Komandvērtējums pēc punktiem. Pirmā vieta dod 15 punktus... 15.vieta- 1 punktu. Zemākas vietas punktus nedod. Vērtējumā ir 16 ieskaites.Komandu skaits, kuras ieguvušas punktus:9

1. Komanda: Daugavpils pilsēta Punkti: 240

1. Ludmila Ņefjodova-Volkova 100m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Jurijs Stoljarovs 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Andris Dudels 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Artūrs Davidovs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. Anfiza Ziļa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
6. Aleksandrs Vnukovs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
7. Anfiza Ziļa Lodes grūšana sievietēm 15 pti
8. Ināra Fjodorova Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
9. Ignats Šimkuns 3km soļošana vīriešiem 15 pti
10. Aleksandrs Stepanovs Diska mešana vīriešiem 15 pti
11. Vera Grinberte 3km soļošana sievietēm 15 pti
12. Valentina Petrova 800m skrējiens sievietēm 15 pti
13. Valentīna Petrova 400m skrējiens sievietēm 15 pti
14. Ludmila Ņefjodova-Volkova 400m skrējiens sievietēm 15 pti
15. Aleksandrs Stepanovs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
16. Oļegs Okuņevs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti


2. Komanda: Līvānu novads Punkti: 234

1. Jānis Mankovskis Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
2. Jānis Važņevičs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
3. Andrejs Bondarevs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Jānis Mankovskis 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. Mārīte Vilcāne Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
6. Leontīne Vītola Tāllēkšana sievietēm 15 pti
7. Mārīte Vasiļjeva Tāllēkšana sievietēm 15 pti
8. Mārīte Vasiļjeva Augstlēkšana sievietēm 15 pti
9. Leontīne Vītola 100m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Vita Ormane 3km soļošana sievietēm 15 pti
11. Andrejs Bondarevs 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
12. Arvils Bušmanis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
13. Vilma Lojāne 400m skrējiens sievietēm 14 pti
14. Vita Ormane Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
15. Mārīte Vilcāne Augstlēkšana sievietēm 14 pti
16. Jānis Ludāns Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti


3. Komanda: Daugavpils novads Punkti: 176

1. Varvara Efimova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
2. Daina Amosova Diska mešana sievietēm 15 pti
3. jurijs kopasovs Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
4. jurijs kopasovs 3km soļošana vīriešiem 14 pti
5. Romualds Sauss 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
6. Daina Amosova Lodes grūšana sievietēm 14 pti
7. Varvara Efimova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
8. Galina Metelska Tāllēkšana sievietēm 14 pti
9. Galina Metelska Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
10. Vladimirs Ermaljonoks 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
11. Ivars Veliks Šķēpa mešana vīriešiem 13 pti
12. Ivars Veliks Diska mešana vīriešiem 13 pti
13. Romualds Sauss 800m skrējiens vīriešiem 10 pti


4. Komanda: Viļānu novads Punkti: 113

1. Jeļena Tarasova Lodes grūšana sievietēm 15 pti
2. Jeļena Tarasova Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
3. Jurijs Tarasovs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Leonīda Īriste Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
5. Tamāra Tarasova Diska mešana sievietēm 14 pti
6. Jurijs Tarasovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
7. Tamāra Tarasova Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
8. Leonīda Īriste Diska mešana sievietēm 13 pti


5. Komanda: Preiļu novads Punkti: 59

1. Natālija Krupina 800m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Natālija Krupina 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
3. Jānis Buks Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
4. Jānis Buks Diska mešana vīriešiem 14 pti


6. Komanda: Aglonas novads Punkti: 58

1. Feoktists Pušņakovs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Feoktists Pušņakovs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Ilona Aizpuriete 800m skrējiens sievietēm 14 pti
4. Ilona Aizpuriete 3000m skrējiens sievietēm 14 pti


7. Komanda: Balvu novads Punkti: 43

1. Andris Spridzāns Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
2. Andris Spridzāns Diska mešana vīriešiem 15 pti
3. Aigars Vilciņš 100m skrējiens vīriešiem 13 pti


8. Komanda: Rēzekne pilsēta Punkti: 30

1. Aigars Skrebeļs Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
2. Aigars Skrebeļs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti


9. Komanda: Vārkavas novads Punkti: 29

1. Dzintars Cimdiņs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Dzintars Cimdiņs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti