Līgu un Jāņu atklātais vieglatlētikas čempionāts
2019.gada 23.jūnijā - Jēkabpilī.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvāni790.706415.6415,6411,0511.04811871
ValdisCelaVentspils VK710.771314.5914,5911,2511.25332811
AleksejsKoziņecsValmiera770.724417.0517,0512,3512.3513530
GundarsTipānsOgres novads510.893815.1915,1913,5813.57684288
JānisBuksind.810.68719.8719,8713,6513.65075274
OļegsKolpakovsDaugavpils540.876315.9415,9413,9713.96826226
JānisElksnisind390.963616.0816,0815,4915.4947755

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndrejsBondarevsLīvānu VK420.923460.211:00,2155,6055.59791559
AleksejsKoziņecsValmiera770.675983.911:23,9156,7156.71482506
vladimirsjermalonoksdaugavpils660.769778.651:18,651:00,5460.53693347
JānisVažņevičsLīvānu VK580.8288137.582:17,581:54,03114.02640

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona650.7529306.695:06,693:50,91230.9071965
vladimirsjermalonoksdaugavpils660.7445382.426:22,424:44,71284.7122408
AndrejsBondarevsLīvānu VK420.9361305.735:05,734:46,19286.1943396
RaitisLērmeValmiera760.64424507:30,004:49,89289.894367
ViktorsCirsisDaugavpils500.8731358.015:58,015:12,58312.5795213

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ArvilsBušmanisLīvāni520.88131191.1719:51,1717:29,781049.781423
ViktorsCirsisDaugavpils500.89531331.422:11,4019:52,0011922150
vladimirsjermalonoksdaugavpils660.78171526.1925:26,1919:53,021193.023150
JurijsKrupinsPreiļi390.97211455.0724:15,0723:34,471414.4741

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils470.8957742.1612:22,1611:04,75664.75311173
RaitisLērmeValmiera760.66121134.318:54,3012:29,10749.9992979
HarijsĀboliņšGulbene710.70621072.1517:52,1512:37,15757.1523961
IgorsIļjinsDaugavpils610.79011217.5420:17,5416:01,98961.9784572

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK711.50391481,482,23222.57711108
JānisMankovskisLīvāni791.69621301,302,21220.50621090
AleksandrsStepanovsDaugavpils721.52541301,301,98198.3023897
IvarsTimkoJēkabpils411.05881511,511,60159.8794561
OlegsKolpakovsdaugavpils541.21411251,251,52151.7625494

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK711.67654624,627,75774.54311081
JānisMankovskisLīvāni791.94713713,717,22722.3742969
MārisEglītisKoknese521.26055265,266,63663.0233843
OļegsKolpakovsDaugavpils541.29443733,734,83482.8114465
IvarsTimkoJēkabpils411.10234194,194,62461.8645422
JānisTipānsAmatas novads812.02851711,713,47346.8746189

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšGulbene431.165146514,6517,071706.721946
MārisBemersValmiera581.3372123012,3016,451644.762909
NormundsSkangalisSkrīveri471.2415131213,1216,291628.853899
JānisVanuškaJūrmalas sports681.4411107810,7815,541553.514855
JānisBuksind.811.5347100110,0115,361536.235845
IvarsDundursJēkabpils651.3607107810,7814,671466.836803
AivarsMirksJelgava761.4242101310,1314,431442.717789
AndrisRukmanisindividuāli501.1721122812,2814,391439.348787
JānisMāsānsLīvāni491.2839109210,9214,021402.029765
AleksejsIļjušinsVentspils VK511.1903114211,4213,591359.3210740
jurijskopasovsdaugavpils novad711.3024102110,2113,301329.7511722
JānisLudānsLīvāni731.34899709,7013,081308.4312710
JànisBidlauskisind691.46817967,9611,691168.6113627
MarģersJaudzemsJēkabpils811.53475955,959,13913.14614477
IgorsIļjinsDaugavpils611.26896936,938,79879.34815457

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisZagorskisKocēnu novads581.4167436043,6061,776176.811843
NormundsErmičsĶegums531.2907450845,0858,185818.482792
JānisPāvuliņšGulbene431.1357458945,8952,125211.733706
KristapsJankovskisLīvāni341504550,4550,4550454683
AleksandrsStepanovsDaugavpils721.7579285028,5050,105010.025678
IvarsDundursJēkabpils651.562301430,1447,084707.876635
GuntisJankovskisLīvāni351.0126445244,5245,084508.17607
JānisLudānsLīvāni731.8005248824,8844,804479.648603
AivarsMirksJelgava761.9418225022,5043,694369.059588

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri471.2472416441,6451,935193.341912
AivarsMirksJelgava761.4677301330,1344,224422.182771
JānisPāvuliņšGulbene431.1617365436,5442,454244.853739
JānisVanuškaJūrmalas sports681.2275337233,7241,394139.134720
JānisMāsānsLīvāni491.2963312931,2940,564056.125705
AleksandrsStepanovsDaugavpils721.3334294129,4139,223921.536680
JānisZagorskisKocēnu novads581.1708318931,8937,343733.687646
jurijskopasovsdaugavpils novad711.3047256625,6633,483347.868576
JānisBuksind.811.6908197719,7733,433342.719575
JānisLudānsLīvāni731.3645231023,1031,52315210540
JànisBidlauskisind691.252241824,1830,273027.3411518

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils430.933713.2113,2112,3312.33421925
LeontīneVītolaLīvāni810.630320.1920,1912,7312.72582852
MārīteVasiļjevaLīvāni430.933713.8113,8112,8912.89443821
ValentīnaMaklakovaDaugavpils650.778816.6116,6112,9412.93594814
JūlijaVēvereJēkabpils390.961815.2315,2314,6514.64825535
AldaVulāneJēkabpils640.786220.3320,3315,9815.98346358
GunaGavareJēkabpils370.975916.9116,9116,5016.50257298
IneseGerasimovaJēkabpils410.947818.1718,1717,2217.22158225
VilmaLojāneLīvāni770.675435.8335,8324,2024.199690

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni810.4834104.921:44,9250,7250.718311177
LudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils430.914663.581:03,5858,1558.15032900
IlonaKojalovičababīte520.841775.431:15,431:03,4963.48943724
RutaŠķipareJēkabpils480.873875.171:15,171:05,6865.68354657
ValentīnaPetrovaDaugavpils690.6731100.791:40,791:07,8467.84185595
NatālijaKrupinaPreiļi360.971778.781:18,781:16,5576.55056374
AldaVulāneJēkabpils640.7311107.931:47,931:18,9178.90767323
GunaGavareJēkabpils370.963689.831:29,831:26,5686.56028183

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JūlijaVēvereJēkabpils390.954337.395:37,395:21,87321.871637
ValentīnaPetrovaDaugavpils690.6766477.387:57,385:22,100322.9952630
RutaŠķipareJēkabpils480.8793376.786:16,785:31,30331.3033583
NatālijaKrupinaPreiļi360.9789344.55:44,505:37,23337.2314550

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrīnberteDaugavpils780.62771350.1522:30,1514:07,49847.4891921
VairaGrigorjevaValmiera680.73161260.7121:00,7115:22,34922.3352791
ŅinaJurciņaGulbene690.72181290.7221:30,7215:31,64931.6423776
VitaOrmaneLīvāni420.94751060.8717:40,8716:45,171005.174659
JelenaTomaševičsDaugavpils410.9551250.5120:50,5119:54,241194.245402

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.1991561,561,87187.04411091
MārīteVilcāneLīvāni591.36081151,151,56156.4922792
OlgaBorisovaPreiļi481.1991301,301,56155.873782
MārīteVasiļjevaLīvāni431.13751251,251,42142.1884659

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.22214744,745,79579.2751953
LeontīneVītolaLīvāni812.23042552,555,69568.7522929
ValentīnaMaklakovaDaugavpils651.55573573,575,55555.3853901
MārīteVilcāneLīvāni591.41883753,755,32532.054852
MārīteVasiļjevaLīvāni431.14964334,334,98497.7775777
VitaOrmaneLīvāni421.13613293,293,74373.7776516
IneseGerasimovaJēkabpils411.12292492,492,80279.6027322
AldaVulāneJēkabpils641.53071671,672,56255.6278273

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga761.8749100410,0418,821882.411134
NelijaSpridzāneRēzeknes novads551.3706116811,6816,011600.862958
HelēnaRingaRīga721.9468128,1215,801580.153945
AnfizaZiļaDaugavpils691.81258558,5515,501549.694926
IlonaKojalovičababīte521.3021105810,5813,781377.625819
RitaŠķipareJēkabpils531.3241102410,2413,561355.886806
LailaPētersoneTukuma VK481.2511102810,2812,861286.137763
LīgaPlatpīreMadona661.6957527,5212,751274.648755
AnnaIvbuleLīvāni742.04855925,9212,131212.719717
SantaJokumaVarakļāni471.23159269,2611,401140.3710672
OlgaBorisovaPreiļi481.25117347,349,18918.30711536
VilmaLojāneLīvāni771.92034784,789,18917.90312535
KristīneAndrejevaGulbenes novads3418748,748,7487413508

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfizaZiļaDaugavpils691.9117229622,9643,894389.261780
HelēnaRingaRīga722.0767195119,5140,524051.642718
IlonaKojalovičababīte521.3645286428,6439,083907.933692
LīgaPlatpīreMadona661.7689217921,7938,543854.434682
MārīteVilcāneLīvāni591.5757236023,6037,193718.655657
OlgaBorisovaPreiļi481.3167229222,9230,183017.886529
AnnaIvbuleLīvāni742.207128512,8528,3628367496
VitaOrmaneLīvāni421.1853181818,1821,552154.888371
VilmaLojāneLīvāni772.42847427,4218,021801.879307

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga762.216274027,4060,726071.8411084
AnfizaZiļaDaugavpils691.9931221322,1344,114410.732779
HelēnaRingaRīga722.178177617,7638,683868.133680
NelijaSpridzāneRēzeknes novads551.4407262426,2437,803780.44664
SantaJokumaVarakļāni471.2461290029,0036,143613.695634
LīgaPlatpīreMadona661.8362184018,4033,793378.616591
RitaŠķipareJēkabpils531.3862199419,9427,642764.087479
KristīneAndrejevaGulbenes novads341264026,4026,4026408457
VilmaLojāneLīvāni772.28349209,2021,012100.739359