LSVS sporta spēles - vieglatlētika
2019.gada 15.-16.jūnijā - Salaspilī.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VoldemārsMezītisGulbenes novads620.829613.1213,1210,8810.88441919
AivarsPuriņšOgre650.811113.5213,5210,9710.96612895
ValdisCelaVentspils VK710.771314.3314,3311,0511.05273869
TālisAuniņšind620.829613.9313,9311,5611.55634728
JānisGusevsind600.841413.9413,9411,7311.72915684
OļegsOkuņevsind440.934512.6612,6611,8311.83086655
VilmārsBukšsRīga490.905413.1513,1511,9111.9067638
ViktorsMūrnieksind790.706417.0817,0812,0712.06538598
ĒvaldsStahovskisOgre490.905414.4814,4813,1113.11029370
JānisBuksBauska810.68719.4219,4213,3413.341510328

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre650.800728.2628,2622,6322.62781841
VoldemārsMezītisGulbenes novads620.820728.1728,1723,1223.11912778
AleksejsKoziņecsind780.6923434,0023,5323.5283727
GundarsTipānsOgre510.887427.1127,1124,0624.05744664
TālisAuniņšind620.820729.3829,3824,1124.11225657
ViktorsMūrnieksind790.681136.0336,0324,5424.546610
JānisGusevsind600.833230.0530,0525,0425.03777555
ĒriksApšenieksind660.793933.0733,0726,2526.25438433

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre650.773663.471:03,4749,1049.10041912
OļegsOkuņevsind440.911458.5858,5853,3953.38982669
AldisDainisValkas novads630.788668.281:08,2853,8553.84563645
AldisDainisind630.788668.281:08,2853,8553.84564645
AleksejsKoziņecsind780.663583.811:23,8155,6155.60795558
ĒriksApšenieksind660.769773.711:13,7156,7356.73466505
ArmantsPēterkopsOgre540.851468.081:08,0857,9657.96337451
AleksandrsLisovsRēzekne600.815471.141:11,1458,0158.00768449
ValdisŅilovsind440.911464.361:04,3658,6658.65779422
TālisAuniņšind620.79774.691:14,6959,5359.527910387
JānisKaimiņšOgre700.74682.111:22,111:01,2561.254111321
ĒvaldsStahovskisOgre490.881471.371:11,371:02,9162.905512264

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisGailisOgre460.9132132.352:12,352:00,86120.8621739
JurisBarausVentspils VK670.765158.632:38,632:01,35121.3522728
JānisMežielsOgre590.8204166.882:46,882:16,91136.9083402
EdgarsRencisOgre360.9846141.222:21,222:19,05139.0454365
AleksandrsLisovsRēzekne600.81331712:51,002:19,07139.0745364
JānisKaprālisOgre760.6808279.54:39,503:10,28190.28460

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK670.7358324.815:24,813:58,100238.9951866
PēterisĀrentsind650.7529320.875:20,874:01,58241.5832836
JānisGailisOgre460.9046275.154:35,154:08,90248.9013753
ValdisŅilovsOgre440.9204277.44:37,404:15,32255.3194683
JānisMežielsOgre590.802332.095:32,094:26,34266.3365572
JānisKaimiņšOgre700.7079386.776:26,774:33,79273.7946502
JānisKrastiņšOgre370.9755280.994:40,994:34,11274.1067499
MārisPakārklisOgre430.9283295.34:55,304:34,13274.1278499
EdgarsRencisOgre360.9834284.674:44,674:39,94279.9449448
GuntarsAvdejevsOgre470.8967342.745:42,745:07,33307.33510245

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AinārsKvedaravićsAizkraukle460.9232103817:18,0015:58,28958.2821644
JurisBarausVentspils VK670.77381249.4520:49,4516:06,82966.8242621
ArvilsBušmanisLīvāni520.88131166.9719:26,9717:08,451028.453470
JānisMežielsOgre590.83261238.9520:38,9517:11,551031.554463
EdgarsRencisOgre360.9931088.9918:08,9918:01,371081.375357
JānisKaimiņšOgre700.7481455.6824:15,6818:08,851088.856342

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsind470.8957837.3913:57,3912:30,05750.051977
VladimirsOrehovsind700.7151059.6917:39,6912:37,68757.6782961
RaitisLērmeind760.66121167.9119:27,9112:52,22772.2223929
HarijsĀboliņšind710.70621121.0418:41,0413:11,68791.6784890
GunārsRubenisind800.62371296.2921:36,2913:28,50808.4965855
JānisKaprālisOgre760.66121301.8621:41,8614:20,79860.796752
JānisVažņevičsLīvāni580.81361108.6218:28,6215:01,97901.9737676

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VladimirsOrehovsind700.7171778.8529:38,8521:15,441275.441960
HarijsĀboliņšind710.70821861.8231:01,8221:58,541318.542905
NormundsIvzānsind470.8981533.4725:33,4722:57,061377.063832
GunārsRubenisind800.62442213.5236:53,5223:02,121382.124826
RaitisLērmeind760.66252093.6634:53,6623:07,051387.055820
JānisKaprālisOgre760.66252265.2337:45,2325:00,711500.716691

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK711.50391451,452,18218.06611072
JānisMankovskisLīvāni791.69621251,252,12212.02521019
JurasValinauskasMazeikiai591.28681551,551,99199.4543905
MārisMednisTukuma VK621.33481451,451,94193.5464853
JurijsJemeļjanovsRēzekne631.35171351,351,82182.485758
AigarsSkrebeļsRēzekne481.13711601,601,82181.9366749
JurisLebedoksLīvāni651.38691301,301,80180.2977741
GundarsPatmalnieksOgre561.24211401,401,74173.8948680
ArvīdsVītolsind681.44291201,201,73173.1489680
ArmantsPēterkopsOgre541.21411351,351,64163.90410595

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaind711.67654744,747,95794.66111125
JānisMankovskisLīvāni791.94713923,927,63763.26321057
JurisLebedoksLīvāni651.51864654,657,06706.1493935
MārisMednisTukuma VK621.44994624,626,70669.8544856
AigarsSkrebeļsRēzekne481.1985165,166,18618.1685748

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK711.6323101410,1416,551655.1511117
JānisMankovskisLīvāni791.89988388,3815,921592.0321050
JurisLebedoksLīvāni651.4799102110,2115,111510.983964
ArvīdsVītolsind681.55259599,5914,891488.854941
MārisMednisTukuma VK621.41329919,9114,001400.485849
JānisLudānsLīvāni731.69035585,589,43943.1876384

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisBemersValmiera581.3372126512,6516,921691.561937
JānisPāvuliņšGulbenes novads431.165143514,3516,721671.782925
JānisBuksBauska811.5347101210,1215,531553.123855
JānisStrapcānsBalvu novads671.4141105610,5614,931493.294819
JānisMāsānsLīvāni491.2839114811,4814,741473.925807
JānisZagorskisKocēnu novads581.3372104210,4213,931393.366760
AivarsMirksJelgava761.42429779,7713,911391.447759
AlbertsTropsOgre721.32519609,6012,721272.18689
UldisVeliksOgre521.20939029,0210,911090.799581

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKūlaVentspils601.414468046,8066,186617.521905
VilmārsBukšsRīga491.25513851,3864,236422.52877
JānisZagorskisKocēnu novads581.4167437643,7661,996199.483846
UģisLasmanisVentspils511.2477478547,8559,705970.244813
VitalissIļjenkovsLudzas novads751.8932301630,1657,105709.895777
UldisĻebedevsRīga761.9418290329,0356,375637.056766
SandrisLinbergsĶekavas novads381.0553526952,6955,605560.387756
NormundsErmičsĶeguma novads531.2907426742,6755,075507.428748
AigarsPušpursBalvu novads501.2278445544,5554,705469.859743
JānisPāvuliņšGulbenes novads431.1357470547,0553,435343.4710725
IvarsDundursJēkabpils641.5296342234,2252,345234.2911710
IvarsKrecerisTukuma novads671.6292312931,2950,985097.7712690
JānisLudānsLīvāni731.8005283028,3050,955095.4213690
AndrisSpridzānsind571.3892362536,2550,365035.8514682
AivarsMirksind761.9418251625,1648,864885.5715660
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils721.7579277427,7448,764876.4116659
JānisKantorisĶeguma novads701.6801278727,8746,824682.4417632
JānisKarlivānsKocēnu novads371.0406440344,0345,824581.7618618
JānisDainisKocēnu novads621.4691306830,6845,074507.219607
AleksejsIļjušinsVentspils511.2477355235,5244,324431.8320597
JurisKalniņšValkas novads581.4167300130,0142,524251.5221571
JānisMarkevicsKocēnu novads351.0126417641,7642,294228.6222568
IlmārsDrullisRīgas Sporta ve731.8005215821,5838,853885.4823520
JānisPērkonsGulbenes novads721.7579210021,0036,923691.5924493
GunārsPavlovskisEngures novads671.6292224622,4636,593659.1825488
HarijsJaunzemsĶeguma novads913.0249120012,0036,303629.8826484
AlbertsTropsOgre721.7579205520,5536,123612.4827482
ValdisJermacānsMadonas novads361.0264348134,8135,733572.928476
IntsŽukovskisKocēnu novads481.2293286928,6935,273526.8629470
IvarsVeliksDaugavpils novad661.5946220622,0635,183517.6930468
ModrisVecumnieksJēkabpils591.4454233323,3333,723372.1231448
JānisStrapcānsind671.6292205820,5833,533352.8932445
JāzepsOdumiņšGulbenes novads862.5145132413,2433,293329.233442
AleksandrsRimševicsind842.3586139813,9832,973297.3234437
ValdisŅilovsOgre441.1534264226,4230,473047.2835402
JurijsJemeļjanovsRēzekne631.4987201520,1530,203019.8836399
LaimonisKūliņšJelgavas pilsēt771.9937126012,6025,122512.0637328

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšGulbenes novads431.1617381338,1344,304429.561773
AivarsMirksJelgava761.4677286228,6242,014200.562731
JānisBuksBauska811.6908245324,5341,484147.533721
JānisStrapcānsBalvu novads671.2046327232,7239,413941.454684
UldisVeliksOgre521.0552358935,8937,873787.115656
JānisZagorskisKocēnu novads581.1708322132,2137,713771.156653
AndrisSpridzānsBalvu novads571.1498324832,4837,353734.557646
MārisBemersValmiera581.1708315031,5036,883688.028638
ZigfrīdsHermanisOgre761.4677250025,0036,693669.259634
GundarsPatmalnieksOgre561.1296242924,2927,442743.810466

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMāsānsLīvāni491.3492287528,7538,793878.9590
ZigfrīdsHermanisOgre761.6931242624,2641,074107.4680
JurijsJemeļjanovsRēzekne631.3975377637,7652,775276.9610
AleksandrsLisovsRēzekne601.3082337333,7344,134412.5650
UldisVeliksOgre521.2339353635,3643,634363.0760
MārisBemersValmiera581.4078352735,2749,654965.3120
AivarsMirksJelgava761.6931268226,8245,414540.8940
JānisLudānsLīvāni731.5622193319,3330,203019.73100
ArvīdsVītolsind681.5829293129,3146,394639.4830
AlbertsTropsOgre721.5229273727,3741,684168.1870

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils430.933713.1513,1512,2812.27821937
DaceFaitušaind510.877414.214,2012,4612.45912902
LeontīneVītolaLīvāni810.630320.1620,1612,7112.70683856
MārīteVasiļjevaLīvāni430.933713.7113,7112,8012.8014837
IlonaSirsoneRīga460.912615.2815,2813,9413.94455642
AijaVītolaKoknese600.8141818,0014,6514.6526534
ValentīnaBalševicaind700.739620.7220,7215,3215.32457441
IrēnaPuduleViļānu novads680.755924.9324,9318,8418.8446898
VilmaLojāneLīvāni770.675433.4633,4622,6022.598990

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni810.570543.2243,2224,6624.6571973
MārīteKozlovskaRēzekne680.726334.1134,1124,7724.77412962
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils430.912627.4927,4925,0925.08743933
DaceFaitušaind510.85530.7130,7126,2626.2574829
IlonaSirsoneRīga460.89132.5632,5629,0129.0115608
IngaZilberteOgre450.898233.0933,0929,7229.72146557
AijaVītolaKoknese600.790241.0941,0932,4732.46937380
ValentīnaBalševicaind700.706846.146,1032,5832.58358373
ValentīnaSvilāneind540.833439.5939,5932,9932.99439350
VilmaLojāneLīvāni770.629877.771:17,7748,9848.9795100

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne680.685578.951:18,9554,1254.120211045
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils430.914664.171:04,1758,6958.68992881
IngaZilberteOgre450.898376.331:16,331:08,5768.56723575
IrēnaPuduleViļānu novads680.6855134.562:14,561:32,2492.24094105

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne680.7001204.213:24,212:22,97142.9671788
RitaŽuravļovaOgre660.7233231.533:51,532:47,47167.4662468
IngaZilberteOgre450.9123186.573:06,572:50,21170.2083438
SandraGaileOgre370.9785179.772:59,772:55,90175.9054377
SigneLauvaind520.8547221.823:41,823:09,59189.595250

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseind560.8186711.0711:51,079:42,08582.0821969
ValentīnaPetrovaind690.6799988.6616:28,6611:12,19672.192707
ElīnaBaroneOgre321722.1412:02,1412:02,14722.143579
SigneLauvaind520.8544957.2115:57,2113:37,84817.844370

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrīnberteind780.62771426.7123:46,7114:55,55895.5461837
AijaRogāleind500.88751040.5317:20,5315:23,47923.472790
VairaGrigorjevaind680.73161290.3421:30,3415:44,01944.0133755
DaceSaulīteind600.80591231.1220:31,1216:32,16992.164679
Brigitade Coppetind730.68121538.2125:38,2117:27,831047.835596
VitaOrmaneLīvāni420.94751116.1218:36,1217:37,521057.526582
EdīteKorklišaRēzekne440.93251297.221:37,2020:09,641209.647384

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrīnberteind780.61442389.7539:49,7524:28,261468.261906
RitaŽuravļovaOgre660.74292021.2333:41,2325:01,571501.572870
VairaGrigorjevaind680.72272260.9737:40,9727:14,0016343736
DaceSaulīteind600.80052070.9934:30,9927:37,831657.834712
AijaRogāleind500.88661898.831:38,8028:03,481683.485688
Brigitade Coppetind730.6701259343:13,0028:57,571737.576638
VitaOrmaneLīvāni420.94751987.0533:07,0531:22,731882.737512

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.1991581,581,89189.44211111
MārīteVilcāneLīvāni591.36081201,201,63163.2962859
AntraVītolaKoknese3211401,401,401403640
EdīteKorklišaRēzekne441.14931201,201,38137.9164612

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni812.23042712,716,04604.43811007
MārīteVilcāneLīvāni591.41883893,895,52551.9132893
MārīteVasiļjevaLīvāni431.14964384,385,04503.5253790
AnnaIvbuleLīvāni741.82491961,963,58357.684482
OlgaOzoliņaOgre551.34052562,563,43343.1685453

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.1889104510,4512,421242.41957
MārīteVilcāneLīvāni591.38488068,0611,161116.152830
MārīteVasiļjevaLīvāni431.1178978,9710,021001.953716
AntraVītolaKoknese3218788,788,788784595

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga761.87499759,7518,281828.0311100
LailaPētersoneTukuma VK481.2511105210,5213,161316.162781
KristīneAndrejevaGulbenes novads3419139,139,139133532
ValentīnaBalševicaind701.85594734,738,78877.8414510

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneBiedrība "Valmi802.7129196719,6753,365336.271955
HelēnaRingaRīga722.0767221522,1546,004599.892819
LigitaZiemaneVentspils491.3416342634,2645,964596.323819
AnfisaZiļaDaugavpils pils691.9117238623,8645,614561.324812
IlonaKojalovičaBabītes novads521.3645332733,2745,404539.695808
IlonaApeleValmiera451.2479315431,5439,363935.886697
BrigitaForšuTalsu novads712.0186188418,8438,033803.047673
GuntaHelmaneTukuma novads471.2927290029,0037,493748.838663
LīgaPlatpīreMadonas novads661.7689210721,0737,273727.079659
MudīteGerkeValkas novads611.574218721,8734,423442.3410607
InetaRuhockaBauskas novads361.078308030,8033,203320.2411584
MirdzaAizsilnieceĶeguma novads812.809117011,7032,873286.5312578
VitaSeņkāneRēzekne431.2054268126,8132,323231.6813568
AnnaRiekstiņaRīgas Sporta ve661.7689174017,4030,783077.8914540
ValentīnaSvilāneind541.4191211321,1329,992998.5615525
IvetaGrunte-DinsbergaValmiera371.0945268026,8029,332933.2616513
AnitaBērsoneĶeguma novads411.166244124,4128,462846.2117498
IrinaBaranova-KacuraEngures novads511.339211121,1128,272826.6318494
MārīteOzolaTukuma novads601.5408181018,1027,892788.8519487
AnnaIvbuleLīvāni742.207122312,2326,992699.1620471
LeonīdaĪristeViļānu novads742.207118011,8026,042604.2621453
IrinaBirjukovaKocēnu novads361.078240424,0425,922591.5122451
AnnaReineViļānu novads581.5414167316,7325,792578.7623449
VizmaGrigorjevaĶeguma novads782.51519559,5524,022401.9224416
BaibaGrasaJēkabpils441.2263192419,2423,592359.425409
AgraBrūneRīga712.0186116011,6023,422341.5826405
VitaOrmaneLīvāni421.1853190619,0622,592259.1827390
TamaraTarasovaViļānu novads802.71297977,9721,622162.1828373
SantaKrasovskaKocēnu novads491.3416158315,8321,242123.7529366

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga762.216268226,8259,435943.3111061
KristīneAndrejevaGulbenes novads341266626,6626,6626662462
ValentīnaSvilāneind541.4129166816,6823,572356.723405

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
EdīteKorklišaRēzekne441.2513193219,3224,182417.5150
AnnaIvbuleLīvāni742.1287209620,9644,624461.7620
MaijaJakobsoneRiga762.0502241224,1249,454945.0810
VilmaLojāneLīvāni772.1065161416,1434,003399.8930
AijaVītolaKoknese601.5353170317,0326,152614.6240