Baltijas valstu 2015. gada atklātais vieglatlētikas čempionāts veterāniem
2015.gada 13.-14.jūnijā - Valmierā.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ErcanOzkanTurcija620.826713.0513,0510,7910.78841952
ViktorKruuseIgaunija630.821713.1713,1710,8210.82182940
AndrusMutliIgaunija450.92211.8811,8810,9510.95343901
GundarsTipānsLatvija470.909912.1812,1811,0811.08264863
LauriLippIgaunija550.863313.1313,1311,3411.33515791
AivarsPuriņšLatvija610.831713.7313,7311,4211.41926769
EinārsCilinskisLatvija510.88613.1613,1611,6611.65987704
AigarsSkebeļsLatvija440.928512.5712,5711,6711.67128699
GuntisZālītisLatvija480.903812.9212,9211,6811.67719699
JurisLebedoksLatvija610.831714.0614,0611,6911.693710694
ŽYDRŪNASLESKAUSKASLietuva460.915912.8212,8211,7411.741811681
KuldarTammIgaunija410.94812.4312,4311,7811.783612671
ValdisCelaLatvija670.802314.7414,7411,8311.825913660
JānisGusevsLatvija560.85813.8113,8111,8511.84914655
MatiMartsonIgaunija560.85813.8113,8111,8511.84915655
TālisAuniņšLatvija580.84731414,0011,8611.862216650
AlgirdasPetravičiusLietuva500.891713.5513,5512,0812.082517596
AlgirdasPetraviciusLietuva500.891713.5513,5512,0812.082518596
OlegSepparIgaunija500.891713.5713,5712,1012.100419591
FeoktistsPušņakovsLatvija630.821714.814,8012,1612.161220576
JanisMankovskisLatvija750.741716.4116,4112,1712.171321574
JānisBuksLatvija770.720817.1717,1712,3812.376122527
RomānsNipkensLatvija510.88614.1514,1512,5412.536924492
OļegsOkunevsLatvija400.954513.1313,1312,5312.532623492
AndrisMiķelsonsLatvija720.769518.2218,2214,0214.020325218

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JuhanTennasilmIgaunija750.692530.9530,9521,4321.432911005
ErcanOzkanTurcija620.794727.4527,4521,8121.81452952
AivarsPuriņšLatvija610.799927.7527,7522,2022.19723899
LauriLippIgaunija550.832526.7426,7422,2622.2614890
EinārsCilinskisLatvija510.85626.6326,6322,8022.79535820
TālisAuniņšLatvija580.81628.5628,5623,3023.3056756
ŽYDRŪNASLESKAUSKASLietuva460.887226.3126,3123,3423.34227751
FeoktistsPušņakovsLatvija630.789630.4130,4124,0124.01178670
AleksejsKoziņecsLatvija730.71534.1634,1624,4224.42449623
RomānsNipkensLatvija510.85628.828,8024,6524.652810598
OļegsOkunevsLatvija400.927426.726,7024,7624.761611585
JānisBuksLatvija770.669737.137,1024,8524.845912577
RūriksBiteLatvija640.784431.7531,7524,9024.904713570
VairisKrauklisLatvija610.799931.4131,4125,1225.124914547
AleksandrsLisovsLatvija560.82731.2631,2625,8525.85215473
NormundsStraujaLatvija490.868229.9529,9526,0026.002616458
RobertsEglītisLatvija490.868231.2331,2327,1127.113917357
AndrisMiķelsonsLatvija720.726340.8240,8229,6529.647618174

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndrusMutliIgaunija450.902354.2154,2148,9148.91371936
AivarsPuriņšLatvija610.811661.961:01,9650,2950.28672858
AldisDainisLatvija590.821963.811:03,8152,4552.44543741
LauriLippIgaunija550.843363.371:03,3753,4453.43994691
RomānsNipkensLatvija510.866162.211:02,2153,8853.88015669
RūriksBiteLatvija640.796667.741:07,7453,9653.96176665
FeoktistsPušņakovsLatvija630.801667.491:07,4954,1054.17658
DmitriTeeIgaunija420.921958.958,9054,3054.29998649
TālisAuniņšLatvija580.827365.711:05,7154,3654.36199645
AleksejsKoziņecsLatvija730.691379.431:19,4354,9154.9110619
AleksandrsLisovsLatvija560.83865.961:05,9655,2755.274511602
ValdisŅilovsLatvija400.93560.651:00,6556,7156.707712537
KęstutisAbromaitisLietuva580.827370.921:10,9258,6758.672113453
ArvīdsZepsLatvija750.664395.721:35,721:03,5963.586814276

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DagfinnNyhammerNorvēģija650.7705155.332:35,331:59,68119.6821777
AldisDainisLatvija590.8074149.612:29,612:00,80120.7952751
RobertsMālnieksLatvija540.8407143.992:23,992:01,05121.0523744
JurisBarausLatvija630.7826156.42:36,402:02,40122.3994713
PriksHannoIgaunija510.8622142.92:22,902:03,21123.2085694
GATISBRAKANSKISLatvija580.8139155.972:35,972:06,94126.9446612
AndrisDainisLatvija650.7705165.072:45,072:07,19127.1867607
ValdisŅilovsLatvija400.9505134.692:14,692:08,02128.0238589
KęstutisAbromaitisLietuva580.8139158.82:38,802:09,25129.2479563
VilluZirnaskIgaunija480.8848150.182:30,182:12,88132.87910491
AleksandrLopatkinIgaunija650.7705176.812:56,812:16,23136.23211429
EdgarsRūtiņšLatvija380.9691157.092:37,092:32,24152.23612190

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisTiltsLatvija530.8536286.584:46,584:04,62244.6251802
BroniusVenclovaLietuva590.8113302.475:02,474:05,39245.3942793
RobertsMālnieksLatvija540.8465290.364:50,364:05,79245.793788
AinārsKvedaravičsLatvija420.931265.744:25,744:07,40247.4044770
DmitryPastushenkovKrievija450.9099273.224:33,224:08,60248.6035757
DagfinnNyhammerNorvēģija650.7691326.615:26,614:11,20251.1966728
JurisBarausLatvija630.7832321.235:21,234:11,59251.5877724
IlgvarsĀboltiņšLatvija580.8184308.985:08,984:12,87252.8698710
ValdisŅilovsLatvija400.9451275.844:35,844:20,70260.6969629
KęstutisAbromaitisLietuva580.8184327.785:27,784:28,26268.25510555
JānisVažņevičsLatvija540.8465323.265:23,264:33,64273.6411505
KuldarKotkasIgaunija560.8324328.865:28,864:33,74273.74312504
VilluZirnaskIgaunija480.8888313.595:13,594:38,72278.71913460
ValdemarPinkaLatvija720.7134393.396:33,394:40,64280.64414443
AleksandrLopatkinIgaunija650.7691368.876:08,874:43,70283.69815418
ArvīdsZepsLatvija750.6808444.367:24,365:02,52302.5216277

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
BroniusVenclovaLietuva590.81131143.7419:03,7415:27,92927.9161731
AinārsKvedaravičsLatvija420.9311004.3816:44,3815:35,08935.0782711
ValdisTiltsLatvija530.85361110.3118:30,3115:47,76947.7613676
IlgvarsĀboltiņšLatvija580.81841166.4319:26,4315:54,61954.6064657
DmitryPastushenkovKrievija450.90991068.6917:48,6916:12,40972.4015608
ValdisŅilovsLatvija400.94511046.3317:26,3316:28,89988.8866566
JurisBarausLatvija630.78321275.3921:15,3916:38,89998.8857541
JānisSupeLatvija640.77611321.3922:01,3917:05,531025.538478
UldisKalniņšLatvija480.88881168.8219:28,8217:18,851038.859448
ValdemarPinkaLatvija720.71341462.5824:22,5817:23,401043.410437
AleksandrLopatkinIgaunija650.76911356.9522:36,9517:23,631043.6311437
JānisVažņevičsLatvija540.84651238.1520:38,1517:28,091048.0912427
KęstutisAbromaitisLietuva580.81841285.8321:25,8317:32,321052.3213418
ArvīdsZepsLatvija750.68081668.3527:48,3518:55,811135.8114258
EdgarsRūtiņšLatvija380.95921199.1319:59,1319:10,211150.2115234

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZigurdsIrbeLatvija790.6341919.5831:59,5820:17,011217.0111056
RaitisLērmeLatvija720.69921844.4230:44,4221:29,621289.622970
NormundsIvzānsLatvija430.92751450.0924:10,0922:24,961344.964906
HarijsĀboliņšLatvija670.74311809.4530:09,4522:24,601344.63906
ReinSumbergIgaunija640.76831778.2229:38,2222:46,211366.215881
ValdisOrehovsLatvija660.75161826.9630:26,9622:53,141373.146874
GunārsRubenisLatvija760.66252124.2935:24,2923:27,341407.347836
AndrisAlksnisLatvija380.96411469.4124:29,4123:36,661416.668826
GuntisBalodisLatvija680.73451983.4933:03,4924:16,871456.879784
RitvarsLērmeLatvija390.95711526.1925:26,1924:20,721460.7210779
JānisKaprālisLatvija720.69922112.7635:12,7624:37,241477.2411761
RudolfMichlfeitAustrija680.73452081.7534:41,7525:29,051529.0512708
ĒriksJukāmsLatvija600.80061973.0832:53,0826:19,651579.6513659
Gunārs JānisMīkulisLatvija770.65312451.940:51,9026:41,341601.3414638

10km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RaitisLērmeLatvija720.70423795.7463:15,7444:32,962672.961965
NormundsIvzānsLatvija430.93322904.8848:24,8845:10,832710.832942
HarijsĀboliņšLatvija670.74913669.8461:09,8445:49,082749.083918
ValdisOrehovsLatvija660.75773747.7362:27,7347:19,662839.664865
ReinSumbergIgaunija640.77473791.1763:11,1748:57,022937.025809
GunārsRubenisLatvija760.66624438.8273:58,8249:17,142957.146798
RitvarsLērmeLatvija390.96233192.5653:12,5651:12,203072.27735
JānisKaprālisLatvija720.70424499.1274:59,1252:48,283168.288685
ĒriksJukāmsLatvija600.80724055.3467:35,3454:33,473273.479632
Gunārs JānisMīkulisLatvija770.65645112.9985:12,9955:56,173356.1710591
RaivisBērziņsLatvija420.94053622.6360:22,6356:47,083407.0811567
JānisVažnevičsLatvija540.85264142.3269:02,3258:51,743531.7412510

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaLatvija671.49951531,532,29229.42311166
JanisMankovskisLatvija751.67631351,352,26226.30121138
ViktorsZarņickisLatvija671.49951451,452,17217.42831055
ArvīdsVītolsLatvija641.44251401,402,02201.954909
DidzisMatvajsLatvija501.2251551,551,90189.8755800

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
EvgenijPudovnikovKrievija611.46315115,117,48747.64411017
JuhanTennasilmIgaunija751.85464004,007,42741.8421004
JurisLebedoksLatvija611.46315005,007,32731.553983
ValdisCelaLatvija671.60874524,527,27727.1324975
JanisMankovskisLatvija751.85463793,797,03702.8935923
AleksandrsVnukovsKrievija711.72294004,006,89689.166896
ViktorsZarņickisLatvija671.60874014,016,45645.0897805

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JanisMankovskisLatvija751.81998648,6415,721572.3911018
ValdisCelaLatvija671.5699100010,0015,701569.921015
JurisLebedoksLatvija611.4233104910,4914,931493.043933
AleksandrsVnukovsKrievija711.68578618,6114,511451.394889
ArvīdsVītolsLatvija641.4939539,5314,231422.835858

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AntonLausIgaunija821.6679113211,3218,881888.0611055
PriitUringIgaunija711.3711127212,7217,441744.042969
MārisBemersLatvija541.2494139013,9017,371736.673965
ReinKaljumaeIgaunija701.3471128212,8217,271726.984959
AleksandrCherevatckiiKrievija591.3617124212,4216,911691.235938
LinasKulbokasLietuva531.229136813,6816,811681.276932
NormundsSkangalisLatvija431.165142814,2816,641663.627921
IlgonisMiķelsonsLatvija641.3364124012,4016,571657.148918
SauliusSvilainisLietuva561.2917127712,7716,501649.59913
UskoJokinenSomija741.4503111211,1216,131612.7310891
JānisBuksLatvija771.5367103410,3415,891588.9511877
AldisPutnsLatvija661.3867113711,3715,771576.6812870
JĀNISPĀVULIŅŠLatvija391.0974138313,8315,181517.713835
JānisMāsānsLatvija451.2023124012,4014,911490.8514819
AivarsMirksLatvija721.3964106410,6414,861485.7715816
JānisVanuškaLatvija631.313113111,3114,85148516815
KārlisBricisLatvija641.3364107310,7314,341433.9617785
IvarsDundursLatvija601.2482113511,3514,171416.7118775
NikolaiKashirinIgaunija761.50678638,6313,001300.2819706
AlfrēdsGraudiņšLatvija591.36179429,4212,831282.7220695
AleksandrsRimševicsLatvija811.63097487,4812,201219.9121658
ImantsMālnieksLatvija471.24159659,6511,981198.0522646
PaivoNommikIgaunija651.36078638,6311,741174.2823632

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKūlaLatvija561.363606460,6482,658265.2311125
TaaviValdloIgaunija641.5296424842,4864,986497.742877
AleksandrCherevatckiiKrievija591.4454438043,8063,316330.853854
UĢISLASMANISLatvija471.2094517951,7962,636263.484845
LembitTalpseppIgaunija641.5296406740,6762,216220.885839
JānisZagorskisLatvija541.3138463346,3360,876086.846820
AleksandrsStepanovsLatvija681.6657361336,1360,186018.177810
DidzisMatvajsLatvija501.2278484448,4459,475947.468801
VilmārsBukšsLatvija451.1716500150,0158,595859.179788
JĀNISPĀVULIŅŠLatvija391.0705504950,4954,055404.9510725
ValdisBlūmsLatvija751.8932282028,2053,395338.8211716
ImantsAizkalnsLatvija711.7178306430,6452,635263.3412705
IvarsDundursLatvija601.414370437,0452,375237.4613702
AivarsMirksLatvija721.7579272927,2947,974797.3114641
ImantsMālnieksLatvija471.2094381938,1946,194618.715616
NikolaiKashirinIgaunija761.9418234523,4545,544553.5216607
AleksandrsRimševicsLatvija812.1531188618,8640,614060.7517538
ValdisOrehovsLatvija661.5946246424,6439,293929.0918520
GunārsMīlenbergsLatvija711.7178225022,5038,653865.0519512

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsLatvija661.1833470547,0555,675567.431978
LembitTalpseppIgaunija641.1424471647,1653,885387.562945
AntonLausIgaunija821.7449305130,5153,245323.693933
SauliusSvilainisLietuva561.1296448044,8050,615060.614885
ViktorKruuseIgaunija631.1217437043,7049,024901.835856
AleksandrCherevatckiiKrievija591.1928398439,8447,524752.126829
NormundsSkangalisLatvija431.1617408640,8647,474746.717828
DzintarsBriedisLatvija741.3977334033,4046,684668.328814
ReinKaljumaeIgaunija701.2781352435,2445,044504.029784
IlgonisMiķelsonsLatvija641.1424383838,3843,854384.5310762
AivarsMirksLatvija721.3334322332,2342,984297.5511746
NikolaiKashirinIgaunija761.4677290729,0742,674266.612741
MārisBemersLatvija541.0913377037,7041,144114.213713
JānisBuksLatvija771.5061269626,9640,604060.4514703
MārtiņšStabiņšLatvija661.1833337833,7839,973997.1915692
PriitUringIgaunija711.3047301530,1539,343933.6716680
AlfrēdsGraudiņšLatvija591.1928320332,0338,213820.5417660
RaulRandmaeIgaunija661.1833316831,6837,493748.6918647
JānisMāsānsLatvija451.2049283728,3734,183418.319587
JānisVanuškaLatvija631.1217299629,9633,613360.6120577
IvarsDundursLatvija601.0628311931,1933,153314.8721568
AleksandrsRimševicsLatvija811.6908194619,4632,903290.322564
ValdisOrehovsLatvija661.1833259825,9830,743074.2123525
PaivoNommikIgaunija651.1637254525,4529,622961.6224505

Svara mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AleksandrCherevatckiiKrievija591.1893145514,5517,301730.4390
LembitTalpseppIgaunija641.0999164216,4218,061806.0470
ReinKaljumaeIgaunija701.1408165216,5218,851884.660
AntonLausIgaunija821.3504147914,7919,971997.2450
PriitUringIgaunija711.1572135913,5915,731572.63110
NormundsSkangalisLatvija431.1362134013,4015,231522.51140
JānisMāsānsLatvija451.1697123012,3014,391438.73170
AlfrēdsGraudiņšLatvija591.1893105510,5512,551254.71190
RimvydasMedišauskasLietuva531.0917197019,7021,512150.6510
PaivoNommikIgaunija651.1153134013,4014,951494.5160
AleksandrsLisovsLatvija561.1384135713,5715,451544.81120
SauliusSvilainisLietuva561.1384178517,8520,322032.0440
JurijsJemeļjanovsLatvija591.1893127412,7415,151515.17150
PriitAntonIgaunija721.1742148814,8817,471747.2180
LinasKulbokasLietuva531.0917186418,6420,352034.9330
DidzisMatvajsLatvija501.0488106110,6111,131112.78200
LeonardasVarnasLietuva661.1313185618,5621,002099.6920
AivarsMirksLatvija721.1742121212,1214,231423.13180
IlgonisMiķelsonsLatvija641.0999154015,4016,941693.85100
ValdisBlūmsLatvija751.2286124912,4915,351534.52130

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PiretGranovskajaIgaunija460.892613.1513,1511,7411.737711061
LeontīneVītolaLatvija770.646518.9618,9612,2612.25762969
KarmellaMichlfeitAustrija660.733116.8216,8212,3312.33073955
MariPiirIgaunija450.90213.7713,7712,4212.42054940
DaceLiniņaLatvija390.966313.3913,3912,9412.93885855
SolvitaKaļvaLatvija410.94413.7313,7312,9612.96116850
SvetlanaKirillovaIgaunija550.812716.3516,3513,2913.28767800
IlonaSirsoneLatvija420.933514.7314,7313,7513.75058728
NataljaMakarovaIgaunija520.838116.7316,7314,0214.02149688
GunitaOzoliņaLatvija370.989914.6614,6614,5114.511910619
AijaVītolaLatvija560.80518.0718,0714,5514.546311614
ValentīnaBalševicaLatvija660.733121.4221,4215,7015.70312466

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaLatvija640.725232.832,8023,7923.786611076
PiretGranovskajaIgaunija460.877827.227,2023,8823.876221068
LeontīneVītolaLatvija770.630339.439,4024,8324.83383990
KarmellaMichlfeitAustrija660.711435.435,4025,1825.18364962
SolvitaKaļvaLatvija410.932328.4428,4426,5126.51465860
InaraFjodorovaLatvija490.848131.5631,5626,7726.7666841
DaceLiniņaLatvija390.95628.1428,1426,9026.90187831
ludmilaNefjodova-VolkovaLatvija390.95628.2328,2326,9926.98798825
NataljaMakarovaIgaunija520.820535.0535,0528,7628.75859700
SvetlanaKirillovaIgaunija550.793937.8737,8730,0630.06510615
IvetaNiedreLatvija400.943433.7133,7131,8031.80211510
ValentīnaBalševicaLatvija660.711449.2249,2235,0235.015112342

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLatvija770.564294.791:34,7953,4853.480511081
MārīteKozlovskaLatvija640.720674.751:14,7553,8653.864821069
TiiaEeskiviIgaunija450.860263.871:03,8754,9454.94131032
DaigaDābolaLatvija360.947762.371:02,3759,1159.1084899
ludmilaNefjodova-VolkovaLatvija390.916865.31:05,3059,8759.8675875
ElgaBabreLatvija420.88871.831:11,831:03,7963.7856759
SvetlanaKirillovaIgaunija550.780584.391:24,391:05,8765.86647701
ValentinaPetrovaLatvija650.714392.961:32,961:06,4066.40138686
MargitLohmusIgaunija370.937474.541:14,541:09,8769.87389596

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaLatvija640.7176180.673:00,672:09,65129.6491989
ilonaKojalovičaLatvija480.9072162.222:42,222:27,17147.1662722
DaigaDābolaLatvija361148.292:28,292:28,29148.293707
SiljaMikkIgaunija470.9149164.032:44,032:30,07150.0714682
ElgaBabreLatvija420.9554162.572:42,572:35,32155.3195612
IvetaNiedreLatvija400.9722175.722:55,722:50,83170.8356428
IlzīteMuižnieceLatvija450.9303192.053:12,052:58,66178.6647348

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseLatvija520.819320.425:20,424:22,42262.42411033
NadezdaPoljakovaIgaunija680.6481420.887:00,884:32,77272.7722957
SiljaMikkIgaunija470.8724342.235:42,234:58,56298.5613782
OlgaJakovlevaIgaunija570.7656392.546:32,545:00,53300.5294769
RamunėPociuvienėLietuva410.9362337.565:37,565:16,02316.0245673
DaceKalniņaLatvija430.9151368.226:08,225:36,96336.9586553
ZinaidaGrinbergaLatvija530.8083468.577:48,576:18,75378.7458349
GunitaŠīranteLatvija350.9822385.56:25,506:18,64378.6387349

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseLatvija520.831676.8911:16,899:22,50562.49611032
NadezdaPoljakovaIgaunija680.65789014:50,009:44,73584.732962
ZinaīdaRācenājaLatvija710.62431014.3916:54,3910:33,28633.2843816
RamunėPociuvienėLietuva410.947726.5312:06,5311:28,02688.0244666
IntaLiepaLatvija690.64611153.0719:13,0712:24,10744.9995526
DaceKalniņaLatvija430.9283805.1113:25,1112:27,38747.3846521
IvetaNiedreLatvija400.9553834.8913:54,8913:17,57797.577412
GunitaŠīranteLatvija350.9861810.6113:30,6113:19,34799.3438408
ZinaidaGrinbergaLatvija530.8201990.916:30,9013:32,64812.6379381

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrinberteLatvija740.67081312.9221:52,9214:40,71880.7071942
DzintraZinkovskaLatvija700.71181285.4821:25,4815:15,00915.0052894
Brigitade KopēLatvija690.72181308.7721:48,7715:44,67944.673854
RitaŽuravļovaLatvija620.78811209.0420:09,0415:52,84952.8444844
DaceSaulīteLatvija560.841152.8319:12,8316:08,38968.3775822
ŅinaJurciņaLatvija650.76041276.2221:16,2216:10,44970.4386820
IneseSirmaLatvija450.9251051.6217:31,6216:12,75972.7487817
IlgaBuntikaLatvija760.64951543.2625:43,2616:42,351002.358778
AntaMincāneLatvija610.7971266.4721:06,4716:49,381009.389769
IritaBačkaLatvija430.941148.6219:08,6217:59,701079.710683
IngaBaranenkoLatvija480.90251209.0420:09,0418:11,161091.1611669

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrinberteLatvija740.65922263.837:43,8024:52,301492.31956
Brigitade KopēLatvija690.71252153.3635:53,3625:34,271534.272920
IlgaBuntikaLatvija760.6372548.2842:28,2827:03,251623.253847
IntaLiepaLatvija690.71252292.938:12,9027:13,691633.694839
DaceSaulīteLatvija560.83641978.1832:58,1827:34,551654.555822
IneseSirmaLatvija450.9251797.9929:57,9927:43,141663.146815
ŅinaJurciņaLatvija650.75282216.3236:56,3227:48,451668.457811
RitaŽuravļovaLatvija620.78182141.6735:41,6727:54,361674.368806
AntaMincāneLatvija610.79122125.3935:25,3928:01,611681.619801
IngaBaranenkoLatvija480.90231975.8332:55,8329:42,791782.7910724
VeltaBruceLatvija710.69152603.3643:23,3630:00,221800.2211710
MāraRināsaLatvija480.90232060.8434:20,8430:59,501859.512667
IritaBačkaLatvija430.942042.2734:02,2731:59,731919.7313625

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JelenaSemaskoKrievija481.21511601,601,94194.41611151
LailaPētersoneLatvija441.15471601,601,85184.75221050
AnnaLulleLatvija721.74171051,051,83182.87831030
DzintraZinkovskaLatvija701.68291051,051,77176.7044970
DACEBRAKANSKALatvija601.43071151,151,65164.5315852
KitijaKlempnereLatvija621.47181101,101,62161.8986822
DaceLiniņaLatvija391.08851401,401,52152.397734
LīgaPriedīteLatvija311.00971251,251,26126.2138484

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneLatvija441.15874904,905,68567.7631919
SolvitaKaļvaLatvija411.11574804,805,36535.5362850
InaraFjodorovaLatvija491.23894274,275,29529.013838
MariPiirIgaunija451.17424454,455,23522.5194823
ElviKeernikIgaunija721.8122852,855,16516.425810
MārīteVilcāneLatvija551.35023663,664,94494.1736764
AnnaLulleLatvija721.8122702,704,89489.247753
IlonaSirsoneLatvija421.13084194,194,74473.8058720
SandraSpriceLatvija581.41353223,224,55455.1479682
MalleVoolIgaunija541.3313333,334,43443.22310657
GunitaOzoliņaLatvija371.06363973,974,22422.24911613
ValentīnaSvilāne-DūdaLatvija501.25613273,274,11410.74512588

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneLatvija441.1941108810,8812,991299.181992
InaraFjodorovaLatvija491.27579539,5312,161215.742905
DACEBRAKANSKALatvija601.4997567,5611,331133.243821
IlonaSirsoneLatvija421.16459649,6411,231122.584810
MārīteVilcāneLatvija551.38897527,5210,441044.455731

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JadvygaPutinienėLietuva701.8559103010,3019,121911.5811122
MaijaJakobsoneLatvija721.9469559,5518,581858.4321090
HiljaBakhofIgaunija882.62397047,0418,471847.2331083
HermīneBajāreLatvija631.5921114811,4818,281827.7341071
InāraRozēnaLatvija621.5604114211,4217,821781.9851043
GenovaitėKazlauskienėLietuva651.66107210,7217,801779.5261042
MartaĀdamsoneLatvija751.83249519,5117,431742.6171019
HelviEriksonIgaunija751.83249189,1816,821682.148983
MareKulvIgaunija581.4458112811,2816,311630.869951
AstaSatsiIgaunija802.07427727,7216,011601.2810934
AnfisaZiļLatvija651.668708,7014,441444.211839
ElviKeernikIgaunija721.9467307,3014,211420.5812824
LjudmilaIjudinaIgaunija691.81257727,7213,991399.2513812
MārīteVilcāneLatvija551.3706102010,2013,981398.0114811
NiinaLeppsooIgaunija711.89947227,2213,711371.3715795
NataljaGolubtsovaIgaunija561.39469689,6813,501349.9716781
AnnaIvbuleLatvija701.85597137,1313,231323.2617766
IlgaBuntikaLatvija761.87497007,0013,121312.4318759
DaceSaulīteLatvija561.39469129,1212,721271.8819734
ilonaKojalovičaLatvija481.25119649,6412,061206.0620695
LailaPētersoneLatvija441.1763101710,1711,961196.321689
LīgaValnereLatvija511.2819249,2411,841183.6422681
ValentīnaSvilāne-DūdaLatvija501.26077937,9310,00999.73523571
VitaSeņkāneLatvija391.09458398,399,18918.28624522
LieneZapereckaLatvija371.06477177,177,63763.3925429

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneLatvija752.2794202920,2946,254624.91809
LIGITAZIEMANELatvija451.2479336833,6842,034202.932733
HelviEriksonIgaunija752.2794184018,4041,944194.13731
ilonaKojalovičaLatvija481.3167316731,6741,704169.994727
AnfisaZiļLatvija651.7274225322,5338,923891.835677
InāraRozēnaLatvija621.6093237423,7438,203820.486664
NataljaGolubtsovaIgaunija561.4776241724,1735,713571.367619
DaceLiniņaLatvija391.1292296129,6133,443343.568578
ValentīnaSvilāne-DūdaLatvija501.3147239923,9931,543153.979544
IlgaBuntikaLatvija762.3498129712,9730,483047.6910525
LjudmilaIjudinaIgaunija691.9117150815,0828,832882.8411495
VitaSeņkāneLatvija391.1292249424,9428,162816.2212483
LīgaValnereLatvija511.339184818,4824,742474.4713422
AnnaIvbuleLatvija701.9654118711,8723,332332.9314397
GaļinaMeteļskaLatvija621.6093113811,3818,311831.3815307

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneLatvija722.178263726,3757,435743.3911025
HermīneBajāreLatvija631.7063309130,9152,745274.172939
InāraRozēnaLatvija621.667311531,1551,935192.713924

Svara mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti