana sievietēm 13 pti
9. Inārs Supe 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
10. Andris Spridzāns Diska mešana vīriešiem 13 pti
11. Andris Spridzāns Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
12. Imants KairiÅ¡s Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
13. Dace Spridzāne Lodes grūšana sievietēm 12 pti
14. Jānis Circans 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
15. Jānis Circans 400m skrējiens vīriešiem 12 pti
16. Jānis Circans 100m skrējiens vīriešiem 12 pti
17. Andris Spridzāns Lodes grūšana vīriešiem 11 pti


24. Komanda: RÄ“zekne Punkti: 97

1. MārÄ«te Kozlovska 100m skrējiens sievietēm 15 pti
2. MārÄ«te Kozlovska 200m skrējiens sievietēm 15 pti
3. MārÄ«te Kozlovska 400m skrējiens sievietēm 15 pti
4. ValentÄ«na BalÅ¡evica 200m skrējiens sievietēm 14 pti
5. ValentÄ«na Svilāne-DÅ«da Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
6. ValentÄ«na Svilāne-DÅ«da Diska mešana sievietēm 13 pti
7. ValentÄ«na BalÅ¡evica Šķēpa mešana sievietēm 12 pti


25. Komanda: Preiļu novads Punkti: 94

1. Feoktists Pušņakovs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Feoktists Pušņakovs 200m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Feoktists Pušņakovs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Aivars Žugris 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
5. Ilona Aizpuriete 800m skrējiens sievietēm 14 pti
6. Ilona Aizpuriete 400m skrējiens sievietēm 11 pti
7. Ilona Aizpuriete 200m skrējiens sievietēm 10 pti


26. Komanda: Mārupes novads Punkti: 92

1. Māris Ä€bele 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Ilona Kojaloviča 800m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Ilona Kojaloviča Lodes grūšana sievietēm 15 pti
4. Ilona Kojaloviča Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
5. Viesturs Gargurnis 3km soļošana vīriešiem 12 pti
6. Viesturs Gargurnis Lodes grūšana vīriešiem 10 pti
7. Viesturs Gargurnis Diska mešana vīriešiem 10 pti


27. Komanda: Jelgava Punkti: 42

1. Craig Rose 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Craig Rose 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
3. Erita Kalniņa 3km soļošana sievietēm 13 pti


28. Komanda: Jelgavas novads Punkti: 30

1. Daiga Dābola 400m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Daiga Dābola 800m skrējiens sievietēm 15 pti