Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem
2020.gada 4.-5.augustā - Ogrē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VytautasZaniauskasKlaipeda600.841412.9912,9910,9310.92981907
ValdisCelaVentspilsVK720.764114.8814,8811,3711.36982780
VoldemārsMezītisGulbenes novads640.817414.1114,1111,5311.53353734
SandisSabājevsValmiera350.986912.112,1011,9411.94154628
VladimirsGolubevsJēkabpils630.823514.8714,8712,2512.24545555
GuntisZālītisRVVK530.882114.2714,2712,5912.58766479
JānisKrastiņšOgre380.969413.6813,6813,2613.26147342
JānisBuksindivid.820.676720.1320,1313,6213.6228279
JurisJurašsValmiera440.934515.3515,3514,3414.34469172

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre660.793928.4328,4322,5722.57061847
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki840.619455.655,6034,4434.438625

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre660.769763.151:03,1548,6148.60661942
ArmandsBušsOgre380.947457.8157,8154,7754.76922599
VladimirsGolubevsJēkabpils630.788669.661:09,6654,9354.93393591
ArmantsPēterkopsOgre550.845466.971:06,9756,6256.61644511
JānisKrastiņšOgre380.947460.211:00,2157,0457.0435491
ValdisŅilovsOgre450.905464.391:04,3958,3058.29876437
JānisKaimiņšOgre720.728784.11:24,101:01,2861.28377320
EdgarsRūtiņšOgre440.911473.871:13,871:07,3367.32518139

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ArmandsBušsOgre380.9703129.322:09,322:05,48125.4791632
JānisĢērmanisGulbenes novads410.9489133.292:13,292:06,48126.4792610
ValdisŅilovsOgre450.9203140.152:20,152:08,98128.983556
MārisPakārklisOgre450.9203143.072:23,072:11,67131.6674501
JānisMežielsOgre600.8133162.072:42,072:11,81131.8125498
JānisKrastiņšOgre380.9703139.542:19,542:15,40135.3966429
RobertsIvzānsOgre530.8633161.962:41,962:19,82139.827352
JānisKaimiņšOgre720.7239199.093:19,092:24,12144.1218283
EdgarsRūtiņšOgre440.9274161.432:41,432:29,71149.719206

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisŅilovsOgre450.9304581.569:41,569:01,08541.0831728
AndrisDudelsDaugavpils560.854666.8211:06,829:29,46569.4642596
MārisPakārklisOgre450.9304620.9210:20,929:37,70577.7043560
EdgarsRencisOgre370.9861630.6110:30,6110:21,84621.8454387
DainisNorītisind600.826775.7212:55,7210:40,74640.7455323
EdgarsRūtiņšOgre440.9374711.1111:51,1111:06,59666.5956245
GuntisZālītisRVVK530.8747775.2212:55,2211:18,08678.0857213

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils480.8883753.6812:33,6811:09,49669.49411161
RaitisLērmeValmiera770.6521192.1719:52,1712:57,29777.2952919
JānisKaprālisOgre770.6521308.2521:48,2514:12,98852.9793767
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki840.5851570.1126:10,1115:18,51918.5144646

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK721.52541481,482,26225.75911135
JānisMankovskisLīvāni801.72411201,202,07206.8922967
JānisLudānsLīvāni741.57061051,051,65164.9133604
JānisKaprālisOgre771.64331001,001,64164.334604

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK721.7064664,667,95794.99611125
JānisMankovskisLīvāni801.98763873,877,69769.20121070
JurisLebedoksLīvāni661.54264644,647,16715.7663954
AlexanderVnukovDaugavpils761.83583673,676,74673.7394864
GuntisZālītisRVVK531.27725165,166,59659.0355835
AigarsVilnītisJūrmala531.27724974,976,35634.7686782
SandisSabājevsValmiera351.03175965,966,15614.8937740

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvāni801.94288108,1015,741573.6711030
JurisLebedoksLīvāni661.50329419,4114,151414.512863
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki842.13735245,2411,201119.953561
JānisKaprālisOgre771.82184174,177,60759.6914202

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšGulbene451.2023137013,7016,471647.151911
VytautasZaniauskasKlaipeda601.2482122312,2315,271526.552839
JānisBuksindivid.821.56759519,5114,911490.693818
AndrisRukmanisindivid.511.1903124712,4714,841484.34814
ZigfrīdsRudzātsOgre771.45099949,9414,421442.195789
IvarsDundursJēkabpils661.3873102810,2814,261426.146780
JānisKantorisĶegums711.3024105910,5913,791379.247752
JānisZagorskisKocēnu novads591.3617100610,0613,701369.878746
JānisLudānsLīvāni741.37369399,3912,901289.819699

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmala711.3047387638,7650,575057.021887
StaņislavsGailumsOgre711.3047350835,0845,774576.892800
IlgonisMiķelsonsJelgava691.252352335,2344,114410.83769
JānisPāvuliņšGulbene451.2049365236,5244,004400.294767
IvarsŠūpulnieksJūrmala641.1424383538,3543,814381.15764
AivarsMirksJelgava771.5061280328,0342,224221.66735
VytautasZaniauskasKlaipeda601.0628385238,5240,944093.917711
JānisvanuškaJūrmala691.252317631,7639,763976.358690
JānisBuksindivid.821.7449223522,3539,003899.859676
KārlisBricisKnI Zvībēria691.252288128,8136,073607.0110623
ZigfrīdsHermanisOgre771.5061237323,7335,743573.9811617
ZigfrīdsRudzātsOgre771.5061218221,8232,863286.3112565
JurisGolunovsindividuāli691.252260826,0832,653265.2213561
JānisZagorskisKocēnu novads591.1928258325,8330,81308114527
IvarsDundursJēkabpils661.1833250125,0129,592959.4315505

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VilmārsBukšsRīga501.2278507150,7162,266226.171850
JānisZagorskisKocēnu novads591.4454418341,8360,466046.112824
NormundsErmičsĶegums541.3138413041,3054,265425.993736
ImantsAizkalnsLSSK761.9418275827,5853,555355.484727
IvarsDundursJēkabpils661.5946311231,1249,624962.45671
JānisLudānsLīvāni741.8456243824,3845,004499.576606
ZigfrīdsRudzātsOgre771.9937195719,5739,023901.677522
MārisPakārklisOgre451.1716297729,7734,883487.858464

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaSirsoneRīga480.898515.8315,8314,2214.22331598
LīgaDruzenkoOgre33114.2614,2614,2614.262594
LīgaKonovalovaVK Ventspils380.968915.8915,8915,4015.39583432

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVasiļjevaLīvānuVK440.905429.2329,2326,4626.46481811
IvetaNiedreOgre450.898231.6931,6928,4628.4642650
IngaZilberteOgre470.883833.4133,4129,5329.52783571
LīgaDruzenkoOgre33129.6329,6329,6329.634563
VilmaLojāneLīvāni780.616180.731:20,7349,7449.737850

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AgitaKaļvaĶegums390.947364.841:04,841:01,4261.42291790
IngaZilberteOgre470.88276.911:16,911:07,8367.83462595

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IvetaCauneOgre410.9454157.482:37,482:28,88148.8821703
IvetaNiedreOgre450.9123165.942:45,942:31,39151.3872669
ElīnaBaroneOgre331163.782:43,782:43,78163.783511

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ElīnaBaroneOgre331693.7411:33,7411:33,74693.741650
IrīnaŠtūla-PankokaLSSK370.9829713.2411:53,2411:41,04701.0442632
IneseZūbergaOgre590.7902975.7316:15,7312:51,02771.0223467

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VairaGrigorjevaValmiera690.72181290.1921:30,1915:31,26931.2591776
VitaOrmaneLīvāni430.941051.9517:31,9516:28,83988.8332685
GunitaŠīranteValmiera400.96251045.417:25,4016:46,201006.23657
IneseZūbergaOgre590.81461260.9721:00,9717:07,191027.194626

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK491.21221511,511,83183.04211052
MārīteVilcāneLīvānu VK601.37791201,201,65165.3482878
MārīteVasiļjevaLīvānuVK441.14931201,201,38137.9163612

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LauraKatkevičaLSSK431.14964494,495,16516.171818
AgitaKaļvaĶegums391.09694514,514,95494.7022771
LinaZaniauskieneKlaipeda571.37843503,504,82482.443745
IlonaSirsoneRīga481.22213943,944,82481.5074743
LīgaKonovalovaVK Ventspils381.08433783,784,10409.8655591

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK491.2044106710,6712,851285.0911000
MārīteVilcāneLīvānu VK601.4068638,6312,131213.382927
LauraKatkevičaLSSK431.1179949,9411,101110.33824
AgitaKaļvaĶegums391.0649102210,2210,881088.334802
MārīteVasiļjevaLīvānuVK441.13079479,4710,711070.775784
LīgaDruzenkoOgre3318358,358,358356553

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NelijaSpridzāneRēzeknes novads561.3946131713,1718,371836.6911105
MaijaJakobsoneRIGA771.92039479,4718,191818.5221094
MartaĀdamsoneValmiera802.07428658,6517,941794.1831079
InāraRozēnaRīgas671.7321100110,0117,341733.8341041
SandraKociņaOgre561.39469589,5813,361336.035794
KristīneAndrejevaGulbenes novads351.03688668,668,98897.8696523

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA772.2834266126,6160,766076.1311085
InāraRozēnaRīgas671.8841257225,7248,464845.912859
MartaĀdamsoneValmiera802.522184118,4146,4346433822
NelijaSpridzāneRēzeknes novads561.4685261926,1938,4638464676
SandraKociņaOgre561.4685183818,3826,992699.15468
KristīneAndrejevaGulbenes novads351.0368249224,9225,842583.716447

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneValmiera802.7129191019,1051,825181.641926
ilonakojalovičababite541.4191322032,2045,704569.52814
EvijaSedvaldeOgre501.3147304730,4740,064005.893710
MārīteVilcāneLīvānu VK601.5408252025,2038,833882.824687
VitaOrmaneLīvāni431.2054145214,5217,501750.245298
VilmaLojāneLīvāni782.51516856,8517,231722.846293