Gulbenes novada atklatais vieglatlētikas čempionaāts.
2022.gada 8.jūnijā - Gulbenē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VoldemārsMezītisind650.824814.8114,8112,2212.21531562
AleksejsKoziņecsValmieras novads800.731818.2218,2213,3313.33342329
MārisStabiņšGrundzāle540.889515.1915,1913,5113.51153298
MārtiņšMozgisGulbenes novads350.996213.9113,9113,8613.85714242

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisĢērmanisGulbenes novads430.935359.3959,3955,5555.54751561
ĒriksApšenieksBalvi690.783376.531:16,5359,9559.94592370
MārtiņšMozgisGulbenes novads350.981565.061:05,061:03,8663.85643234
AleksejsKoziņecsValmieras novads800.701998.361:38,361:09,0469.03894101

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisCircānsBalvi620.8046807.2113:27,2110:49,48649.4811295
MārisStabiņšGrundzāle540.8674846.2514:06,2512:14,04734.037291

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HarijsĀboliņsGulbene740.72541129.2818:49,2813:39,18819.181832
RaitisLÄ“rmeValmieras novads790.68161271.3921:11,3914:26,58866.5792741
GuntisBalodisGulbenes novads750.71671306.5921:46,5915:36,43936.4333614
JānisKaprālisOgre790.68161480.8424:40,8416:49,341009.344495

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ĀdolfsMičulisGulbenes novads862.08564094,098,53853.011294

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene461.1783142914,2916,841683.791932
JānisVanuškaind701.2798112711,2714,421442.332789
IvarsDundursJÄ“kabpils671.3549689,6813,111310.673711
JānisLudānsLīvānu novada 761.44259059,0513,051305.464708
RaimondsGrīgsLīvānu novada 511.1484112911,2912,971296.545703
JānisPērkonsGulbenes novads751.41268448,4411,921192.236641
ĀdolfsMičulisGulbenes novads861.58036696,6910,571057.227562

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene461.0934397539,7543,464346.271758
JānisVanuškaind701.1518319431,9436,793678.852636
AndrisSpridzānsBALVU600.9567360336,0334,473446.993594
JānisZagorskisValmieras novads610.9732328432,8431,963195.994548
JānisPērkonsGulbenes novads751.2827221122,1128,362836.055483
RaimondsGrīgsLīvānu novada 511.0166244524,4524,862485.596419

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisZagorskisValmieras novads611.3954422842,2859,005899.751803
AndrisSpridzānsBALVU601.3675323132,3144,184418.392595
IvarsDundursJÄ“kabpils671.5882270727,0742,994299.263578
JānisLudānsLīvānu novada 761.8236231223,1242,164216.164566

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MudīteGerkeValka640.817216.7116,7113,6613.65541689
IneseMozgaGulbenes novads37115.1615,1615,1615.162462

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IneseMozgaGulbenes novads370.959969.971:09,971:07,1667.16421614

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona780.64081030.317:10,3011:00,22660.2161739

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona780.6581363.4522:43,4514:57,15897.151834
VairaGrigorjevaValmieras novads710.72151323.7522:03,7515:55,09955.0862737
DaceSaulīteMadonas novads630.78981222.2920:22,2916:05,36965.3653721
VitaOrmaneLīvāni450.92421051.1917:31,1916:11,51971.514712
DzidraÅ irveMadonas novads720.71271369.2822:49,2816:15,89975.8865705
ZojaRibušaAlūksnes BJSS400.95611093.2418:13,2417:25,251045.256599

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu novada 621.39878258,2511,541153.931867
VitaOrmaneLīvāni451.12036886,887,71770.7662489

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneValmieras novads821.84539079,0716,741673.6911003
IlonaKojalovičaind551.2353108210,8213,371336.592794
AnitaŽavridaGulbene521.17268138,139,53953.3243557

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneValmieras novads822.3313189318,9344,134413.151780

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaKojalovičaind551.3963316231,6244,154415.11785
MartaĀdamsoneValmieras novads822.5121170517,0542,834283.132761
MārīteVilcāneLīvānu novada 621.6315231823,1837,823781.823669
MudīteGerkeValka641.7097211421,1436,143614.314638