Jēkabpils atklātais čempionāts.
"ZIEMAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM"
2018.gada 7. janvārī,Jēkabpilī.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre630.80718.808,8007,107.102481908
VoldemārsMezītisGulbenes novads610.82268.6608,6607,127.123722899
JurisLebedoksLīvāni640.80039.1209,1207,307.298744822
VairisMārtiņsonsKandava630.80719.0409,0407,307.296183822
JānisZagorskisKocēnu novads570.84718.7408,7407,407.403655774
AldonisPalkavnieksJÄ“kabpils860.603112.3112,3107,427.424166765
AigarsVilnītisJūrmala500.89228.3608,3607,467.458797753
AigarsSkrebeļsRēzekne460.90768.3108,3107,547.542168715
AleksejsKoziņecsVALMIERA750.732810.3410,3407,587.577159703
JānisBuksBauska790.693811.3911,3907,907.9023810574
SergejsBogdanovsLīvāni390.95188.6108,6108,198.19511471
OļegsKolpakovsDaugavpils pils530.86839.9209,9208,618.6135412341
JurijsKopasovsDaugavpils novad700.771412.0712,0709,319.310813170
ivarsVeliksDaugavpils novad650.79412.0412,0409,569.5597614125

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre630.814229.7829,7824,2524.24691697
VoldemārsMezītisGulbenes novads610.82731.0431,0425,6725.67012537
VladimirsGolubevsJÄ“kabpils610.82731.5531,5526,0926.09193494
AldonisPalkavnieksJÄ“kabpils860.59064646,0027,1727.16764393
AndrejsJuferovsDaugavpils470.911530.3330,3327,6527.64585352
SergejsBogdanovsLīvāni390.959629.2129,2128,0328.02996321
ValdisÅ…ilovsOgre420.941629.9429,9428,1928.19157307
VladimirsJermolonoksDaugavpils novad650.800735.8835,8828,7328.72918267
OļegsKolpakovsDaugavpils pils530.875335.7935,7931,3331.3279110
AleksejsKoziņecsVALMIERA750.721547.3547,3534,1634.1631017

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK650.7529331.635:31,634:09,68249.6841783
AndrejsBondarevsLīvānu VK400.9519270.374:30,374:17,37257.3652696
AnatolijsMacuksJÄ“kabpils380.9677270.364:30,364:21,63261.6273651
AndrejsJuferovsDaugavpils470.8967292.854:52,854:22,60262.5994641
ValdisÅ…ilovsOgre420.9361286.954:46,954:28,61268.6145579
AivarsBondarsJÄ“kabpils510.8653315.815:15,814:33,27273.276534
VladimirsJermolonoksDaugavpils novad650.7529377.646:17,644:44,33284.3257433
ArmantsPÄ“terkopsOgre520.8574345.995:45,994:56,65296.6528334
JānisVažņevičsLīvānu VK570.8179364.966:04,964:58,50298.5019320
RomansSaussDaugavpils novad840.5299617.1710:17,175:27,04327.03810144

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreiļi460.9031757.2112:37,2111:23,84683.83611139
HarijsĀboliņšGulbene690.72361081.8618:01,8613:02,83782.8342939
RaitisLÄ“rmeValmieras VK750.67041172.2419:32,2413:05,87785.873933
AndrisAlksnisOgre410.9401837.0713:57,0713:06,93786.934931
Alexisde CoppetCarnikava790.6332126121:01,0013:18,47798.4655908
ĀdolfsMičulisGulbene820.60451359.622:39,6013:41,88821.8786865
AndrejsVācietisGulbene820.60451368.4222:48,4213:47,21827.217854
GuntisBalodisGulbene710.70621199.7519:59,7514:07,26847.2638818
IgnatsÅ imkunsDaugavpils pils840.5851457.4424:17,4414:12,60852.6029809
JānisVažņevičsLīvānu VK570.82131107.3318:27,3315:09,45909.4510711

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK691.46281481,482,16216.49411046
JānisMankovskisLīvāni771.64331301,302,14213.62921018
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils701.48321351,352,00200.2323899
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils731.54761201,201,86185.7124764
MārisMednisTukums611.31841401,401,85184.5765755
AigarsSkrebeļsRēzekne461.11361601,601,78178.1766701
ArmantsPÄ“terkopsOgre521.18721481,481,76175.7067674
RaimondsVitānisDaugavpils621.33481301,301,74173.5248656

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK691.62034604,607,45745.33811012
JurisLebedoksLīvāni641.49494574,576,83683.1692883
JānisMankovskisLīvāni771.87123603,606,74673.6323863
AigarsVilnītisJūrmala501.22865435,436,67667.134850
VairisMārtiņsonsKandava631.4724424,426,51650.6245815
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils731.73673663,666,36635.6326784
MārisEglītisKoknese501.22865065,066,22621.6727756
MārisMednisTukums611.42854204,206,00599.978711

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri451.2023145614,5617,511750.551973
JānisPāvuliņšGulbene421.1473140014,0016,061606.222887
JānisBuksBauska791.60349409,4015,071507.23829
GunārsRubenisGulbene791.60348968,9614,371436.654787
IvarsDundursJÄ“kabpils631.313109210,9214,341433.85785
JurijsKopasovsDaugavpils novad701.3471105810,5814,251425.236780
AivarsMirksind741.45039589,5813,891389.397759
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK671.41329819,8113,861386.358757
JānisZagorskisKocēnu novads571.3139104510,4513,731373.0310749
DzintarsCimdiņšVārkavas novads511.1903115411,5413,741373.619749
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils701.3471101910,1913,731372.6911749
JānisLudānsMadonas VSK721.39649739,7313,591358.712740
RaimondsVitānisDaugavpils621.2905100410,0412,961295.6613703
AleksejsIļjušinsVentspils VK501.1721109810,9812,871286.9714698
AlbertsTropsOgre701.34719459,4512,731273.0115690
ivarsVeliksDaugavpils novad651.36079329,3212,681268.1716687
ĀdolfsMičulisGulbene821.66797367,3612,281227.5717663
MarģersJaudzemsJēkabpils801.5986046,049,65965.19218509

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaLSC490.8698.7308,7307,597.5863711053
LudmilaÅ…efjodova-VolkovaDaugavpils pils410.90618.408,4007,617.6112421044
ValentīnaMaklakovaDaugavpils pils630.770710.0110,0107,717.7147131018
DaceLiniņaPreiļi410.90618.5508,5507,757.7471641010
MārīteVasiļjevaLīvāni410.90618.6108,6107,807.801525994
AndaGermovaTukuma VK570.81369.6109,6107,827.81876992
IlonaKojalovičaBabīte510.85539.4809,4808,118.108247917
ValentīnaBalševicaRēzekne680.734312.4712,4709,169.156728672
DiānaĶirsoneRēzekne3319.5609,5609,569.569589
AnnaKrastiņaOgre630.770714.0714,0710,8410.843710358
VilmaLojāneLīvāni760.664321.1821,1814,0714.06991131

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne660.745135.0635,0626,1226.12321930
LudmilaÅ…efjodova-VolkovaDaugavpils pils410.92728.6828,6826,5926.58642895
RutaÅ Ä·ipareJÄ“kabpils460.89134.8134,8131,0231.01573600
DaceSaulīteMadona580.804640.9240,9232,9232.92424491
DiānaĶirsoneRēzekne33133.133,1033,1033.15481
ZinaīdaRacenajaMadonas VSK740.666349.7849,7833,1733.16846478
ValentīnaBalševicaRēzekne680.726346.9146,9134,0734.07077431
AnnaKrastiņaOgre630.7754.954,9042,2742.2738115

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRacenajaMadonas VSK740.60684938:13,004:59,15299.1521792
MārīteKozlovskaRēzekne660.7134387:18,005:12,29312.2942708
RutaÅ Ä·ipareJÄ“kabpils460.8959361.286:01,285:23,67323.6713639
ValentīnaPetrovaDaugavpils pils680.68924858:05,005:34,26334.2624578
AgitaKaļvaĶegums370.9706351.625:51,625:41,28341.2825539
AijaRogāleJēkabpils490.871401.436:41,435:49,65349.6466495
VitaOrmaneLīvāni400.9457375.356:15,355:54,97354.9697468
RutaKozlovskaMadona610.76635038:23,006:25,45385.4498327
PupauseIlonaMadona450.9042436.627:16,626:34,79394.7929288

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnitaÄŒuhnovaOgre321897.1514:57,1514:57,15897.151918
RitaŽuravļovaOgre640.76971198.5819:58,5815:22,55922.5472884
VairaGrigorjevaValmieras VK670.74141270.8121:10,8115:42,18942.1793857
BrigitaDe KopēCarnikava710.70181384.5323:04,5316:11,66971.6634819
ŅinaJurciņaGulbene680.73161329.2722:09,2716:12,49972.4945817
DaceSaulīteMadona580.82321224.2720:24,2716:47,821007.826772
VitaOrmaneLīvāni400.96251081.4418:01,4417:20,891040.897731
IritaBačkaGulbene450.9251139.9318:59,9317:34,441054.448713
PupauseIlonaMadona450.9251253.7620:53,7619:19,731159.739591

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPÄ“tersoneBaldone471.18621451,451,72171.9991921
DaceBrakanskaVentspils VK631.43171201,201,72171.8042921
VarvaraJefimovaDaugavpils novad741.6811900,901,51151.2993725
DaceLiniņaPreiļi411.11461351,351,50150.4714715
MārīteVilcāneLīvāni571.32811101,101,46146.0915676

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaLSC491.23774644,645,74574.2931934
LailaPÄ“tersoneBaldone471.20684404,405,31530.9922840
MārīteVilcāneLīvāni571.37843723,725,13512.7653802
AgitaKaļvaĶegums371.07234724,725,06506.1264789
MārīteVasiļjevaLīvāni411.12294444,444,99498.5685772
DaceBrakanskaVentspils VK631.50673243,244,88488.1716751
GuntaHelmaneTukuma VK461.1923873,874,61461.3047694
InāraFjodorovaDaugavpils pils521.28693363,364,32432.3988634
VarvaraJefimovaDaugavpils novad741.82491941,943,54354.0319472
GalinaMetelskaDaugavpils novad651.55571741,742,71270.69210301

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HermīneBajāreTalsi651.66103410,3417,161716.4411004
InāraRozēnaRiga651.66102410,2417,001699.842993
AfizaZiļaDaugavpils pils681.77128138,1314,401439.993836
IlonaKojalovičaBabīte511.281105410,5413,501350.174782
DainaAmosovaDaugavpils pils591.47319019,0113,271327.265768
RitaÅ Ä·ipareJÄ“kabpils521.3021100710,0713,111311.216759
VilmaLojāneLīvāni761.87495645,6410,571057.447606
GuntaHelmaneTukuma VK461.21258198,199,93993.0378567
KristīneAndrejevaGulbenes novads3219399,399,399399534