Līvānu novada atklātais vieglatlētikas čempionāts
2017.gada 21.maijā - Līvānos.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisLebedoksLīvāni630.821714.6914,6912,0712.07081598
OļegsOkuņevsDaugavpils420.941513.0713,0712,3112.30542544
EduardsTimmaLīvāni770.720826.4326,4319,0519.050731

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeonīdsValdonisPreiļi570.8205161.552:41,552:12,55132.5521497
AngrejsBondarevsLīvānu VK390.9598140.612:20,612:14,96134.9572452
vladimirsjermalonoksdaugavpils novad640.7766176.112:56,112:16,77136.7673419
ValdemarPinkaDaugavpils740.6863206.053:26,052:21,41141.4124341
JurisJansonsLīvāni590.8074188.423:08,422:32,13152.135191

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisVažņevičsLīvānu VK560.8324326.225:26,224:31,55271.5461524
ValdemarPinkaDaugavpils740.6923405.66:45,604:40,80280.7972442
vladimirsjermalonoksdaugavpils novad640.7761369.196:09,194:46,53286.5283395
JurisJansonsLīvāni590.8113384.116:24,115:11,63311.6284219

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.54021251,251,93192.5251827

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisLebedoksLīvāni631.50864874,877,35734.6881989
AigarsVilnītisJūrmala491.23895405,406,69669.0062854
MārisEglītisKoknese501.25494984,986,25624.943762
JurijsKopasovsdaugavpils novad691.66392802,804,66465.8924441

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri451.2023136013,6016,351635.131905
JānisMāsānsLīvāni471.2415120012,0014,901489.82818
JurijsKopasovsdaugavpils novad691.46759809,8014,381438.153788
IvarsDundursJēkabpils621.2905110011,0014,201419.554777
AleksandrsStepanovsDaugavpils691.46759159,1513,431342.765731
EduardsTimmaLīvāni771.53675425,428,33832.8916430

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni790.631820.6920,6913,0713.07191833
MārīteVasiļjevaLīvāni410.94413.8713,8713,0913.09332830
InāraFjodorovaDaugavpils510.846615.8515,8513,4213.41863779
SabīneŠņepsteDaugavpils31114.0414,0414,0414.044685
VilmaLojāneLīvāni750.661231.7131,7120,9720.9667550

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni790.5069276.124:36,122:19,97139.9651827

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VitaOrmaneRudzāti400.9459400.616:40,616:18,94378.9371348

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneBaldone461.18081531,531,81180.66211010
VarvaraJefimovadaugavpils novad731.7712900,901,59159.4082803
MārīteVilcāneLīvānu VK571.366950,951,30129.773512

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraFjodorovaDaugavpils511.27464154,155,29528.9591836
MārīteVasiļjevaLīvāni411.11574694,695,23523.2632825
VarvaraJefimovadaugavpils novad731.84771951,953,60360.3023485
AnnaIvbuleLīvāni721.8121911,913,46346.0924456

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu VK571.41969839,8313,951395.471809
AnnaIvbuleLīvāni721.9467027,0213,661366.092792
LailaPētersoneBaldone461.21259909,9012,001200.383692
AijaUsāneLīvāni601.50157477,4711,221121.624644
VilmaLojāneLīvāni751.83245675,6710,391038.975594
SabīneŠņepsteDaugavpils3119959,959,959956568
VitaOrmaneRudzāti401.117587,588,41841.387476