6.LATGALES ČEMPIONĀTS SENIORIEM VIEGLATLĒTIKĀ
2018.gada 25.augustā - Višķos.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VoldemārsMezītisind620.829613.8313,8311,4711.47341750
JānisZagorskisind570.85913.6313,6311,7111.70822689
AleksejsKoziņecsind760.732916.4316,4312,0412.04153603
VladimirsPoļakovsLīvānu novads650.811115.4415,4412,5212.52344492
RobertsSļadzevskisind390.963613.2913,2912,8112.80625432
SergejsBogdanovsLīvānu novads390.963613.6513,6513,1513.15316363
FeoktistsPušņakovsDaugavpils pils660.804916.416,4013,2013.20047353
OļegsКоlpakovsDaugavpils pils540.876317.2717,2715,1315.1337885
ROMUALDSSAUŠSDaugavpils novad840.654326.7426,7417,5017.49690

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndrejsBondarevsLīvānu novads410.929455.7455,7451,8051.80481754
AleksandrsLisovsRēzekne pilsēt590.822369.841:09,8457,4357.42942475
ĒriksApšenieksBalvu novads650.773674.391:14,3957,5557.54813469
AleksejsKoziņecsind760.687586.331:26,3359,3559.35194393
AleksandrsKorņijenkoDaugavpils pils470.893470.441:10,441:02,9362.93115263

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndrejsBondarevsLīvānu novads410.9489125.12:05,101:58,71118.7071793
ĒriksApšenieksBalvu novads650.7776167.52:47,502:10,25130.2482530
AleksandrsLisovsRēzekne pilsēt590.8204167.72:47,702:17,58137.5813390
FeoktistsPušņakovsDaugavpils pils660.7716178.42:58,402:17,65137.6534389
VLADIMIRSJERMAĻONOKSDaugavpils novad650.7776182.43:02,402:21,83141.8345319
ROMUALDSSAUŠSDaugavpils novad840.5653287.134:47,132:42,31162.315676
JurisJansonsLīvānu novads610.8062213.973:33,972:52,50172.503717

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VirginijusValevičiusind560.8535120720:07,0017:10,171030.171466
AndrisDudelsDaugavpils pils540.8674122820:28,0017:45,171065.172390
SergejsBogdanovsLīvānu novads390.97211115.218:35,2018:04,091084.093351
IMANTSSUVEIZDADaugavpils novad440.9372120420:04,0018:48,391128.394269
AleksandrsKorņijenkoDaugavpils pils470.9162125320:53,0019:07,1011485236
RaitisLērmeind750.6978165227:32,0019:12,771152.776229
NikolajsVasiļjevsRēzekne pilsēt590.8326139023:10,0019:17,311157.317222
VLADIMIRSJERMAĻONOKSDaugavpils novad650.7892154725:47,0020:20,891220.898133
JurisJansonsLīvānu novads610.8186162127:01,0022:06,951326.95935

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsind460.90541347.622:27,6020:20,121220.1211032
VladimirsOrehovsind690.72581733.128:53,1020:57,881257.882983
HarijsĀboliņšind700.7171776.429:36,4021:13,681273.683962
RaitisLērmeind750.67181929.332:09,3021:36,101296.14933
IgnatsŠimkusDaugavpils pils850.57462438.240:38,2023:20,991400.995805
IlmārsSaulgriezisind610.79271821.930:21,9024:04,221444.226753
GuntisBalodisind710.70822076.434:36,4024:30,511470.517724
JānisVažņevičsLīvānu novads580.81621840.5930:40,5925:02,291502.298688
JURIJSKOPASOVSDaugavpils novad700.7172334.338:54,3027:53,691673.699514

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils711.50391351,352,03203.0271940
VladimirsPoļakovsLīvānu novads651.38691451,452,01201.12923
OļegsKolpakovsDaugavpils pils541.21411301,301,58157.8333544
DMITRIJSHADAKOVSDaugavpils novad391.03911351,351,40140.2794401

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JevģenijsPudovnikovsind641.49494954,957,40739.97611006
JurisLebedoksLīvānu novads641.49494744,747,09708.5832939
JānisMankovskisLīvānu novads781.90833673,677,00700.3463922
MārisEglītisind511.24435135,136,38638.3264790
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils741.76883513,516,21620.8495752
OļegsOkuņevsDaugavpils pils441.14144964,965,66566.1346639

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvānu novads781.85958248,2415,321532.231987
JevģenijsPudovnikovsind641.4569104910,4915,281528.292982
JurisLebedoksLīvānu novads641.45699989,9814,541453.993904
MārisEglītisind511.2137116311,6314,121411.534860
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils741.72177857,8513,521351.535798
OļegsOkuņevsDaugavpils pils441.1137113811,3812,671267.396711

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšind431.165152815,2817,801780.121990
AldisPutnsind691.4675113911,3916,711671.482925
UldisLebedevsind751.479112711,2716,671666.833922
JānisBuksPreiļu novads801.598103510,3516,541653.934914
JānisStrapcānsBalvu novads661.3867111911,1915,521551.725854
IvarsDundursind641.3364115111,5115,381538.26846
JānisVuškānsind671.4132106010,6014,981497.997822
AleksejsIljusinsind501.1721125112,5114,661466.38803
JURIJSKOPASOVSDaugavpils novad701.3471105010,5014,141414.459773
DzintarsCimdiņšVārkavas novads511.1903111111,1113,221322.4210718
JānisLudānsind721.39649289,2812,961295.8611702
IVARSVELIKSDaugavpils novad651.36079259,2512,591258.6512680
IvarsŠūpolnieksind621.29059689,6812,491249.213675

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
UldisLebedevsind751.8932346934,6965,686567.511898
DzintarsBriedisind771.9937324432,4464,686467.562884
JānisZagorskisind571.3892439243,9261,016101.373832
NormundsErmićsind521.2686453045,3057,475746.764782
IvarsDundursind641.5296365236,5255,865586.15759
ValdisLiedeind651.562329832,9851,515151.486698
AleksejsIljusinsind501.2278393539,3548,314831.397653
JānisLudānsind721.7579255625,5644,934493.198605
IVARSVELIKSDaugavpils novad651.562229522,9535,853584.799478

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsind691.252442044,2055,345533.841975
DzintarsBriedisind771.5061333733,3750,265025.862882
IvarsŠuplnieksind621.1015410041,0045,164516.153789
JānisBuksPreiļu novads801.6441257025,7042,254225.344735
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils711.3047319031,9041,624161.995724
JānisPāvuliņšind431.1617354435,4441,174117.066716
JānisVanuškaind671.2046327432,7439,443943.867684
JānisStrapcānsBalvu novads661.1833302030,2035,743573.578617
AleksejsIljušinsind501.0218330633,0633,783378.079581
DzintarsCimdiņšVārkavas novads511.0382277027,7028,762875.8110490

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils pils420.940713.1613,1612,3812.37961918
SabīneŠņepsteDaugavpils pils32114.214,2014,2014.22601

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvānu novads800.502699.541:39,5450,0350.028811204
LudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils pils420.922863.941:03,9459,0059.00382870

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvānu novads800.522257.24:17,202:14,26134.2581921
LudmilaTokarevaDaugavpils pils700.67522023:22,002:16,39136.392887
AgitaKaļvaind380.9703153.62:33,602:29,04149.0383701
ZinaīdaRācenājaind750.6053259.24:19,202:36,89156.8944596
VitaOrmaneLīvānu novads410.9454191.593:11,593:01,13181.1295326

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ReginaČistiakovaind560.8186742.0312:22,0310:07,43607.4261891
ZinaīdaRācenājaind750.59521041.6917:21,6910:20,01620.0142854
ValentīnaPetrovaDaugavpils pils680.6925958.715:58,7011:03,90663.93729
EvitaMiglāneDaugavpils pils390.9658825.2313:45,2313:17,01797.0074412

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VairaGrigorjevaind670.74141251.9220:51,9215:28,17928.1731781
ŅinaJurciņaind680.73161317.821:57,8016:04,10964.1022723
VitaOrmaneLīvānu novads410.9551062.917:42,9016:55,071015.073644
SantaUpīteDaugavpils pils3111292.921:32,9021:32,901292.94294

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneind471.18621531,531,81181.48911033
VARVARAJEFIMOVADaugavpils novad741.6811950,951,60159.7042820
MārīteVasiļjevaLīvānu novads421.1261251,251,41140.753640
IrēnaŽogotaViļānu novads481.1991101,101,32131.894555

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneind471.20684544,545,48547.8871884
AgitaKaļvaind381.08434814,815,22521.5482828
MārīteVilcāneLīvānu novads581.39833723,725,20520.1683826
DACEFAITUŠAind501.25384124,125,17516.5664818
MārīteVasiļjevaLīvānu novads421.13614404,405,00499.8845781
SabīneŠņepsteDaugavpils pils3214344,344,344346644

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraFjodorovaDaugavpils pils521.25339159,1511,471146.771860
MārīteVilcāneLīvānu novads581.36438408,4011,461146.012860
DACEFAITUŠAind501.22048748,7410,671066.633780
VARVARAJEFIMOVADaugavpils novad741.8544694,698,70869.5264586
GAĻINAMETEĻSKADaugavpils novad661.54654374,376,76675.825398

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfizaZiļaDaugavpils pils681.77128678,6715,361535.631917
DainaAmosovaDaugavpils pils601.50159749,7414,621462.462872
IlonaApeleind441.17639769,7611,481148.073677
IvetaPutniņaind451.19439579,5711,431142.954674
GAĻINAMETEĻSKADaugavpils novad661.6956516,5111,031103.445650
KristineAndrejevaind3319849,849,849846576
IngaDemidenkoDaugavpils pils511.2817387,389,45945.3787552
InaraMukanaDaugavpils novad631.59215565,568,85885.2088515

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfizaZiļaDaugavpils pils681.8611259725,9748,334833.281862
IvetaPutniņaind451.2479342834,2842,784277.82760
IlonaApeleind441.2263297629,7636,493649.473645
EvitaMiglāneDaugavpils pils391.1292315631,5635,643563.764629
LeonīdaĪristeViļānu novads742.207147114,7132,463246.55571
AnnaIvbuleLīvānu novads732.1395140014,0029,952995.36525
VilmaLojāneLīvānu novads762.34986736,7315,811581.427267

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfizaZiļaind681.9364233523,3545,214521.491800
DainaAmosovaDaugavpils pils601.5961278027,8044,374437.162784
LeonīdaĪristeViļānu novads742.3347175617,5641,004099.733723
AnnaIvbuleLīvānu novads732.2523171017,1038,513851.434677
KristineAndrejevaind331278527,8527,8527855483
IvetaPutniņaind451.2058226022,6027,252725.116472
IrēnaŽogotaViļānu novads481.2675204820,4825,962595.847449
VilmaLojāneLīvānu novads762.2168578,5718,991899.118323