Līgu un Jāņu atklātais vieglatlētikas čempionāts
2023.gada 22.jūnijā - Preiļos.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VoldemārsMezītisGulbene660.808313.9513,9511,2811.27581805
ValdisCelaVentspils vk750.758415.0815,0811,4411.43672761
MihailsNaruševičsDaugavpils500.903112.9612,9611,7011.70423689
FeoktistsPušņakovsPreiļi710.780316.4616,4612,8412.84374424
AivarsPodskočijsPreiļi550.872614.9514,9513,0513.04545384
AleksejsKoziņecsValmieras VK810.725718.0918,0913,1313.12796368
PēterisRožinskisPreiļu novada d640.819718.6618,6615,3015.2956771

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona690.782564.641:04,6450,5850.58081824
ArnisPaškevičsDaugavpils360.976160.341:00,3458,9058.89792412
FeoktistsPušņakovsPreiļi710.771576.751:16,7559,2159.21263399
VladimirsJermalenoksAugsdaugavas nov700.77782.151:22,151:03,8363.83064234
AleksejsKoziņecsValmieras VK810.685997.921:37,921:07,1667.16335142
Ä’riksMelkurtsValmieras VK600.832982.231:22,231:08,4968.48946112
PēterisRožinskisPreiļu novada d640.810394.541:34,541:16,6176.605875

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona690.752298.544:58,543:44,50224.50211047
JurisBarausVentspils vk710.7371349.725:49,724:17,78257.7792658
ArnisPaškevičsDaugavpils360.9786272.374:32,374:26,54266.5413570
AivarsŽugrisPreiļu novads610.8103363.76:03,704:54,71294.7064331
Ä’riksMelkurtsValmieras VK600.8174366.116:06,114:59,26299.2585298
VladimirsJermalenoksAugsdaugavas nov700.7446434.547:14,545:23,56323.5586153
RaitisLÄ“rmeValmieras viegla800.6651539.598:59,595:58,88358.881727

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RaitisLÄ“rmeValmieras viegla800.66571229.2620:29,2613:38,32818.3181834
JānisVažņevičsLīvanu VK620.81211082.8518:02,8514:39,38879.3832716
GuntarsVasiļjevsMadonas novads410.9696961.5416:01,5415:32,31932.3093621
ValērijsĀdmidiņšRēzekne550.86641122.2418:42,2416:12,31972.3094554

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils vk751.52671401,402,14213.73811028
ImantsAizkalnsLiepājas SSK791.59791201,201,92191.7482836
ViktorsZarņickisJekabpils751.52671251,251,91190.8373827
AleksandrsStepanovsDaugavpils761.5441201,201,85185.284784
MihailsNaruševičsDaugavpils501.17241401,401,64164.1365604

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils vk751.69174194,197,09708.8221939
AleksandrsVnukovsDaugavpils791.80953503,506,33633.3252780
ViktorsZarņickisJekabpils751.69173313,315,60559.9533624

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene471.219145214,5217,701769.991983
NormundsSkangalisSkrīveri511.1715135513,5515,871587.382875
AleksejsIļjušinsVentspils551.242116611,6614,481448.173793
IvarsDundursJekabpils691.43059699,6913,861386.154756
JurijsKopasovsAugsdaugavas nov751.43858978,9712,901290.335699
JānisVanuškaRīga711.32869409,4012,491248.886674
AndrisSpridzānsBalvi611.24529129,1211,361135.627608
RaimondsGrīgsLīvānu VK521.18859399,3911,1611168597

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValerijsVeļčinskisAizkraukle551.3425430743,0757,825782.151787
ImantsAizkalnsLiepājas SSK791.9936259825,9851,795179.372702
NormundsErmičsĶegums571.3934370537,0551,635162.553699
AleksandrsStepanovsDaugavpils761.8236282628,2651,535153.494698
IvarsDundursJekabpils691.6643280928,0946,754675.025631
AndrisSpridzānsBalvi611.3954308330,8343,024302.026578
AndrisKreicumsBaldone531.2949283328,3336,683668.457489
RaimondsGrīgsLīvānu VK521.2723274627,4634,943493.748465
RaitisLÄ“rmeValmieras viegla801.8402169416,9431,173117.39412
IvarsSmirnovsRÄ“zekne501.2293227922,7928,022801.5710368

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsRÄ«ga741.2883376237,6248,474846.581849
NormundsSkangalisSkrīveri511.0226449644,9645,984597.612803
JānisPāvuliņšJaungulbene471.1154363836,3840,584057.833705
KārlisBricisSigulda/Inciems721.2287303930,3937,343734.024646
AndrisSpridzānsBalvi610.9826377037,7037,043704.45641
AleksandrsStepanovsDaugavpils761.3543271227,1236,733672.866635
JānisVanuškaRīga711.201293929,3935,303529.747609
JurijsKopasovsAugsdaugavas nov751.3205243924,3932,213220.78553
AndrisKreicumsBaldone531.0539243924,3925,702570.469435
RaimondsGrīgsLīvānu VK521.038228222,8223,692368.7210398

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaÅ…efjodova-VolkivaDaugavpils460.936813.7313,7312,8612.86231826
GintaRassaVentspils490.915115.1715,1713,8813.88212652
InāraFjodorovaDaugavpils570.85861717,0014,6014.59623543
IntaIzranovaDaugavpils3411515,0015,00154486
VarvaraJefimovaAugsdaugavas nov790.711429.4829,4820,9720.9721510

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaÅ…efjodova-VolkivaDaugavpils460.901163.861:03,8657,5457.54421921
GintaRassaVentspils490.878769.161:09,161:00,7760.77092811
IlonaKojalovičaMārupe560.824575.691:15,691:02,4162.40643758
ValentīnaPetrovaDaugavpils pilse730.6823109.71:49,701:14,8574.84834413
SigneLauvaind560.824595.211:35,211:18,5078.50065332

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JÅ«lijaVÄ“vereJÄ“kabpils430.9218331.895:31,895:05,94305.9361734
AnitaIeviņaCēsis550.8324374.866:14,865:12,03312.0332696
ZinaīdaRācenājaMadona790.6425499.068:19,065:20,65320.6463644
ValentīnaPetrovaDaugavpils pilse730.6976519.858:39,856:02,65362.6474421
SigneLauvaind560.8249474.57:54,506:31,42391.4155295

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona790.62721378.8722:58,8714:24,83864.8271891
VeraGrinberteDaugavpils820.60231564.2926:04,2915:42,17942.1722758
AnitaIeviņaCēsis550.82721180.719:40,7016:16,68976.6753704

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu VK631.34741151,151,55154.9511773
OlgaBorisovaPreiļi521.20631251,251,51150.7882735
VarvaraJefimovaAugsdaugavas nov791.5893900,901,43143.0373668

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu VK631.43563873,875,56555.5771901
InāraFjodorovaDaugavpils571.33053813,815,07506.9212796
GintaRassaVentspils491.20834114,114,97496.6113775
IntaIzranovaDaugavpils341.02124434,434,52452.3924682

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HelēnaRingaRīga761.56719589,5815,011501.281896
AnfizaZiļaDaugavpils731.78277597,5913,531353.072804
IlonaKojalovičaMārupe561.257102810,2812,921292.23767
AgraBrūneRīga751.52827927,9212,101210.334716
IlonaPuriņaValmieras viegla491.28679319,3111,981197.925708
AivitaĶiplokaJēkabpils541.21317937,939,62961.9886562
OlgaBorisovaPreiļi521.17197717,719,04903.5357526
VilmaLojāneLīvānu VK811.79344424,427,93792.6838458

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaKojalovičaMārupe561.4388302830,2843,574356.691774
AnfizaZiļaDaugavpils732.1635185118,5140,054004.642710
IlonaPuriņaValmieras viegla491.357275827,5837,433742.613662
MārīteVilcāneLīvānu VK631.6861218721,8736,883687.54652
AivitaĶiplokaJēkabpils541.3775255425,5435,183518.145621
EvitaMiglāneDaugavpils431.1998273227,3232,783277.856576
OlgaBorisovaPreiļi521.3196201320,1326,562656.357463
VilmaLojāneLīvānu VK812.43187007,0017,021702.268289

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HelēnaRingaRīga762.027208220,8242,204220.211745
AnfizaZiļaDaugavpils732.1578191719,1741,374136.52729
AivitaĶiplokaJēkabpils541.4014265726,5737,243723.523654
AgraBrūneRīga751.9717163716,3732,283227.674564
IlonaPuriņaValmieras viegla491.2701231023,1029,342933.935510
EvitaMiglāneDaugavpils431.1341211321,1323,962396.356413
VilmaLojāneLīvānu VK812.35046916,9116,241624.137273