Veterānu sporta spēles telpās
2022.gada 12. martā,Valmierā.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisGrēniņšRīga410.97447.437.4300,007.239790821
GUNTISGRANTIŅŠLiepājas SSK550.90898.18.1000,007.362090760
SandisSabājevsValmieras novads360.99527.517.5100,007.473950711
MārisJirgensonsValmieras novads570.89878.418.4100,007.558070676
ValdisCelaVentspils740.80439.49.4000,007.560420672
DAINISŠTEINBERGSLiepājas SSK450.95677.927.9200,007.577060667
MārisPetrovskisVentspils400.97877.747.7400,007.575140667
AivarsPuriņšOgres novads680.83929.049.0400,007.586370663
JānisMankovskisLīvānu novads820.747410.3210.3200,007.713170609
VairisMārtiņsonsTukuma novads670.84489.189.1800,007.755260592
AntanasRuginisLithuania720.81619.519.5100,007.761110588
VoldemārsMezītisGulbenes novads650.8569.119.1100,007.798160576
MihailsNaruševičsDaugavpils490.93828.338.3300,007.815210568
MaksimsAitovsRēzekne420.97018.068.0600,007.819010568
TālisAuniņšValkas novads650.8569.169.1600,007.840960557
GatisHeidingersOgres novads380.98717.957.9500,007.847450557
MĀRISVECBAŠTIKSLiepājas SSK440.96128.238.2300,007.910680530
AleksandrsVnukovsDaugavpils770.786210.0910.0900,007.932760522
KristapsJankovskisLīvānu novads370.99128.058.0500,007.979160507
FeoktistsPušņakovsPreiļu novads700.82779.739.7300,008.053520478
GiedriusSlekysLithuania400.97878.288.2800,008.103640460
GenādijsĻebedjevsRSVK350.99928.188.1800,008.173460435
AleksejsKoziņecsValmieras novads800.764610.7810.7800,008.242390411
IvarsPētersonsValmiera380.98718.478.4700,008.360740372
LeonsŽukovskisRīga770.786210.6810.6800,008.396620362
NormundsBucenieksValmieras novads600.88319.529.5200,008.407110359
MārtiņšMozgisGulbenes novads350.99928.428.4200,008.413260356
RolandsLinejsBauskas novads470.94768.918.9100,008.443120347
MārtiņšOzoliņšKuldīgas novads360.99528.588.5800,008.538820320
IvarsLācisValkas novads590.88839.629.6200,008.545450317
MārisStabiņšSmiltenes novads540.91399.379.3700,008.563240311
RaivisAsnsOgres novads390.98298.748.7400,008.590550302
JānisBuksBauskas novads840.727911.911.9000,008.662010282
AldonisPalkavnieksJēkabpils novad900.655913.5613.5600,008.8940222
MārisKaļiņinsAugšdaugavas no510.92879.79.7000,009.008390195
VladimirsKallassGulbenes novads760.792311.4411.4400,009.063910182
ĒriksJakovlevsDaugavpils480.94299.689.6800,009.127270169
UldisĀbelisOgres novads890.669313.6713.6700,009.149330164
AndrejsRināssMadonas novads570.898710.210.2000,009.166740160
JurisZilverisMadonas novads820.747412.8912.8900,009.63399077
VilisMednisSmiltenes novads710.821911.9611.9600,009.82992051
ElmārsGulbisValmieras novads930.612328.128.1000,0017.205600

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgres novads680.792229.6429.6400,0023.48080788
GUNTISGRANTIŅŠLiepājas SSK550.867827.427.4000,0023.77770752
MārisPetrovskisVentspils400.950125.5425.5400,0024.26560693
MaksimsAitovsRēzekne420.939526.3226.3200,0024.72760640
DAINISŠTEINBERGSLiepājas SSK450.923327.1627.1600,0025.07680601
MĀRISVECBAŠTIKSLiepājas SSK440.928727.0427.0400,0025.1120596
ValērijsBaranovskisDaugavpils480.906927.9527.9500,0025.34790571
VoldemārsMezītisGulbenes novads650.8131.2931.2900,0025.34490571
AntanasRuginisLithuania720.768233.2333.2300,0025.52730552
TālisAuniņšValkas novads650.8131.6531.6500,0025.63650540
ZigmundsZnotiņšJēkabpils novad580.850730.1430.1400,0025.64010539
JānisĢērmanisGulbenes novads420.939527.5927.5900,0025.92080511
GenādijsĻebedjevsRSVK350.976326.9226.9200,0026.2820475
FeoktistsPušņakovsPreiļu novads700.780233.8233.8200,0026.38640465
ArmantsPēterkopsOgres novads560.862231.0631.0600,0026.77990428
GintsRudzītisValmieras novads420.939528.5928.5900,0026.86030420
MareksZālītisĶekavas novads370.965927.9827.9800,0027.02590405
MārtiņšOzoliņšKuldīgas novads360.97112828.0000,0027.19080390
AleksejsKoziņecsValmieras novads800.717137.9237.9200,0027.19240390
JānisKrastiņšOgres novads400.950128.6928.6900,0027.25840384
HelmutsPolisMadonas novads560.862232.2332.2300,0027.78870339
LeonsŽukovskisRīga770.737737.7637.7600,0027.85560333
MārtiņšMozgisGulbenes novads350.976328.5728.5700,0027.89290330
VairisKrauklisSmiltenes novads680.792235.2935.2900,0027.95670325
IvarsLācisValkas novads590.84533.5933.5900,0028.38360291
AivarsZaķisRīga620.827634.8234.8200,0028.8170259
RaivisAsnsOgres novads390.955430.330.3000,0028.94860250
ElmārsGailisKuldīgas novads650.8136.1336.1300,0029.26530228
VladimirsJermaļonoksAugšdaugavas no690.786237.4137.4100,0029.41170218
ĒriksMelkurtsValmieras novads580.850734.9334.9300,0029.7150198
JānisBuksBauskas novads840.679643.7843.7800,0029.75290196
AndisGailisValmieras novads450.923332.2432.2400,0029.76720195
MārisKaļiņinsAugšdaugavas no510.890334.9534.9500,0031.1160120
DidzisKalniņšRSVK540.873535.6335.6300,0031.12280119
AldonisPalkavnieksJēkabpils novad900.602252.452.4000,0031.5553099
VladimirsKallassGulbenes novads760.743844.244.2000,0032.876049
JurijsKopasovsAugšdaugavas no740.756161.431:01.4300,0046.447200
JānisKaprālisOgres novads780.731566.281:06.2800,0048.483800
JurisZilverisMadonas novads820.699850.9250.9200,0035.633800

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GUNTARSBŪMANSLiepājas SSK570.845146.072:26.0700,00123.4290724
ValdisŅilovsOgres novads470.9125136.52:16.5000,00124.5560697
JānisĢērmanisGulbenes novads420.9478132.522:12.5200,00125.6020673
MareksAntonsValmieras novads400.9622130.722:10.7200,00125.7790669
AntisZundaGulbenes novads600.8255155.42:35.4000,00128.2830612
AividasBalciunasLithuania470.9125141.262:21.2600,00128.90599
ValērijsBaranovskisDaugavpils480.9056143.42:23.4000,00129.8630578
ArnisPaškevičsDaugavpils350.999130.672:10.6700,00130.5390564
GatisBrakanskisVentspils650.7937165.182:45.1800,00131.1030552
ArvilsBušmanisLīvānu novads540.8649153.872:33.8700,00133.0820511
AndisGailisValmieras novads450.9265144.692:24.6900,00134.0550492
ArnisAuzānsValmieras novads390.9695138.712:18.7100,00134.4790484
GiedriusSlekysLithuania400.9622140.652:20.6500,00135.3330467
AndrisDainisValkas novads720.7492181.73:01.7000,00136.130452
AivarsDāvidsVentspils640.8170.72:50.7000,00136.560444
EdgarsRencisOgres novads390.9695142.612:22.6100,00138.260412
AndrisDudelsDaugavpils580.8385165.282:45.2800,00138.5870407
FeoktistsPušņakovsPreiļu novads700.7629182.33:02.3000,00139.0770398
JānisKrastiņšOgres novads400.9622145.662:25.6600,00140.1540379
ĒriksMelkurtsValmieras novads580.8385174.942:54.9400,00146.6870274
RobertsIvzānsOgres novads540.8649169.882:49.8800,00146.9290271
JānisKaimiņšOgres novads730.7416198.333:18.3300,00147.0820268
MārisPakārklisOgres novads460.9195160.082:40.0800,00147.1940267
AivarsZaķisRīga620.8127182.413:02.4100,00148.2450252
ViktorsRadionovsRīga670.7813191.743:11.7400,00149.8060230
GuntisZālītisRīga550.8582174.912:54.9100,00150.1080226
IGORSSEŅKOLiepājas SSK380.9768153.812:33.8100,00150.2420224
RaitisKozlovskisVentspils510.8851178.42:58.4000,00157.9020134
VladimirsJermaļonoksAugšdaugavas no690.769207.33:27.3000,00159.4140119
NikolajsVasiļjevsRēzekne620.8127196.373:16.3700,00159.590117
MitrofansSlobodjansRīga360.9916163.632:43.6300,00162.256093
ElmārsGailisKuldīgas novads650.7937207.183:27.1800,00164.439075
GuntarsVasiļjevsMadonas novads400.9622181.83:01.8000,00174.928016
JurisZilverisMadonas novads820.6518320.845:20.8400,00209.12400
VaclavsGriņēvičsOgres novads750.7251261.934:21.9300,00189.92500
ViktorsSafutinsRSVK750.7251318.615:18.6100,00231.02400
JāzepsOdumiņšGulbenes novads890.5548492.018:12.0100,00272.96700

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GUNTARSBŪMANSLiepājas SSK570.8391302.725:02.7200,00254.0120732
ValdisŅilovsOgres novads470.907282.464:42.4600,00256.1910708
MareksAntonsValmieras novads400.9509275.44:35.4000,00261.8780647
AividasBalciunasLithuania470.907294.24:54.2000,00266.8390596
AntisZundaGulbenes novads600.8176326.455:26.4500,00266.9060595
ArnisPaškevičsDaugavpils350.9804272.774:32.7700,00267.4240590
JURISROZELiepājas SSK510.8805308.615:08.6100,00271.7310548
MareksZālītisĶekavas novads370.9688280.814:40.8100,00272.0490545
AndisGailisValmieras novads450.9199297.064:57.0600,00273.2660533
AndrisDainisValkas novads720.7268376.96:16.9000,00273.9310526
HelmutsPolisMadonas novads560.8461323.965:23.9600,00274.1030525
ValērijsBaranovskisDaugavpils480.9005306.695:06.6900,00276.1740505
AndrisDudelsDaugavpils580.832332.055:32.0500,00276.2660505
MārisPakārklisOgres novads460.9135307.555:07.5500,00280.9470462
JānisGailisValmieras novads390.957296.494:56.4900,00283.7410437
VairisKrauklisSmiltenes novads680.7579379.636:19.6300,00287.7220404
EdgarsRencisOgres novads390.957300.895:00.8900,00287.9520402
JānisKaimiņšOgres novads730.7189408.686:48.6800,00293.80355
JānisKrastiņšOgres novads400.9509311.715:11.7100,00296.4050335
IGORSSEŅKOLiepājas SSK380.9629307.875:07.8700,00296.4480334
KestutisAbromaitisLithuania650.7807381.966:21.9600,00298.1960321
ViktorsRadionovsRīga670.7655391.546:31.5400,00299.7240310
AivarsZaķisRīga620.803373.716:13.7100,00300.0890307
ValērijsJegorovsRSVK590.8248365.996:05.9900,00301.8690295
MikusBrakanskisVentspils400.9509319.925:19.9200,00304.2120278
ĒriksMelkurtsValmieras novads580.832367.066:07.0600,00305.3940270
AivarsBondarsJēkabpils novad550.8531364.736:04.7300,00311.1510232
ValdisFiļovsJēkabpils novad470.907343.675:43.6700,00311.7090229
RitvarsLērmeValmieras novads460.9135344.85:44.8000,00314.9750209
AleksandrsAzarevičsRSVK670.7655419.356:59.3500,00321.0120174
NikolajsVasiļjevsRēzekne620.803405.926:45.9200,00325.9540148
VladimirsJermaļonoksAugšdaugavas no690.7502449.347:29.3400,00337.095098
ElmārsGailisKuldīgas novads650.7807441.17:21.1000,00344.367070
RaitisLērmeValmieras novads790.6689547.69:07.6000,00366.29014
ViktorsSafutinsRSVK750.7029660.8611:00.8600,00464.51800
VilisMednisSmiltenes novads710.7346529.688:49.6800,00389.10300
VaclavsGriņēvičsOgres novads750.7029542.259:02.2500,00381.14800

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils novad500.914764.4712:44.4700,00698.72601093
IlmārsSaulgriezisRīga650.80051089.9118:09.9100,00872.4730729
ModrisLiepiņšTukuma novads550.8779998.2816:38.2800,00876.390722
RaitisLērmeValmieras novads790.68161296.9921:36.9900,00884.0280707
ValērijsJegorovsRSVK590.84781061.0117:41.0100,00899.5240680
IVARSLAPIŅŠLiepājas SSK470.9348977.2416:17.2400,00913.5240654
RitvarsLērmeValmieras novads460.9416980.0216:20.0200,00922.7870638
RaivisBērziņšGulbenes novads490.9211009.1716:49.1700,00929.4460626
GuntisBalodisGulbenes novads750.71671305.2521:45.2500,00935.4730616
HarijsĀboliņšGulbenes novads730.7341274.2521:14.2500,00935.2990616
ValērijsĀdmidiņšRēzekne540.88531071.5317:51.5300,00948.6250594
AgrisKnopeValkas novads690.76771271.6621:11.6600,00976.2530547
IgnaysŠimkunsDaugavpils880.59941645.8327:25.8300,00986.510531
VaclavsGriņēvičsOgres novads750.71671414.3923:34.3900,001013.690489
JurisMalnacisSmiltenes novads710.7511368.0522:48.0500,001027.410467
GuntarsVasiļjevsMadonas novads400.98051054.0517:34.0500,001033.50458
AndrejsVācietisGulbenes novads860.6181683.6128:03.6100,001040.470448
AndrejsRešetņikovsRēzekne750.71671472.324:32.3000,001055.20426
ValdisŅilovsOgres novads470.93481169.1719:29.1700,001092.940375
ĒriksJukāmsValkas novads660.79241395.5823:15.5800,001105.860357
GunārsRubenisGulbenes novads830.64561826.8930:26.8900,001179.440267
DidzisKalniņšRSVK540.88531352.522:32.5000,001197.370247
JānisEisaksTukuma novads390.98671221.1720:21.1700,001204.930239
DzintarsPārumsBauskas novads410.97421513.3525:13.3500,001474.31037

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisMednisTukuma novads651.36481401,401,91191.0720836
LeonsŽukovskisRīga771.57721201,201,89189.2640818
ViktorsVējiņšSmiltenes novads631.33461401,401,87186.8440792
ValdisBlūmsValmieras novads821.68551101,101,85185.4050784
GintsRudzītisValmieras novads421.07981701,701,84183.5660766
IMANTSAIZKALNSLiepājas SSK781.59781151,151,84183.7470766
JurisLebedoksLīvānu novads681.41261301,301,84183.6380766
GatisHeidingersOgres novads381.04131751,751,82182.2270758
JānisDainisValmieras novads651.36481301,301,77177.4240715
GundarsPatmalnieksĶekavas novads581.26431401,401,77177.0020715
JurisKožeurovsTukuma novads411.071651,651,77176.550706
ArvīdsVītolsAizkraukles nova711.46371201,201,76175.6440698
AleksandrsStepanovsDaugavpils741.51841151,151,75174.6160689
ArmantsPēterkopsOgres novads561.23821401,401,73173.3480680
IvarsTimkoJēkabpils novad431.08991551,551,69168.9340638
MihailsNaruševičsDaugavpils491.1541451,451,67167.330629
JurijsKopasovsAugšdaugavas no741.51841051,051,59159.4320561
AndrejsRināssMadonas novads571.25111251,251,56156.3870536
JānisLudānsLīvānu novads761.55711001,001,56155.710527
AndrisKreicumsRīga521.18871301,301,55154.5310519
MareksZālītisĶekavas novads371.0321501,501,55154.80519
NormundsBucenieksValmieras novads601.29161201,201,55154.9920519
MārisStabiņšSmiltenes novads541.2131251,251,52151.6250494
JānisPērkonsGulbenes novads741.51841001,001,52151.840494
ĒriksJakovlevsDaugavpils481.14281301,301,49148.5640468

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils741.66714234,237,05705.1830933
MārisGrēniņšRīga411.11626116,116,82681.9980882
MārisJirgensonsValmieras novads571.34185065,066,79678.9510875
JurisLebedoksLīvānu novads681.53934404,406,77677.2920873
VairisMārtiņsonsTukuma novads671.51964394,396,67667.1040852
GUNTISGRANTIŅŠLiepājas SSK551.315045,046,60660.240837
AigarsVilnītisJūrmala541.29464874,876,30630.470773
UnoRoosilehtEstonia621.42644384,386,25624.7630761
JurisKožeurovsTukuma novads411.11625575,576,22621.7230754
SandisSabājevsValmieras novads361.05695865,866,19619.3430750
TālisAuniņšValkas novads651.48124144,146,13613.2170738
ViestursDonisRīga461.18035135,136,05605.4940721
AntanasRuginisLithuania721.62273703,706,00600.3990710
ArvīdsVītolsAizkraukles nova711.60123733,735,97597.2480704
AleksandrsVnukovsDaugavpils771.74523413,415,95595.1130700
JānisDainisValmieras novads651.48124024,025,95595.4420700
GuntisZālītisRīga551.314524,525,92592.120693
RihardsMelgailisBauskas novads691.55953763,765,86586.3720681
ZigmundsZnotiņšJēkabpils novad581.35814304,305,84583.9830675
MārisMednisTukuma novads651.48123923,925,81580.630668
JānisMankovskisLīvānu novads821.92062972,975,70570.4180647
GatisHeidingersOgres novads381.08015185,185,59559.4920624
MĀRISVECBAŠTIKSLiepājas SSK441.1544814,815,55555.0740616
GenādijsĻebedjevsRSVK351.04565285,285,52552.0770610
ViktorsVējiņšSmiltenes novads631.44433703,705,34534.3910573
MārtiņšOzoliņšKuldīgas novads361.05694984,985,26526.3360556
JānisStalidzānsVentspils481.20744314,315,20520.3890544
RolandsLinejsBauskas novads471.19384354,355,19519.3030541
AlbertsPlintaDaugavpils441.1544444,445,12512.3760527
IvarsTimkoJēkabpils novad431.14124474,475,10510.1160523
IMANTSAIZKALNSLiepājas SSK781.77532792,794,95495.3090492
ValdisBlūmsValmieras novads821.92062512,514,82482.0710465
VilisMednisSmiltenes novads711.60122952,954,72472.3540445
ĒriksJakovlevsDaugavpils481.20743743,744,52451.5680402
AlbertsPešiksBauskas novads721.62272572,574,17417.0340333
JānisPērkonsGulbenes novads741.66712342,343,90390.1010278
ĀdolfsMičulisGulbenes novads862.11881761,763,73372.9090242

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils741.64859659,6515,911590.801048
JānisMankovskisLīvānu novads821.91537307,3013,981398.170847
MārisGrēniņšRīga411.0624129912,9913,801380.060828
MārisMednisTukuma novads651.4289139,1313,041303.760748
JurisKožeurovsTukuma novads411.0624122212,2212,981298.250743
ArvīdsVītolsAizkraukles nova711.56748188,1812,821282.130727
JānisDainisValmieras novads651.4288908,9012,711270.920715
AleksandrsVnukovsDaugavpils771.7397147,1412,421241.650685
OļegsOkuņevsDaugavpils481.1461107810,7812,351235.50679
JurisLebedoksLīvānu novads681.49438208,2012,251225.330668
UnoRoosilehtEstonia621.36778908,9012,171217.250660
MārisEglītisAizkraukles nova541.23089759,7512,001200.030643
ZigmundsZnotiņšJēkabpils novad581.29539209,2011,921191.680634
AlbertsPlintaDaugavpils441.0965107110,7111,741174.350616
IMANTSAIZKALNSLiepājas SSK781.77156596,5911,671167.420609
ValdisBlūmsValmieras novads821.91535945,9411,381137.690579
MārisStabiņšSmiltenes novads541.23087957,959,78978.4860419
AlbertsPešiksBauskas novads721.59356046,049,62962.4740403
ĀdolfsMičulisGulbenes novads862.08564234,238,82882.2090323
GundarsPatmalnieksĶekavas novads581.29536406,408,29828.9920270
AndrisKreicumsRīga521.20116696,698,04803.5360245
JānisLudānsLīvānu novads761.70774504,507,68768.4650211

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene461.1783139313,9316,411641.370907
DainisKūlaVentspils621.242129312,9316,061605.910886
ArnisŽviriņšValmieras novads351.0238155415,5415,911590.990877
BorissDormidonovsOlaines novads521.1651135713,5715,811581.040872
AndrisRukmanisMārupes novads531.1822131313,1315,521552.230854
MārisBemersValmieras novads611.2217125812,5815,371536.90845
JurijsKopasovsAugšdaugavas no741.384109410,9415,141514.10832
IlgonisMiķelsonsJelgava711.3044114811,4814,971497.450822
JānisVanuškaJūrmala701.2798115711,5714,811480.730812
JānisBuksBauskas novads841.50119879,8714,821481.590812
EgonsLācisBalvu novads411.1032132413,2414,611460.640800
ValdisŠustsBauskas novads441.1472120412,0413,811381.230753
TālivaldisKrūmiņšTukuma novads711.3044104510,4513,631363.10742
GunārsMīlenbergsValmieras novads781.50598908,9013,401340.250729
IvarsDundursJēkabpils novad671.3549889,8813,381337.750727
AldisPutnsJūrmala721.32999989,9813,271327.240721
MareksBajārsTalsu novads461.1783112411,2413,241324.410719
KārlisBricisMadonas novads701.2798102810,2813,161315.630714
ViktorsVējiņšSmiltenes novads631.263104110,4113,151314.780713
JānisStalidzānsVentspils481.211107710,7713,041304.250707
AIVARSMIRKSLiepājas SSK781.50598618,6112,971296.580703
KristapsJankovskisLīvānu novads371.0491120312,0312,621262.070683
JānisPērkonsGulbenes novads741.3849019,0112,471246.980673
RaimondsGrīgsLīvānu novads501.1322108610,8612,301229.570663
VladimirsKallassGulbenes novads761.44258408,4012,121211.70653
ViestursDriķisTukuma novads451.1626104110,4112,101210.270652
ValdisJermacānsMadonas novads391.0756111211,1211,961196.070644
JānisLudānsLīvānu novads761.44258218,2111,841184.290637
AlbertsTropsOgres novads741.3848548,5411,821181.940635
SandrisFilkaTukuma novads421.1175100210,0211,201119.730598
HaraldsLučkovskisTukuma novads471.19449359,3511,171116.760597
ĀdolfsMičulisGulbenes novads861.58037067,0611,161115.690596
UldisLācisTukuma novads361.0363105710,5710,951095.370584
GunārsRubenisGulbenes novads831.46447217,2110,561055.830561
AndrisKreicumsRīga521.16518978,9710,451045.090555
IvarsLācisValkas novads591.29587887,8810,211021.090541
JāzepsOdumiņšGulbenes novads891.71565905,9010,121012.20535
JānisBidlauskisĶekavas novads711.30447667,669,99999.170528
MārisPetrovskisVentspils401.08929079,079,88987.9040521
UldisĀbelisOgres novads891.71565655,659,69969.3140510
KristsMedisonsTukuma novads441.14728268,269,48947.5870497
AleksandrsAzarevičsRSVK671.3546746,749,13912.5960476
IgnaysŠimkunsDaugavpils881.6685415,419,02902.3880471
ViktorsSafutinsRSVK751.41266316,318,91891.3510464
GuntarsŠumilaBauskas novads471.19447367,368,79879.0780457
JānisEisaksTukuma novads391.07568038,038,64863.7070448
ElmārsGulbisValmieras novads931.93574444,448,59859.4510445
ArnoldsMarkssSmiltenes novads891.71564534,537,77777.1670397
LaimonisKūliņšJelgava791.53973763,765,79578.9270281

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LAURAKATKEVIČALiepājas SSK450.96238.498.4900,008.169930846
SolvitaĻeļevaRīga480.94358.758.7500,008.255620820
MārīteVasiļjevaLīvānu novads460.95618.898.8900,008.499730753
MARIJAMULTANELiepājas SSK630.84610.0510.0500,008.50230750
MārīteVisnieceValmieras novads480.94359.029.0200,008.510370747
ValentīnaMaklakovaDaugavpils680.812210.5410.5400,008.560590734
DacePilsētnieceRīga540.90529.519.5100,008.608450723
AndaGermovaTukuma novads610.859310.0510.0500,008.635970715
IlonaKojalovičaMārupes novads550.89879.689.6800,008.699420699
AnijaPetrovskaVentspils3618.718.7100,008.710696
GunitaBerkmaneBauskas novads3518.738.7300,008.730688
LieneGudrinieceTukuma novads410.98698.868.8600,008.743930686
IlonaSirsoneRSVK490.93729.419.4100,008.819050668
LīgaGriķeRSVK450.96239.249.2400,008.891650647
LeontīneVītolaLīvānu novads840.680613.1613.1600,008.95670632
IvetaCauneOgres novads430.97479.299.2900,009.054960607
IevaSiugaleBauskas novads430.97479.439.4300,009.191420573
IneseMozgaGulbenes novads3719.259.2500,009.250561
AndaGrāpēnaValmieras novads450.96239.669.6600,009.295820550
AgneseOseTukuma novads3819.419.4100,009.410522
IvetaKaroleValkas novads560.892210.610.600,009.457320513
AnitaIeviņaCēsu novads540.905210.5910.5900,009.586070484
IvetaAsneOgres novads460.956110.0710.0700,009.627930475
AijaVītolaAizkraukles nova630.84611.5111.5100,009.737460451
AivaAvota-ZalstereBauskas novads3619.829.8200,009.820432
OksanaZandereRSVK420.980810.0710.0700,009.876660422
IraidaZālīteRSVK710.791712.512.500,009.896250418
KristīneČīma-AlsbergaKuldīgas novads3819.979.9700,009.970404
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne570.885711.2611.2600,009.972980402
JolitaVisinskieneLithuania38110.0610.0600,0010.060386
LaumaMucenieceĶekavas novads36110.1710.1700,0010.170365
LieneMedisoneTukuma novads390.999110.1810.1800,0010.17080363
ElitaKaļiņinaAugšdaugavas no520.918111.4111.4100,0010.47550308
IvetaKazaineSmiltenes novads420.980811.7811.7800,0011.55380148
ZinaidaGrīnbergaRSVK590.872614.9214.9200,0013.0192023

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MildaZubavičienėLithuania420.971427.8727.8700,0027.07290859
SolvitaĻeļevaRīga480.925430.1430.1400,0027.89160801
EditaValiulieneLithuania550.872132.3832.3800,0028.23860778
GintaRassaVentspils480.925430.7330.7300,0028.43750764
MārīteVisnieceValmieras novads480.925431.4831.4800,0029.13160717
DacePilsētnieceRīga540.879733.4633.4600,0029.43480698
ValentīnaMaklakovaDaugavpils680.774638.4738.4700,0029.79890675
LudmilaJoceKuldīgas novads570.85735.3835.3800,0030.32070641
LeontīneVītolaLīvānu novads840.628748.3348.3300,0030.38510638
InāraLūseRīga590.841936.236.2000,0030.47680632
IneseMozgaGulbenes novads37131.1731.1700,0031.170590
AndaGrāpēnaValmieras novads450.948333.0133.0100,0031.30340582
DaceSaulīteMadonas novads620.819438.3338.3300,0031.40760576
MarikaZālīteĶekavas novads37131.8131.8100,0031.810552
ZitaLāceValkas novads540.879736.2136.2100,0031.85390550
IvetaKaroleValkas novads560.864637.4637.4600,0032.38790520
ZeltīteLarinovaValmieras novads37132.5332.5300,0032.530511
RutaKozlovskaMadonas novads650.79741.1641.1600,0032.80450496
RutaŠķipareJēkabpils novad510.902536.3936.3900,0032.8420494
IraidaZālīteRSVK710.752343.9143.9100,0033.03350484
AijaVītolaAizkraukles nova630.811940.8540.8500,0033.16610477
AgneseOseTukuma novads38133.4333.4300,0033.430463
IvetaAsneOgres novads460.940736.0736.0700,0033.9310437
ElzaRūsiņaLīvānu novads600.834440.8640.8600,0034.09360428
ValentīnaPetrovaDaugavpils720.744947.9747.9700,0035.73290349
KristīneČīma-AlsbergaKuldīgas novads38136.0936.0900,0036.090333
DzidraŠirveMadonas novads720.744950.9250.9200,0037.93030256
RitaŠķipareJēkabpils novad560.864644.744.7000,0038.64760229
ZinaidaGrīnbergaRSVK590.841954.4754.4700,0045.8583039

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseRīga590.8162170.112:50.1100,00138.8440895
GintaRassaVentspils480.9011154.272:34.2700,00139.0130893
IlonaKojalovičaMārupes novads550.848174.782:54.7800,00148.2130766
GunaĢērmaneGulbenes novads380.9706154.712:34.7100,00150.1620741
AnitaIeviņaCēsu novads540.8558176.772:56.7700,00151.280726
LudmilaJoceKuldīgas novads570.8322183.713:03.7100,00152.8830706
MārīteVilcāneLīvānu novads620.7916194.613:14.6100,00154.0530691
RutaŠķipareJēkabpils novad510.8788176.252:56.2500,00154.8890680
IevaSiugaleBauskas novads430.9368165.462:45.4600,00155.0030679
ZinaīdaRācenājaMadonas novads780.6409246.064:06.0600,00157.70646
AndaGrāpēnaValmieras novads450.9228185.193:05.1900,00170.8930495
ValentīnaPetrovaDaugavpils720.7047244.614:04.6100,00172.3770480
JolitaVisinskieneLithuania380.9706180.453:00.4500,00175.1450451
RitaŽuravļovaOgres novads680.7407238.523:58.5200,00176.6720436
DzidraŠirveMadonas novads720.7047256.854:16.8500,00181.0020393
ElzaRūsiņaLīvānu novads600.808225.783:45.7800,00182.430380
JekaterinaBoldovenkoDaugavpils420.9437200.753:20.7500,00189.4480317
RutaKozlovskaMadonas novads650.7664253.774:13.7700,00194.4890276
ZinaidaGrīnbergaRSVK590.8162269.884:29.8800,00220.2760109

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseRīga590.8065355.335:55.3300,00286.5740876
AgitaKaļvaOgres novads410.9418330.535:30.5300,00311.2930713
AnitaIeviņaCēsu novads540.8451369.656:09.6500,00312.3910707
GunaĢērmaneGulbenes novads380.9633329.765:29.7600,00317.6580674
LudmilaJoceKuldīgas novads570.822388.66:28.6000,00319.4290664
ZinaīdaRācenājaMadonas novads780.6471501.928:21.9200,00324.7920632
InetaJerofejevaJēkabpils novad340.9915328.65:28.6000,00325.8070626
DaceAnčaGulbenes novads450.9126368.756:08.7500,00336.5210565
DinaAlksneValmieras novads460.9052374.546:14.5400,00339.0340551
ZeltīteLarinovaValmieras novads370.9704350.95:50.9000,00340.5130543
RitaŽuravļovaOgres novads680.7352469.787:49.7800,00345.3820516
RutaŠķipareJēkabpils novad510.8679402.486:42.4800,00349.3120496
ValentīnaPetrovaDaugavpils720.7027500.498:20.4900,00351.6940483
LailaCeikaValmieras novads690.7271484.198:04.1900,00352.0550482
LāsmaPometkoCēsu novads321367.986:07.9800,00367.980403
ElzaRūsiņaLīvānu novads600.79874687:48.0000,00373.7920377
DzidraŠirveMadonas novads720.7027533.988:53.9800,00375.2280370
RutaKozlovskaMadonas novads650.7592501.738:21.7300,00380.9130345
JekaterinaBoldovenkoDaugavpils420.9345415.136:55.1300,00387.9390315
LaumaMucenieceĶekavas novads360.9774447.937:27.9300,00437.8070142
IntaLiepaBauskas novads760.6674673.8411:13.8400,00449.7210111

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgres novads680.74771233.2820:33.2800,00922.1230791
ModraLiepiņaTukuma novads360.9798962.2116:02.2100,00942.7730758
GunitaŠīranteValmieras novads410.94991022.5517:02.5500,00971.320712
LudmilaTokarevaDaugavpils740.69471401.0223:21.0200,00973.2890708
VairaGrigorjevaValmieras novads710.72151352.5522:32.5500,00975.8650705
ZinaīdaRācenājaMadonas novads780.6581485.7824:45.7800,00977.6430702
DaceSaulīteMadonas novads620.7981245.7120:45.7100,00994.0770676
ŅinaJurciņaGulbenes novads720.71271400.7923:20.7900,00998.3430669
VitaOrmaneLīvānu novads450.92421090.9818:10.9800,001008.280654
GuntaBuholceVentspils710.72151399.1323:19.1300,001009.470653
IntaLiepaBauskas novads760.67651498.1324:58.1300,001013.480647
ZojaRibušaLīvānu novads400.95611072.217:52.2000,001025.130629
IneseSirmāGulbenes novads520.87531218.9420:18.9400,001066.940569
DiānaOdumiņaGulbenes novads590.82211316.4121:56.4100,001082.220547
IritaBačkaGulbenes novads490.89681221.9120:21.9100,001095.810529
MāraRināsaMadonas novads550.8531454.2324:14.2300,001240.460349

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MARIJAMULTANELiepājas SSK631.34341201,201,61161.2080840
IngridaUrbutieneLithuania491.16571351,351,57157.370801
OlgaBorisovaPreiļu novads511.18871301,301,55154.5310773
DaceBrakanskaVentspils671.40241101,101,54154.2640773
LigitaZiemaneVentspils521.20041251,251,50150.050735
MarikaZālīteĶekavas novads371.04131451,451,51150.9880735
IlonaSirsoneRSVK491.16571251,251,46145.7120687
MailaMoorEstonia601.30171101,101,43143.1870668
VarvaraJefimovaAugšdaugavas no781.5918900,901,43143.2620668
AntraVītolaAizkraukles nova351.02261401,401,43143.1640668
MārīteVasiļjevaLīvānu novads461.13251251,251,42141.5620649
AivitaĶiplokaJēkabpils novad531.21241151,151,39139.4260631
InāraFjodorovaDaugavpils561.24941101,101,37137.4340612
KitijaKlempnereSmiltenes novads691.4336950,951,36136.1920602
MaijaVeseleVentspils711.4659900,901,32131.9310555
VinetaLorencaTukuma novads3211301,301,301300546
UnaBirznieceKuldīgas novads421.09051201,201,31130.860546
LieneBrūveleSmiltenes novads351.02261251,251,28127.8250518

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LAURAKATKEVIČALiepājas SSK451.16064914,915,70569.8550932
EditaValiulieneLithuania551.30374204,205,48547.5540884
SolvitaĻeļevaRīga481.20094544,545,45545.2090880
MārīteVilcāneLīvānu novads621.42113773,775,36535.7550858
LieneGudrinieceTukuma novads411.114694,695,21520.590826
AgitaKaļvaOgres novads411.114674,675,18518.370822
GintaRassaVentspils481.20094304,305,16516.3870818
AnijaPetrovskaVentspils361.05134904,905,15515.1370815
DacePilsētnieceRīga541.28813893,895,01501.0710786
InāraFjodorovaDaugavpils561.31953683,684,86485.5760751
IlonaSirsoneRSVK491.21473973,974,82482.2360745
GuntaHelmaneTukuma novads501.22893893,894,78478.0420737
LīgaGriķeRSVK451.16064074,074,72472.3640724
GunitaBerkmaneBauskas novads351.04014464,464,64463.8850705
DaceBrakanskaVentspils671.5163023,024,58457.8320692
IneseMozgaGulbenes novads371.06274124,124,38437.8320650
LigitaZiemaneVentspils521.2583473,474,37436.5260648
AntraVītolaAizkraukles nova351.04014184,184,35434.7620644
MailaMoorEstonia601.38593133,134,34433.7870641
VinetaLorencaTukuma novads321.00764204,204,23423.1920620
IvetaCauneOgres novads431.13493723,724,22422.1830618
ElīnaRingaRīga411.113673,674,07407.370587
AivaAvota-ZalstereBauskas novads361.05133793,793,98398.4430568
LeontīneVītolaLīvānu novads842.01991971,973,98397.920566
MaijaVeseleVentspils711.59962452,453,92391.9020553
UnaBirznieceKuldīgas novads421.12243483,483,91390.5950551
VizmaGregoreKuldīgas novads842.01991911,913,86385.8010541
AndaAndersoneKuldīgas novads551.30372872,873,74374.1620518
DainaAmosovaAugšdaugavas no641.45792462,463,59358.6430485
LaumaMucenieceĶekavas novads361.05133403,403,57357.4420482
VarvaraJefimovaAugšdaugavas no781.77861741,743,09309.4760383
GaļinaMeteļskaAugšdaugavas no691.55681821,822,83283.3380330
IngaRobežnieceKuldīgas novads401.09792552,552,80279.9650322

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu novads621.39878808,8012,311230.860945
LAURAKATKEVIČALiepājas SSK451.1203103810,3811,631162.870876
LieneGudrinieceTukuma novads411.0669106310,6311,341134.110848
InāraFjodorovaDaugavpils561.28958618,6111,101110.260824
AgitaKaļvaOgres novads411.0669101010,1010,781077.570791
MārīteVasiļjevaLīvānu novads461.13438978,9710,171017.470732
DaceBrakanskaVentspils671.50126746,7410,121011.810726
VinetaLorencaTukuma novads3219189,189,189180634
AntraVītolaAizkraukles nova3518808,808,808800597
MaijaVeseleVentspils711.59225385,388,57856.6040573
LīgaKonovalovaVentspils391.04158028,028,35835.2830553
GuntaBuholceVentspils711.59224984,987,93792.9160511
VarvaraJefimovaAugšdaugavas no781.78234364,367,77777.0830496
AijaVītolaAizkraukles nova631.41834754,756,74673.6930396
GaļinaMeteļskaAugšdaugavas no691.54564274,276,60659.9710382

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīga691.6263108510,8517,651764.5401060
GenovaiteKazlauskieneLithuania721.74069819,8117,081707.5301024
MaijaJakobsoneRīga781.65101710,1716,781678.0501006
MartaĀdamsoneValmieras novads821.84539059,0516,70167001001
HelēnaRingaRīga741.82558278,2715,101509.690901
EditaValiulieneLithuania551.2353113011,3013,961395.890830
AgraBrūneRīga741.82557627,6213,911391.030828
DainaAmosovaAugšdaugavas no641.46389469,4613,851384.750824
MirdzaAizsilnieceOgres novads841.96047057,0513,821382.080822
DaceSaulīteMadonas novads621.40689309,3013,081308.320776
IlonaKojalovičaMārupes novads551.2353104310,4312,881288.420764
RitaŠķipareJēkabpils novad561.2575101310,1312,741273.850755
VizmaGregoreKuldīgas novads841.96046486,4812,701270.340753
MARIJAMULTANELiepājas SSK631.43488708,7012,481248.280739
UnaKalnīteSmiltenes novads301120512,0512,0512050713
IlonaApeleValmieras novads481.26689519,5112,051204.730712
LīgaPlatpīreMadonas novads691.62637287,2811,841183.950699
MāraBārbaleMadonas novads581.3048938,9311,641164.470687
KristīneMatiļēvičaTukuma novads341.0236110711,0711,331133.130668
IntaZetmaneSmiltenes novads681.59127007,0011,141113.840656
SantaJokumaMadonas novads501.13389639,6310,921091.850642
LigitaZiemaneVentspils521.17269269,2610,861085.830639
AivitaĶiplokaJēkabpils novad531.19299039,0310,771077.190634
IngridaUrbutieneLithuania491.28778328,3210,711071.370630
KitijaKlempnereSmiltenes novads691.62636506,5010,571057.090621
UnaBirznieceKuldīgas novads421.15249129,1210,511050.990617
IvetaGrunte DinsbergaValmieras novads401.11799389,3810,491048.590616
AndaAndersoneKuldīgas novads551.23538478,4710,461046.30614
AnitaBērsoneOgres novads441.18868618,6110,231023.380600
GuntaHelmaneTukuma novads501.13388978,9710,171017.020597
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne571.28047397,399,46946.2160553
AnijaPetrovskaVentspils361.05368978,979,45945.0790552
KristīneAndrejevaJaungulbene361.05368818,819,28928.2220542
BaibaGrasaJēkabpils novad471.24657407,409,22922.410538
OlgaBorisovaPreiļu novads511.15297967,969,18917.7080535
OksanaZandereRSVK421.15247767,768,94894.2620521
InetaRuhockaBauskas novads391.10137907,908,70870.0270506
IngaRobežnieceKuldīgas novads401.11797687,688,59858.5470499
GunitaBerkmaneBauskas novads351.03847757,758,05804.760465
VilmaLojāneLīvānu novads801.74254614,618,03803.2920465
IvetaKazaineSmiltenes novads421.15246186,187,12712.1830409
IlonaGrīgaLīvānu novads521.17266036,037,07707.0780406