Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem
2019.gada 6.maijā - Ogrē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
AivarsPuriņšOgre0.811113,9411,311
VoldemārsMezītisGulbenes novads0.829613,6411,322
JānisMankovskisLīvāni0.706416,3711,563
MārisJirgensonsValmiera0.870513,3911,664
ValdisCelaVentspils VK0.771315,1711,705
JurisLebedoksLīvāni0.811114,4411,716
ViktorsMūrnieksĶeguma novads0.706416,7911,867
AleksejsKoziņecsValmiera0.724416,8012,178
GuntisZālītisRVSK0.88813,7512,219
VLADISLAVPONOMARENKOGulbene0.771315,9112,2710
ViktorsSaveļjevsRIEKSTI113,0513,0511
JānisBuksind.0.68719,2213,2012
ĒvaldsStahovskisOgre0.905414,8213,4213
MārtiņšMozgisMārupe113,9113,9114
VikarijsMihejevsOgre0.791917,5813,9215

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
AivarsPuriņšOgre0.800728,2322,601
VoldemārsMezītisGulbenes novads0.820728,7923,632
AleksejsKoziņecsValmiera0.702335,2524,763
VLADISLAVPONOMARENKOGulbene0.756433,0124,974
ViktorsMūrnieksĶeguma novads0.681137,1725,325
ĒvaldsStahovskisOgre0.899431,3628,216
MareksZālītisOgre128,2328,237
JānisKrastiņšOgre0.971729,1328,318
MārtiņšMozgisMārupe129,2429,249
EdgarsRūtiņšOgre0.941633,3431,3910

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
PēterisĀrentsMadona0.77762:35,252:00,721
JānisMežielsOgre0.82042:38,952:10,402
UldisKļaviņšRieksti12:12,082:12,083
IvarsKatkevičsLiepājas SSK0.98462:17,462:15,344
ValdisŅilovsOgre0.92742:26,742:16,095
JānisKrastiņšOgre0.97742:24,392:21,136
JānisKaimiņšOgre0.7423:10,892:21,647
EdgarsRencisOgre0.98462:27,072:24,818
RaitisKozlovskisVentspils VK0.8992:55,432:37,719
MārtiņšMozgisMārupe12:39,562:39,5610
EdgarsRūtiņšOgre0.94172:51,942:41,9211
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki0.5824:41,772:43,9912

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
JurisBarausVentspils VK0.782311:39,489:07,201
ValdisŅilovsOgre0.93749:54,659:17,422
DainisLimanānsRIEKSTI19:29,599:29,593
ArmandsBušsOgre0.98619:53,569:45,314
MārisPakārklisOgre0.944310:22,909:48,205
MareksZālītisOgre110:05,0610:05,066
EdgarsRencisOgre0.99310:25,7210:21,347
JānisKrastiņšOgre0.986110:47,3810:38,388
GuntisZālītisRVSK0.881712:45,9111:15,309
RaimondsOzoliņšRIEKSTI111:21,1211:21,1210
EdgarsRūtiņšOgre0.951311:57,0611:22,1411

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
HarijsĀboliņšGulbene0.706217:51,9412:37,001
RaitisLērmeValmiera0.661219:25,2712:50,482
JurisKoniševsLielais ciems0.947513:34,3612:51,613
GunārsRubenisGulbene0.623721:18,9213:17,664
ModrisLiepiņšLielais ciems, E0.858715:33,3013:21,425
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki0.594822:53,8913:37,196
IvarsLapiņšLiepājas SSK0.917915:02,2313:48,167
JānisKaprālisOgre0.661220:56,1513:50,578
VaclavsGriņevičsĶeguma novads0.697420:58,1014:37,409

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
ValdisCelaVentspils VK1.50391,402,111
JānisMankovskisLīvāni1.69621,202,042
JurisLebedoksLīvāni1.38691,401,943
MārisMednisTukums1.33481,451,944
ArmantsPēterkopsOgre1.20051,401,685
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki1.81260,901,636
MareksZālītisOgre11,501,507

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
JurisLebedoksLīvāni1.51864,917,461
ValdisCelaVentspils VK1.67654,357,292
MārisJirgensonsValmiera1.31215,407,093
MārisMednisTukums1.44994,516,544
JānisMankovskisLīvāni1.94713,326,465
GuntisZālītisRVSK1.26055,116,446
ViktorsMūrnieksĶeguma novads1.94713,075,987
DainisLimanānsRIEKSTI1.03175,235,408
RaimondsOzoliņšRIEKSTI1.03174,634,789
ViktorsSaveļjevsRIEKSTI14,734,7310
VikarijsMihejevsOgre1.59342,964,7212
ĒvaldsStahovskisOgre1.21313,894,7211
UldisKļaviņšRieksti14,604,6013

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
NormundsSkangalisSkrīveri1.241513,4516,701
JānisPāvuliņšGulbenes novads1.16514,1516,482
JānisBuksind.1.534710,2215,683
AldisPutnss.k.Jūrmala1.280611,9115,254
JānisVanuśkas.k.Jurmala1.414110,7515,205
UldisLebedevsRIGA1.399310,7114,996
IvarsDundursJēkabpils1.336410,8814,547
AlbertsTropsOgre1.325110,1313,428
AivarsMirksJelgava1.39939,2012,879
JānisLudānsLīvāni1.34899,1312,3210
DainisLimanānsRIEKSTI1.03727,828,1111
RaimondsOzoliņšRIEKSTI1.03727,517,7912

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
NormundsSkangalisSkrīveri1.247242,9553,571
AldisPutnss.k.Jūrmala1.278138,2548,892
GunārsPavlovskisind1.204637,6045,293
AivarsMirksJelgava1.433229,7042,574
JānisBuksind.1.690825,0042,275
JānisVanuśkas.k.Jurmala1.204634,2741,286
JānisPāvuliņšGulbenes novads1.161735,0040,667
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK1.227528,9435,528
ZigfrīdsHermanisOgre1.467724,0835,349
AlbertsTropsOgre1.333423,7631,6810

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
JānisZagorskisKocēnu novads1.416746,7566,231
SandrisLinbergsĶekavas novads1.055359,7763,082
NormundsErmičsĶegums1.290744,2757,143
UldisLebedevsRIGA1.893228,1653,314
AivarsPuriņšOgre1.56233,9753,065
IvarsDundursJēkabpils1.529633,3851,066
JānisLudānsLīvāni1.800526,0446,897
ViktorsSaveļjevsRIEKSTI138,6538,658
AlbertsTropsOgre1.757920,3335,749
UldisKļaviņšRieksti130,1330,1310
ArmantsPēterkopsOgre1.290719,5025,1711

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
IlonaKojalovičaind0.870316,0713,991
IneseMozgaMārupe114,5114,512
LīgaKonovalovaVentspils VK0.975915,3114,943
IngaZilberteOgre0.919617,0015,634
VitaOrmaneLīvāni0.940716,6215,635

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
IneseMozgaMārupe129,9529,952
ZandaKokorevičaValmiera0.955831,3329,951
LīgaKonovalovaVentspils VK0.955832,5231,083
LauraKatkevičaLiepājas Senior0.919836,2233,324
IngaZilberteOgre0.898237,2533,465

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
IvetaCauneOgre0.95372:33,232:26,141
AgitaKaļvaĶeguma novads0.97032:33,192:28,642
IngaZilberteOgre0.91233:11,212:54,443
ŅinaJurciņaGulbene0.68794:45,723:16,554

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
GundegaHeidingereOgre0.991410:34,0010:28,551
ElīnaBaroneOgre112:17,6012:17,602
SigneLauvaVentspils0.854415:44,5613:27,033

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
AgnesePastareOgre114:48,6314:48,631
ModraIgnateLielais ciems115:03,4015:03,402
RitaŽuravļovaOgre0.750920:24,8815:19,763
ŅinaJurciņaGulbene0.721821:50,1515:45,674
VairaGrigorjevaValmiera0.731621:35,9115:48,095
VitaOrmaneLīvāni0.947517:40,8916:45,196
ElīnaLāceLielais ciems, E122:53,2422:53,247

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
LailaPētersoneTukuma VK1.1991,501,801
GunitaAizstrauta;Kegums1.13751,401,592
AgitaKaļvaĶeguma novads1.08131,351,463

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
LauraKatkevičaLiepājas Senior1.13614,585,201
AgitaKaļvaĶeguma novads1.08434,655,042
IneseMozgaMarupe14,074,073
VitaOrmaneLīvāni1.13613,584,074
LīgaKonovalovaVentspils VK1.07233,543,805

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
HermīneBajāreind1.732111,0819,191
MaijaJakobsoneRiga1.874910,1619,052
MartaĀdamsoneValmiera2.028,7017,573
AgraBrūneRīga1.89948,7716,664
HelēnaRingaRīga1.89948,6216,375
IlonaKojalovičaind1.302110,4613,626
LailaPētersoneTukuma VK1.25119,9512,457
KristīneAndrejevaGulbenes novads18,668,668
LauraKatkevičaLiepājas Senior1.14216,777,739

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
MaijaJakobsoneRiga2.21625,8057,171
HermīneBajāreind1.884129,2055,022
HelēnaRingaRīga2.11219,9542,133
MartaĀdamsoneValmiera2.436416,2339,544
KristīneAndrejevaGulbenes novads127,3327,335
IrinaKacuraEngure1.289718,2523,546
GuntaHelmaneTukuma VK1.246118,3022,807

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandakoeficientsReālais
rezultāts
Rezultāts
ar
koeficietu
Vieta
pēc
koeficienta
MartaĀdamsoneValmiera2.609918,1647,401
HelēnaRingaRīga2.018621,6943,782
IlonaKojalovičaind1.364531,4642,933
GuntaHelmaneTukuma VK1.292726,8234,674