LSVS sporta spēles - vieglatlētika
2017.gada 15.-16.jūlijā - Valkā.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšLiepājas SSK500.891712.7212,7211,3411.34241789
VoldemārsMezītisind610.831713.6513,6511,3511.35272786
AivarsPuriņšOgre630.821713.8613,8611,3911.38883777
JānisMankovskisind770.720815.9515,9511,5011.49684747
DainisŠteinbergsLiepājas SSK410.94812.1412,1411,5111.50875745
ViktorsMÅ«rnieksind770.720816.1616,1611,6511.64816707
AigarsVilnītisind500.891713.1213,1211,7011.69917694
TālisAuniņšind600.836714.0614,0611,7611.7648676
VilmārsBukšsRīga470.909913.1813,1811,9911.99259618
AleksejsKoziņecsind750.741716.316,3012,0912.089710596
VairisMārtiņsonnsKaKandava630.821714.9314,9312,2712.26811553
VairisMārtiņsonsKandava630.821714.9314,9312,2712.26812553
ValdisCelaVentspils VK690.792815.6415,6412,4012.399413523
RobertsEglītisRīga510.88614.4214,4212,7812.776114440

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ViktorsMÅ«rnieksind770.669732.7632,7621,9421.93941935
VoldemārsMezītisind610.799927.9327,9322,3422.34122879
AivarsPuriņšOgre630.789628.4228,4222,4422.44043866
GuntisGrantiņšLiepājas SSK500.861926.3426,3422,7022.70244832
TālisAuniņšind600.80528.2428,2422,7322.73325828
DainisŠteinbergsLiepājas SSK410.920625.3925,3923,3723.3746747
AleksejsKoziņecsind750.692533.8333,8323,4323.42737741
ĒriksApšenieksBalvu novads640.784431.4931,4924,7024.70088592

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ArtūrsPauļukēvičsOgre370.956154.7754,7752,3752.36561746
GuntisGrantiņšLiepājas SSK500.871860.771:00,7752,9852.97932714
GubertasTrubilaStajeris, Vilniu520.860463.31:03,3054,4654.46333640
ArmandsBušsOgre350.970256.9756,9755,2755.27234602
JurisBarausind650.791671.781:11,7856,8256.8215532
AleksandrsLisovsind580.827368.931:08,9357,0357.02586523
ĒriksApšenieksBalvu novads640.796671.661:11,6657,0857.08447520
VladimirsOrehovsTalsi680.755876.121:16,1257,5357.53158501
KESTUTISABROMAITIS7X10600.816676.531:16,531:02,4962.49449312
ArvīdsZepsRēzekne770.6419103.161:43,161:06,2266.218410199
EdgarsRūtiņšOgre410.928573.351:13,351:08,1168.105511152

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausind650.7705159.372:39,372:02,79122.7951704
JānisMežielsOgre570.8205152.22:32,202:04,88124.882657
GatisBrakanskisVentspils VK600.8008159.442:39,442:07,68127.683596
ValdisÅ…ilovsOgre420.9335138.82:18,802:09,57129.574557
ArvilsBušmanisind500.8693155.332:35,332:15,03135.0285451
JānisKaimiņšOgre690.7381183.543:03,542:15,47135.4716443
RolandasÅ mergelisStajeris, Vilniu530.8479160.322:40,322:15,94135.9357434
RobertsIvzānsOgre500.8693156.792:36,792:16,30136.2988428
EdgarsRūtiņšOgre410.942157.712:37,712:28,56148.5639236

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausind650.7691319.555:19,554:05,77245.7661789
ArmandsBušsOgre350.9788263.174:23,174:17,59257.5912660
ArvilsBušmanisind500.8747299.034:59,034:21,56261.5623620
JānisKaimiņšOgre690.7402355.425:55,424:23,08263.0824605
ValdisÅ…ilovsOgre420.931285.254:45,254:25,57265.5685580
RainersMeiersLiepājas SSK550.8395323.115:23,114:31,25271.2516527
JurisRozeLiepājas SSK460.9028306.985:06,984:37,14277.1427473
KESTUTISABROMAITIS7X10600.8043360.466:00,464:49,92289.9188368
ArvīdsZepsRēzekne770.6559509.228:29,225:33,100333.9979106

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausind650.76911231.0120:31,0115:46,77946.771678
JānisMežielsOgre570.82541176.5119:36,5116:11,09971.0912611
ArvilsBušmanisind500.87471153.3919:13,3916:48,871008.873517
RobertsIvzānsOgre500.87471157.1419:17,1416:52,151012.154509
JurisRozeLiepājas SSK460.90281136.1818:56,1817:05,741025.745477
RainersMeiersLiepājas SSK550.83951239.5420:39,5417:20,591040.596444
EdgarsRūtiņšOgre410.9381236.7520:36,7519:20,071160.077218

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreili450.9105769.2712:49,2711:40,42700.4211103
VladimirsOrehovsTalsi680.73221021.9817:01,9812:28,29748.29421005
RaitisLērmeKocēni740.67951136.318:56,3012:52,12772.1163958
HarijsĀboliņšGulbene690.72361071.8617:51,8612:55,60775.5984952
AndrisAlksnisOgre400.947584014:00,0013:15,90795.95914
JānisKaprālisOgre740.67951195.7219:55,7213:32,49812.4926882
JānisVažņevičsLīvāni560.82891019.6516:59,6514:05,19845.1887822
IvarsLapiņšLiepājas SSK420.9327947.2415:47,2414:43,49883.4918755

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreili450.91281284.8821:24,8819:32,841172.8411112
VladimirsOrehovsTalsi680.73451750.4629:10,4621:25,711285.712975
HarijsĀboliņšGulbene690.72581798.8529:58,8521:45,611305.613951
RaitisLērmeKocēni740.68111938.8232:18,8222:00,531320.534934
JānisKaprālisOgre740.68112036.9333:56,9323:07,351387.355858
AndrisAlksnisOgre400.94971488.6424:48,6423:33,761413.766830
JānisVažņevičsLīvāni560.83151781.1129:41,1124:40,991480.997758
IvarsLapiņšLiepājas SSK420.93491666.127:46,1025:57,641557.648680

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
UÄ£isLasmanisVentspils VK491.21191801,802,18218.14211064
ImantsKairišsBalvu novads491.21191701,702,06206.0232954
AivisFiņķisind481.19921701,702,04203.8643927
ImantsAizkalnsLiepājas SSK731.62831201,201,95195.3964854
ArvīdsVītolsKoknese661.481301,301,92192.45827
ValdisCelaVentspils VK691.54021201,201,85184.8246755
MārisMednisTukums601.37281301,301,78178.4647701
GundarsTipānsOgre491.21191451,451,76175.7258674
JānisSpridzānsBalvu novads811.8389900,901,66165.5019585
OļegsOkuņevsDaugavpils431.13911401,401,59159.47410532

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ArvīdsVītolsKoknese661.58244434,437,01701.0031921
ValdisCelaind691.66393953,956,57657.242830
VairisMārtiņsonsKandava631.50864244,246,40639.6463793
MārisMednisTukums601.44144424,426,37637.0994788
DainisŠteinbergsLiepājas SSK411.12415555,556,24623.8755760

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ArvīdsVītolsKoknese661.54349169,1614,141413.751848
OļegsOkuņevsDaugavpils431.1112115511,5512,831283.442711
ValdisCelaVentspils VK691.62587837,8312,7312733700
AleksandrsLisovsind581.35947587,5810,301030.434449

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri451.2023139313,9316,751674.81928
JānisPāvuliņšJaungulbene411.1302144414,4416,321632.012903
JurijsKopasovsDaugavpils novad691.4675109910,9916,131612.783891
MārisBemersValmiera561.2917123412,3415,941593.964880
DainisKÅ«laVentspils VK581.3372118311,8315,821581.915873
UÄ£isLasmanisVentspils VK491.2839123112,3115,801580.486872
JānisStrapcānsBalvu no ads651.3607112911,2915,361536.238846
IlgonisMiÄ·elsonsJelgava661.3867110811,0815,361536.467846
ZigfrīdsRudzātsOgre741.4503103210,3214,971496.719822
ImantsKairišsBalvu novads491.2839115111,5114,781477.7710811
VadimsDrapezaVentspils VK521.2093120212,0214,541453.5811797
SandrisLiinbergsKekava361.0515135013,5014,201419.5312777
GundarsTipānsOgre491.2839104510,4513,421341.6813730
AlbertsTropsOgre701.34719639,6312,971297.2614704
JurijsJemeļjanovsind611.26899989,9812,661266.3615686
IlmārsMadžulisRēzekne511.1903102110,2112,151215.316656
AndrisSpridzānsBalvu novads551.27069339,3311,851185.4717638
UldisVeliksOgre501.17219829,8211,51115118618

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
UÄ£isLasmanisVentspils VK491.25526552,6565,816581.251889
DzintarsBriedisind761.9418331833,1864,436442.892870
DainisKÅ«laVentspils VK581.4167454745,4764,426441.733869
JānisErtsind511.2477497649,7662,096208.564837
VilmārsBukšsRīga471.2094489548,9559,205920.015797
JānisZagorskisind561.363424042,4057,795779.126777
NormundsErmičsind511.2477457445,7457,075706.987767
ImantsAizkalnsLiepājas SSK731.8005312831,2856,325631.968757
JurisLaÄ·isind351.0126550655,0655,755575.389749
IvarsÅ Å«pulnieksind611.4408377837,7854,435443.3410730
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK661.5946341034,1054,385437.5912730
SandrisLiinbergsKekava361.0264530153,0154,415440.9511730
IvarsDundursind631.4987345734,5751,815181.0113694
JānisPāvuliņšJaungulbene411.1021466646,6651,425142.414689
DainisRozenfeldsind631.4987324332,4348,604860.2815649
AleksejsIļjušinsind491.25381838,1847,734772.516637
JurisKalniņšind561.363331033,1045,124511.5317601
JānisLudānsind711.7178260326,0344,714471.4318595
JānisKantorisind681.6657266526,6544,394439.0919591
MaigonisPūliņšind913.0249146314,6344,254425.4320589
StaņislavsStašulānsind761.9418226822,6844,04440421586
ViktorsPoremskisind481.2293343034,3042,164216.522560
IvarsKrecerisind651.562268526,8541,944193.9723557
IlmārsDrullisind711.7178237623,7640,814081.4924541
JānisDainisind611.4408276127,6139,783978.0525527
EdgarsMiglānsind421.1186354935,4939,703969.9126526
JānisKocersind581.4167279827,9839,643963.9327525
JānisPērkonsind701.6801226622,6638,073807.1128503
EduardsLaurisind581.4167268626,8638,053805.2629503
IvarsStahovskisind361.0264358435,8436,793678.6230486
GunārsMīlenbergsind731.8005202820,2836,513651.4131482
ValdisJermacānsind341360336,0336,03360332475
GunārsPavlovskisind661.5946221622,1635,343533.6333466
UdoReinsaluind531.2907248524,8532,073207.3934421
MārisPakārklisind411.1021278427,8430,683068.2535401
JevģēnijsGaļickisind852.4378125012,5030,473047.2536399
JāzepsOdumiņšind842.3586128912,8930,403040.2437398
AinarsMazursind481.2293235723,5728,972897.4638378
ValdisBrinksind631.4987182618,2627,372736.6339356

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri451.2049430243,0251,835183.481907
SandrisLiinbergsKekava361.0304465646,5647,984797.542837
UÄ£isLasmanisind491.2963358935,8946,524652.423811
ImantsKairišsBalvu novads491.2963337533,7543,754375.014761
KārlisBricisKnI Zvībēri661.1833363936,3943,064306.035748
IlgonisMiÄ·elsonsJelgava661.1833345034,5040,824082.396707
UldisVeliksOgre501.0218395439,5440,404040.27700
MārisBemersValmiera561.1296348634,8639,383937.798681
VadimsDrapezaVentspils VK521.0552372337,2339,293928.519679
JānisPāvuliņšJaungulbene411.1209339133,9138,013800.9710656
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK661.1833319931,9937,853785.3811654
AndrisSpridzānsBalvu novads551.1103335533,5537,253725.0612643
JānisSpridzānsBalvu novads811.6908219721,9737,153714.6913641
ZigfrīdsHermanisOgre741.3977250225,0234,973497.0514601
JānisStrapcānsBalvu no ads651.1637287728,7733,483347.9615574
AlbertsTropsOgre701.2781227222,7229,042903.8416494
JurijsKopasovsDaugavpils novad691.252211521,1526,482647.9817448

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZigfrīdsRudzātsOgre741.6777320632,0653,795378.711786
JurijsJemeļjanovsind611.3362383538,3551,245124.332747
JānisPodnieksVietalva401.1252437243,7249,194919.373716
IlmārsMadžulisRēzekne511.2095363936,3944,014401.374638
ZigfrīdsHermanisOgre741.6777262226,2243,994398.935638
AlbertsTropsOgre701.5124285828,5843,224322.446626
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK661.5028273327,3341,074107.157594
JurijsKopasovsDaugavpils novad691.6231237823,7838,603859.738556
UldisVeliksOgre501.1864310631,0636,853684.969530

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaind490.864513.3713,3711,5611.558411093
LudmilaÅ…efedova Volkovaind410.94413.2813,2812,5412.53632921
SolvitaKaļvaind430.92313.7213,7212,6612.66363900
MārīteVasiļjevaind410.94413.7913,7913,0213.01784842
AndraŠlisereLiepājas SSK490.864515.3115,3113,2413.23555807
AijaVÄ«tolaKoknese580.789718.3518,3514,4914.4916621
ValentīnaBalševicaRēzekne680.720420.8920,8915,0515.04927548

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne660.711434.2134,2124,3424.33711030
DaceFaitušaind490.848128.7728,7724,4024.399821026
LeontīneVītolaind790.605340.740,7024,6424.635731006
AndaGermovaind560.785932.0232,0225,1625.16454964
SolvitaKaļvaind430.9128.4428,4425,8825.88045907
LudmilaÅ…efedova Volkovaind410.932327.7927,7925,9125.90866906
AndraŠlisereLiepājas SSK490.848131.9331,9327,0827.07987818
IvetaCauneOgre380.968730.1730,1729,2329.22578669
LauraKatkevičaLiepājas SSK400.943430.9930,9929,2429.2369668
AijaVÄ«tolaKoknese580.7741.0241,0231,5931.585410522
ValentīnaBalševicaRēzekne680.698346.6446,6432,5732.568711467
EdīteKorklišaRēzekne430.9138.8638,8635,3635.362612325
IlonaVasiļkovaRēzekne360.99437.1437,1436,9236.917213258

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaind790.540797.281:37,2852,6052.599311112
MārīteKozlovskaRēzekne660.703775.511:15,5153,1453.136421093
InāraLūseind540.788171.491:11,4956,3456.34133986
ReginaÄŒistiakovaStajeris, Vilniu550.780574.051:14,0557,8057.7964940
LudmilaÅ…efedova Volkovaind410.897265.131:05,1358,4358.43465920
LudmilaJoceind520.803274.551:14,5559,8859.87866875
AndraŠlisereLiepājas SSK490.826873.271:13,271:00,5860.57967854
ZinaīdaRācenājaMadona730.6171113.051:53,051:09,7669.76328598
MarikaZālīteind320.992770.771:10,771:10,2570.25349586
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils410.897265.131:05,1358,4358.434600

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne660.6893185.733:05,732:08,02128.02411016
ZinaīdaRācenājaMadona730.5904236.533:56,532:19,65139.6472832
AijaLāceValkas novads640.7176200.533:20,532:23,90143.93769
InitaBistrovaOgre530.8581195.333:15,332:47,61167.6134464

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre640.7005957.715:57,7011:10,87670.86900
InitaBistrovaOgre530.8201826.4913:46,4911:17,80677.80400
IvetaCauneOgre380.9697717.5311:57,5311:35,79695.78900
AijaLāceValkas novads640.7005859.914:19,9010:02,36602.3600
ZinaīdaRācenājaMadona730.60261026.4417:06,4410:18,53618.53300

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre640.76971140.3319:00,3314:37,71877.7121946
VeraGrinberteDaugavpils760.64951357.2222:37,2214:41,51881.5142941
VairaGrigorjevaKocēnu nov.660.75091236.6620:36,6615:28,61928.6083876
DaceSaulīteMadona580.82321201.0920:01,0916:28,74988.7374796
IlgaBuntikaVentspils VK780.62771599.4526:39,4516:43,971003.975777
IngaZilberteOgre430.941260.0921:00,0919:44,481184.486563

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre640.76261934.9832:14,9824:35,621475.621971
VeraGrinberteDaugavpils760.6372371.839:31,8025:10,841510.842941
VairaGrigorjevaKocēnu nov.660.74292120.7935:20,7926:15,531575.533886
DaceSaulīteMadona580.81872047.9434:07,9427:56,651676.654805
IngaZilberteOgre430.942104.6935:04,6932:58,411978.415585

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MarijaMultāneLiepājas SSK581.39331201,201,67167.1961881
DaceBrakanskaind621.47181101,101,62161.8982822
LigitaZiemaneind471.19431301,301,55155.2593763
DanaLiepiņaind491.22941251,251,54153.6754744
ElitaZaščerinskaRēzekne481.21511251,251,52151.8875725
EdīteKorklišaRēzekne431.14211151,151,31131.3426532
IlonaVasiļkovaRēzekne361.05031101,101,16115.5337380

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MarijaMultāneLiepājas SSK581.41353823,825,40539.9571859
InāraFjodorovaDaugavpils511.27464054,055,16516.2132810
DanaLiepiņaind491.23893933,934,87486.8883747
GuntaHelmaneTukuma novads451.17424124,124,84483.774741
DaceBrakanskaind621.5073113,114,69468.6775709
ElitaZaščerinskaRēzekne481.22283533,534,32431.6486632

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraFjodorovaDaugavpils511.31139759,7512,791278.521971
LauraKatkevičaLiepājas SSK401.13649859,8511,191119.352807
DaceBrakanskaind621.54856576,5710,171017.363703
LigitaZiemaneind471.2428168,1610,131013.474699
ElitaZaščerinskaRēzekne481.25816516,518,19819.0235505

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA742.04858388,3817,171716.6411004
HelēnaRingaRīga701.85598128,1215,071506.992876
AnfizaZiļaDaugavpils671.73218188,1814,171416.863822
IlgaBuntikaVentspils VK781.96876536,5312,861285.564743
LīgaPlatpīreMadona641.62537817,8112,691269.365733
MarijaMultāneLiepājas SSK581.44588708,7012,581257.856726
DaceSaulīteMadona581.44588628,6212,461246.287719
SantaJokumaMadona451.1943103310,3312,341233.718712
ValentīnaSvilāneRēzekne531.32417997,9910,581057.969606
KristīneAndrejevaJaungulbene321102610,2610,26102610586
ValentīnaBalševicaRēzekne681.77125245,249,28928.10911528

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneind772.4284195619,5647,504749.951831
AnfisaZiļaind671.8135258625,8646,904689.712821
IvetaPutniņaind441.2263369836,9845,354534.863793
BrigitaForšūind691.9117218521,8541,774177.064728
InāraRozēnaRīga641.686246124,6141,494149.255723
IlonaKojalovičaind501.3147315231,5241,444143.936722
GuntaHelmaneTukuma novads451.2479330133,0141,194119.327718
LigitaZiemaneind471.2927315931,5940,844083.648711
IlonaApeleind431.2054331833,1840,003999.529696
HelēnaRingaind701.9654203120,3139,923991.7310695
MudīteGerkeind591.5757253125,3139,883988.111694
IngaKožarenoka-Šņoriņaind351.0621369036,9039,193919.1512682
MārīteVilcāneind571.5086257825,7838,893889.1713676
JeļenaTarasovaind501.3147292729,2738,483848.1314669
AivitaĶiplokaind481.3167289928,9938,173817.1115663
LīgaPlatpīreMadona641.686214921,4936,233623.2116628
MirdzaAizsilnieceind792.6099137913,7935,993599.0517624
MāraBārbaleind541.4191252925,2935,893588.918622
RitaÅ Ä·ipareind511.339261126,1134,963496.1319606
ValentīnaSvilāneRēzekne531.3912232723,2732,373237.3220559
MārīteKažmēreind611.574199019,9031,323132.2621540
ZaigaBogužaind361.078290429,0431,313130.5122540
AnnaIvbuleind722.0767147314,7330,593058.9823527
IlgaBuntikaind782.5151118111,8129,702970.3324511
IevaĶireind321294829,4829,48294825507
MārīteOzolaind581.5414190219,0229,322931.7427504
AnitaBÄ“rsoneind391.1292259825,9829,342933.6626504
LindaMarkusa-Ciematnieceind331290929,0929,09290928500
DanaLiepiņaind491.3416214721,4728,802880.4229495
LeonīdaĪristeind722.0767135013,5028,042803.5430481
AnnaRiekstiņaind641.686161016,1027,142714.4631465
GuntaStaģeind722.0767124912,4925,942593.832443
TatjanaKirilovaind581.5414166116,6125,602560.2733437
MārīteSaldūksneind621.6093151415,1424,362436.4834415
BaibaGrasaind431.2054201520,1524,292428.8835414
ZentaJÄ“gereind691.9117116711,6722,312230.9536378
TamāraTarasovaind782.51518068,0620,272027.1737342
LieneSeržanteind321134013,4013,40134038219

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA742.3347227822,7853,185318.451947
InāraRozēnaRīga641.7482267926,7946,834683.432830
SantaJokumaMadona451.2058326332,6339,353934.533693
HelēnaRingaRīga702.0542188218,8238,6638664681
AnfizaZiļaDaugavpils671.8841204120,4138,453845.455677
LīgaPlatpīreMadona641.7482216621,6637,873786.66666
IlgaBuntikaVentspils VK782.3569154715,4736,463646.127641
KristīneAndrejevaJaungulbene321265326,5326,5326538460

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA742.1287210921,0944,894489.431690
HelēnaRingaRīga701.916200220,0238,363835.832586
InāraRozēnaRīga641.6666225622,5637,603759.853574
SantaJokumaMadona451.2717201520,1525,622562.484383
EdīteKorklišaRēzekne431.2315187618,7623,102310.295343
AijaVÄ«tolaKoknese581.4767144614,4621,352135.316315
KristīneAndrejevaJaungulbene321182118,2118,2118217265
IlonaVasiļkovaRēzekne361.1096157015,7017,421742.078253