Tautas sporta pasākums "NĀC UN SPORTO !"
"ZIEMAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM"
2018.gada 27. janvārī,Ventspilī.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvāni ā/k780.70449.6709,6706,816.8115511049
ValdisCelaVentspils ā/k690.77728.9108,9106,926.924852994
VytautasZaniauskasKlaipeda570.84718.2508,2506,996.988573965
AivarsPuriņšOgre630.80718.7708,7707,087.078274922
GuntisGrantiņšLiepājas SSK500.89228.0108,0107,157.146525890
MantasSemčenkoind350.98387.3507,3507,237.230936849
VairisMārtiņsonsKandava630.80718.9908,9907,267.255837840
DainisŠteinbergsLiepājas SSK410.93617.7607,7607,267.264148835
ViktorsMūrnieksĶeguma novads770.714510.2910,2907,357.35229796
EinārsVārpiņšind350.98387.9507,9507,827.8212110604
OļegsFjodorovsTukuma vieglatlÄ830.650112.2612,2607,977.9702311548
ValdisÅ…ilovsOgre420.92849.0409,0408,398.3927412407
AndrejsKrastiņšOgre660.790814.4514,4511,4311.4271131

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre630.81422929,0023,6123.61181773
GuntisGrantiņšLiepājas SSK500.893427.4727,4724,5424.54172661
DainisŠteinbergsLiepājas SSK410.947626.8426,8425,4325.43363563
EinārsVārpiņšind350.983726.5426,5426,1126.10744493
ValdisÅ…ilovsOgre420.941628.8428,8427,1627.15576394
ViktorsMūrnieksĶeguma novads770.702338.6638,6627,1527.15095394
AndrejsKrastiņšOgre660.793957.3157,3145,5045.498471

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK650.7529322.845:22,844:03,07243.0661861
AndrejsBondarevsLīvānu VK400.9519270.764:30,764:17,74257.7362692
GuntisGrīnvaldsVentspilsVK380.9677273.994:33,994:25,14265.143614
GatisBrakanskisVentspils VK610.786341.15:41,104:28,10268.1054584
ValdisÅ…ilovsOgre420.9361291.854:51,854:33,20273.2015534
GuntarsBūmansLiepājas SSK530.8495337.215:37,214:46,46286.466415
ĀdolfsMičulisGulbene820.5628512.018:32,014:48,16288.1597401
JānisVažņevičsLīvānu VK570.8179353.125:53,124:48,82288.8178396
IgorsSeņkoLiepājas SSK341299.874:59,874:59,87299.879310
AlbīnsMarkaitisLiepājas SSK710.6983450.97:30,905:14,86314.86310211
IvarsMartinsonsTukums390.9598400.016:40,016:23,93383.93111

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VladimirsOrehovsTalsi680.73221043.1617:23,1612:43,80763.8021976
RaitisLÄ“rmeValmieras VK750.67041144.8619:04,8612:47,51767.5142968
Alexisde CoppetCarnikava790.63321268.321:08,3013:23,09803.0883899
ĀdolfsMičulisGulbene820.60451370.2922:50,2913:48,34828.344852
JānisKaprālisOgre740.67951263.9521:03,9514:18,85858.8545798
OļegsFjodorovsTukuma vieglatlÄ830.59481511.1325:11,1314:58,82898.826729
JānisVažņevičsLīvānu VK570.82131094.9818:14,9814:59,31899.3077727

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VytautasMILIUSKlaipÄ—da641.36911601,602,19219.05621073
ValdisCelaVentspils VK691.46281501,502,19219.4211073
JānisMankovskisLīvāni781.66931301,302,17217.00931055
PÄ“terisValdmanisLSVK431.08011901,902,05205.2194945
UÄ£isLasmanisVentspils VK501.16171751,752,03203.2985927
JurasValinauskasMazeikiai571.25661551,551,95194.7736845
ImantsAizkalnsLiepājas SSK731.54761251,251,93193.457836
JurisKožeurovsTukuma vieglatlÄ371.02761801,801,85184.9688755
MārisMednisTukuma VK611.31841401,401,85184.5769755
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatlÄ461.11361601,601,78178.17610701
ArmantsPÄ“terkopsOgre521.18721501,501,78178.0811701
JānisStalidzānsVentspilsVK441.0911551,551,69169.10512621

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK691.62034684,687,58758.311040
UÄ£isLasmanisVentspils VK501.22865685,686,98697.8452912
JānisMankovskisLīvāni781.90833633,636,93692.7133902
AlgirdasPetravičiusLietuva531.27725245,246,69669.2534854
VladasZaniauskasKlaipeda701.64824054,056,68667.5215850
VytautasZaniauskasKlaipeda571.34864894,896,59659.4656834
JurasValinauskasMazeikiai571.34864894,896,59659.4657834
MārisEglītisKoknese501.22865295,296,50649.9298813
VairisMārtiņsonsKandava631.4724394,396,46646.2089807
JurisKožeurovsTukuma vieglatlÄ371.05336046,046,36636.19310786
ImantsAizkalnsLiepājas SSK731.73673573,576,20620.00211754
MārisMednisTukuma VK611.42854194,195,99598.54212709
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatlÄ461.1694754,755,55555.27513621

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK691.5786100710,0715,901589.6511036
JānisMankovskisLīvāni781.85957927,9214,731472.722911
MārisEglītisKoknese501.1984120112,0114,391439.283876
VladasZaniauskasKlaipeda701.60568808,8014,131412.934847
AlgirdasPetravičiusLietuva531.2456109210,9213,601360.25792
MārisMednisTukuma VK611.39249769,7613,591358.986790
JurisKožeurovsTukuma vieglatlÄ371.028127012,7013,061305.567734
VytautasMILIUSKlaipÄ—da641.45698708,7012,681267.58694
JurasValinauskasMazeikiai571.31499539,5312,531253.19680
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatlÄ461.1405109610,9612,501249.9910676

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
UÄ£isLasmanisVentspils VK501.1721138213,8216,201619.841895
VladasZaniauskasKlaipeda701.3471116611,6615,711570.722866
VadimsDrapezaVentspils VK531.229124612,4615,311531.333843
IvarsDundursJÄ“kabpils631.313112011,2014,711470.564807
VytautasZaniauskasKlaipeda571.3139106510,6513,991399.35765
AivarsMirksjelgava741.45039639,6313,971396.646763
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK671.41329839,8313,891389.187759
JānisLudānsMadonas VSK721.39649929,9213,851385.238756
JurģisLiepiņšVentspils471.2415110911,0913,771376.829751
AleksejsIļjušinsVentspils VK501.1721115211,5213,501350.2610736
ViestursDriÄ·isTukuma VK411.1302113211,3212,791279.3911694
JānisStalidzānsVentspilsVK441.1833108010,8012,781277.9612693
ĀdolfsMičulisGulbene821.66797667,6612,781277.6113693
VitālijsTrusevičsVentspils VK471.24159039,0311,211121.0714600
UldisĀbiķisVentspils VK611.26898588,5810,891088.7215581
EdgarsPuriņšVentspils VK411.13029479,4710,701070.316570
IngmārsŠulcsVentspils VK501.17217657,658,97896.65617468

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaLSC490.8698.6708,6707,537.5342311066
AndaGermovaTukuma VK570.81369.4409,4407,687.6803821026
LilijaKarjuseTalsi670.741810.7310,7307,967.959513955
LinaZaniauskieneKlaipeda550.827710.1710,1708,428.417714841
DaceLasmaneVentspils500.86219.7809,7808,438.431345836
LÄ«gaKonovalovaVentspils VK350.96449.7809,7809,439.431836613
AnnaIvbuleLīvāni720.701613.6613,6609,589.583867583
IvetaStankevicaVentspils VK440.900410.7110,7109,649.643288571
InāraLepseVentspilsVK730.692714.3814,3809,969.961039509
AnnaKrastiņaOgre630.770713.2313,2310,2010.196410467
IlgaBuntikaVentspils VK780.643716.7616,7610,7910.788411367
VilmaLojāneLīvāni760.664319.4719,4712,9312.933912105

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaLSC490.869429.5829,5825,7225.71691960
AndaGermovaTukuma VK570.811832.9232,9226,7226.72452885
LauraKatkevičaLiepājas SSK410.92729.9529,9527,7627.76373811
IvetaStankevicaVentspils VK440.905435.4735,4732,1132.11454536
LieneVÄ“vereVentspils VK31133.7433,7433,7433.745448
AnnaKrastiņaOgre630.7750.9150,9139,2039.20076209
InāraLepseVentspilsVK730.677458.1358,1339,3839.37737203
VilmaLojāneLīvāni760.642682.231:22,2352,8452.84181

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseCarnikava550.8295160.892:40,892:13,46133.4581970
IlonaKojalovičaBabīte510.8629162.612:42,612:20,32140.3162871
AgitaKaļvaĶegums370.9785162.482:42,482:38,99158.9873628
VitaOrmaneLīvāni400.9537185.393:05,392:56,81176.8064433
LieneVÄ“vereVentspils VK311178.922:58,922:58,92178.925412
RitaŽuravļovaOgre640.745245.394:05,393:02,82182.8166375
AnnaKrastiņaOgre630.7554273.374:33,373:26,50206.5047189

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre640.76971188.7619:48,7615:14,99914.9891895
BrigitaDe KopēCarnikava710.70181382.4223:02,4216:10,18970.1822820
GuntaBuholceVentspilsVK670.74141313.2121:53,2116:13,61973.6143816
VitaOrmaneLīvāni400.96251083.9418:03,9417:23,291043.294727
IlgaBuntikaVentspils VK780.62771664.8327:44,8317:25,011045.015724
LindaMarkusa-CiematnieceĶegums3411177.7719:37,7719:37,771177.776571
LieneSeržanteĶegums3211248.4620:48,4620:48,461248.467496

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPÄ“tersoneBaldone471.18621501,501,78177.931980
DaceBrakanskaVentspils VK631.43171201,201,72171.8042921
LigitaZiemaneVentspils VK481.1991401,401,68167.863881
DanaLiepiņaVentspils VK491.21221301,301,58157.5864783
MaijaVeseleVentspilsVK671.51171001,001,51151.175725

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaLSC491.23774774,775,90590.3831968
LailaPÄ“tersoneBaldone471.20684674,675,64563.5762910
LauraKatkevičaLiepājas SSK411.12294704,705,28527.7633834
AgitaKaļvaĶegums371.07234914,915,26526.4994831
LinaZaniauskieneKlaipeda551.34053883,885,20520.1145819
MārīteVilcāneLīvāni581.39833693,695,16515.9736808
LieneGudrinieceTukuma vieglatlÄ361.06084804,805,09509.1847795
DaceBrakanskaVentspils VK631.50673293,294,96495.7048766
LigitaZiemaneVentspils VK481.22214024,024,91491.2849757
DanaLiepiņaVentspils VK491.23773893,894,81481.46510736
LÄ«gaKonovalovaVentspils VK351.053853,854,04404.2511576
MaijaVeseleVentspilsVK671.60672512,514,03403.28212574
IvetaStankevicaVentspils VK441.16343403,403,96395.55613557
AnnaIvbuleLīvāni721.752082,083,6436414491

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPÄ“tersoneBaldone471.1738106510,6512,501250.11942
MārīteVilcāneLīvāni581.36438408,4011,461146.012835
LauraKatkevičaLiepājas SSK411.0907103510,3511,291128.873816
LieneGudrinieceTukuma vieglatlÄ361.0293108710,8711,191118.854806
AgitaKaļvaĶegums371.0406103810,3810,801080.145767
DaceBrakanskaVentspils VK631.47067207,2010,591058.836745
LigitaZiemaneVentspils VK481.18898658,6510,281028.47714
MaijaVeseleVentspilsVK671.57455945,949,35935.2538621

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HermīneBajāreTalsi661.695107210,7218,171817.0411065
AustraReinbergaVentspils VK902.81765885,8816,571656.752967
BrigitaRomanovskaVentspils671.73218078,0713,981397.83810
IlonaKojalovičaBabīte511.281108910,8913,951395.014809
AnnaIvbuleLīvāni721.9466886,8813,391338.855775
MārīteVilcāneLīvāni581.44589009,0013,011301.226753
IlgaBuntikaVentspils VK781.96876406,4012,601259.977727
LinaZaniauskieneKlaipeda551.37068768,7612,011200.658692
VilmaLojāneLīvāni761.87495885,8811,021102.449633
DanaLiepiņaVentspils VK491.27157987,9810,151014.6610580
LÄ«gaKonovalovaVentspils VK351.03686486,486,72671.84611374