" VENTSPILS ZIEMAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM"
2022.gada 29. janvārī,Ventspilī.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MantasSemcenkoKlaipeda390.98297.1607,1607,047.037561923
VytautasZaniauskasLithuania610.87778.1808,1807,187.179592854
GuntisGrantiņšLiepājas SSK540.91398.0108,0107,327.320343783
ValdisCelaVentspils VK730.81029.2609,2607,507.502454702
VairisMārtiņsonsKandava670.84489.0909,0907,687.679235629
JānisMankovskisLīvāni820.747410.4210,4207,797.787916584
JurisLebedoksLīvāni680.83929.3309,3307,837.829747568
GuntarsŽagariņšKuldīga430.96578.508,5008,218.208458428
AleksejsKoziņecsValmieras novads800.764611.3211,3208,668.655279288

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšLiepājas SSK540.873527.7827,7824,2724.26581694
AigarsAnsbergsMaratona Klubs500.895928.9428,9425,9325.92732512
GuntarsBūmanisLiepājas SSK570.856530.930,9026,4726.46593458
ValdisÅ…ilovsOgre460.917929.6829,6827,2427.24334386
AleksejsKoziņecsValmieras novads800.717138.7938,7927,8227.81635338
GuntarsŽagariņšKuldīga430.934130.2830,2828,2828.28456300
JurisBarausVentspils VK690.786236.5236,5228,7128.7127268
JānisKopmanisLSC Rīga600.839234.4234,4228,8928.88538255
EdgarsRencisOgre390.955430.5630,5629,2029.1979234

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntarsBūmanisLiepājas SSK570.8391300.155:00,154:11,86251.8561758
ValdisÅ…ilovsOgre460.9135277.584:37,584:13,57253.5692738
GuntisGrīnvaldsVentspils VK420.9387275.214:35,214:18,34258.343686
AigarsAnsbergsMaratona Klubs500.8872308.325:08,324:33,54273.5424531
GatisBrakanskisVentspils VK650.7807361.096:01,094:41,90281.9035455
JurisRozeLiepāja510.8805324.25:24,204:45,46285.4586424
EdgarsRencisOgre390.957300.395:00,394:47,47287.4737407
JānisKopmanisLSC Rīga600.8176375.366:15,365:06,89306.8948261
IgorsSeņkoLiepājas SSK380.9629319.245:19,245:07,40307.3969258
GuntisZālītisRīga540.8601365.826:05,825:14,64314.64210212
RaitisKozlovskisVentspils VK510.8805365.786:05,785:22,07322.06911170
MikusBrakanskisVentspils VK400.9509361.196:01,195:43,46343.4561274

3000m soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VladimirsOrehovsTalsi720.74251099.6818:19,6813:36,51816.5121840
RaitisLÄ“rmeValmieras novads790.68161342.9522:22,9515:15,35915.3552653
ValdisÅ…ilovsOgre460.94161095.2818:15,2817:11,321031.323463

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PÄ“terisValdmanisLSSK471.13191851,852,09209.40211002
JānisMankovskisLīvāni821.68551201,202,02202.263940
ValdisCelaVentspils VK731.49981351,352,02202.4732940
UÄ£isLasmanisVentspils VK541.2131651,652,00200.1454923
VytautasZaniauskasLithuania611.30561501,501,96195.845879
ImantsAizkalnsLiepājas SSK771.57721201,201,89189.2646827
SandrisBalinskisVentspils VK511.17691551,551,82182.4197766
MārisMednisTukuma VK651.36481301,301,77177.4248723
JurisKožeurovsTukuma vieglatlÄ411.071651,651,77176.559715
JānisKopmanisLSC Rīga601.29161251,251,61161.4510587
JurisBarausVentspils VK691.42931101,101,57157.22311553
AndrisKreicumsind511.17691251,251,47147.11312468

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VytautasZaniauskasLithuania611.40885275,277,42742.43811014
JurisLebedoksLīvāni681.53934474,476,88688.0672899
GuntisGrantiņšLiepājas SSK541.29465285,286,84683.5493888
MārisMednisTukuma VK651.48124604,606,81681.3524884
VairisMārtiņsonsKandava671.51964464,466,78677.7425875
AleksandrsVnukovsDaugavpils771.74523813,816,65664.9216847
JurisKožeurovsTukuma vieglatlÄ411.11625715,716,37637.357790
GuntisZālītisRīga541.29464854,856,28627.8818769
JurisZilversLSSK341.03455725,725,92591.7349693
JānisStalidzānsVentspils VK481.20744604,605,55555.40410618
AndrisKreicumsind511.24993253,254,06406.21711312

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK731.62059949,9416,111610.7811070
JānisMankovskisLīvāni821.91537507,5014,361436.472887
JurisLebedoksLīvāni681.49439069,0613,541353.843801
AleksandrsVnukovsDaugavpils771.7397317,3112,711271.214717
MārisMednisTukuma VK651.4288828,8212,591259.55704
JurisZilversLSSK341125512,5512,5512556699
JurisKožeurovsTukuma vieglatlÄ411.0624117811,7812,521251.517696

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKÅ«laVentspils VK621.242139413,9417,311731.351962
MārisBemersValmiera601.202137913,7916,581657.562918
IvarsDundursJÄ“kabpils671.354110811,0815,001500.233824
BorissDormidonovsOlaines novoda521.1651127912,7914,901490.164819
UÄ£isLasmanisVentspils VK541.1998116411,6413,971396.575763
TālivaldisKrÅ«miņšTukuma vieglatlÄ711.3044104810,4813,671367.016746
JānisStalidzānsVentspils VK481.211104910,4912,701270.347688
AivarsMirksLiepajas ssk781.50597897,8911,881188.168640
AndrisKreicumsind511.14848568,569,83983.039519

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LauraKatkevičaLSSK450.96238.6908,6908,368.362391792
LinaZaniauskieneLithuania590.872610.510,5009,169.16232583

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GintaRassaVentspils VK480.925431.4831,4829,1329.13161718
LudmilaJoceKuldīga570.85735.6535,6530,5530.5522628
SigneLauvaVentspils VK550.872142.1542,1536,7636.7593305
ElzaRūsiņaLīvāni600.834445.0745,0737,6137.60644270

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GintaRassaVentspils VK480.9011155.832:35,832:20,42140.4181874
InāraLūseCarnikava590.8162173.632:53,632:21,72141.7172856
LudmilaJoceKuldīga570.8322186.173:06,172:34,93154.9313681
MārīteVilcāneLīvāni620.7916196.333:16,332:35,41155.4154675
ZinaīdaRācenājaMadona780.6409258.694:18,692:45,79165.7945552
ElzaRūsiņaLīvāni600.808226.613:46,613:03,10183.1016375
SigneLauvaVentspils VK550.848224.43:44,403:10,29190.2917311
ZinaīdaGrīnbergaRīga590.8162266.594:26,593:37,59217.5918124

3000m soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona780.6581431.0123:51,0115:41,60941.6051761
VitaOrmaneLīvāni440.93081073.6617:53,6616:39,36999.3633669
VairaGrigorjevaValmieras novads710.72151384.923:04,9016:39,21999.2052669
GuntaBuholceVentspils VK710.72151445.8224:05,8217:23,161043.164603
BrigitaDe KopēRīga750.68561570.4826:10,4817:56,721076.725556
LigijaCÄ«ruleTukuma vieglatlÄ330.99651236.7520:36,7520:32,421232.426359

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LinaZaniauskieneLithuania591.28831251,251,61161.0381849
DaceBrakanskaVentspils VK671.40241101,101,54154.2642782
LieneGudrinieceTukuma vieglatlÄ401.07041401,401,50149.8563735
MaijaVeseleVentspils VK711.4826950,951,41140.8474649
VinetaLorencaTukuma vieglatlÄ3211301,301,301305546

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LauraKatkevičaLSSK451.16065035,035,84583.7821964
LieneGudrinieceTukuma vieglatlÄ401.09794884,885,36535.7752860
AnijaPetrovskaVentspils361.05135015,015,27526.7013841
MārīteVilcāneLīvāni621.42113683,685,23522.9654833
LinaZaniauskieneLithuania591.36883773,775,16516.0385820
GuntaHelmaneTukuma vieglatlÄ501.22894054,054,98497.7046779
VilmaGregoreKuldīga842.01992052,054,14414.0797604
MaijaVeseleVentspils VK711.59962462,463,94393.5028560

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvāni621.39878578,5711,991198.691913
LauraKatkevičaLSSK451.1203103110,3111,551155.032870
LieneGudrinieceTukuma vieglatlÄ401.0541107610,7611,341134.213849
VinetaLorencaTukuma vieglatlÄ3219919,919,919914706
MaijaVeseleVentspils VK711.59225765,769,17917.1075634
GuntaBuholceVentspils VK711.59225275,278,39839.0896558

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīga691.6263104910,4917,061705.9911024
MartaĀdamsoneValmieras novads821.84538928,9216,461646.012987
VilmaGregoreKuldīga841.96047007,0013,721372.283817
AgraBrūneRīga741.82557487,4813,651365.474813
IlonaApeleValmieras novads481.26689589,5812,141213.595719
LigitaZiemaneVentspils VK521.1726102210,2211,981198.46709
GuntaHelmaneTukuma vieglatlÄ501.13388708,709,86986.4067578