Kokneses novada atklātais vieglatlētikas čempionāts
2015.gada 6.jūnijā - Koknesē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GundarsTipānsSuntaži470.909912.5112,5111,3811.38281777
GuntisGrantiņšLSSK480.903812.8712,8711,6311.63192710
JurisLebedoksLīvāni610.831714.2414,2411,8411.84343655
AleksandrsTitovsDaugavpils360.982312.1512,1511,9311.93494633
ValdisCelaVentspils VK670.802314.914,9011,9511.95435628
FeoktistsPušņakovsPreiļi630.821714.7214,7212,1012.09546593
JānisBuksRīga770.720817.1217,1212,3412.34017534
AigarsKalniņšKoknese530.874714.314,3012,5112.50828498
RomānsNipkensOGRE510.88614.1814,1812,5612.56359485
JānisMankovskisRīga740.75117.517,5013,1413.142510366
AleksejsBondarevsDaugavpils820.666320.6520,6513,7613.759111260

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre610.799927.6627,6622,1322.12521909
GuntisGrantiņšLSSK480.874526.3426,3423,0323.03432789
AigarsVilnītisJūrmala470.880926.6126,6123,4423.44073738
JānisBuksRīga770.669736.1336,1324,2024.19634649
RomānsNipkensOGRE510.85628.8928,8924,7324.72985590
AigarsKalniņšKoknese530.844329.9229,9225,2625.26156532
OļegsKolpakovsDaugavpils500.861938.3938,3933,0933.0883730

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre610.811662.761:02,7650,9450.9361822
FeoktistsPušņakovsPreiļi630.801666.761:06,7653,5153.51482687
GuntisGrantiņšLSSK480.88461.121:01,1254,0354.03013661
ArmantsPēterkopsOgre490.877963.711:03,7155,9355.9314571
RomānsNipkensOGRE510.866168.521:08,5259,3559.34525427
OļegsKolpakovsDaugavpils500.871893.61:33,601:21,6081.600561

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK630.7832319.365:19,364:10,12250.1231740
MārisĀbeleKoknese350.9788261.924:21,924:16,37256.3672673
JurisGrodnisJekabpils520.8606342.045:42,044:54,36294.363334
JurisKoniševsTukuma vieglatl360.9729317.65:17,605:08,99308.9934235
AleksejsBondarevsDaugavpils820.5825553.669:13,665:22,51322.5075159

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreiļi430.9275130721:47,0020:12,241212.2411063
ValdisOrehovsTalsi660.75161824.9130:24,9122:51,601371.62876
AndrisAlksnisOgre380.96411441.7524:01,7523:09,991389.993856
IgnatsŠinkunsDaugavpils810.61462401.5640:01,5624:35,1014764763
JurisKoniševsTukuma vieglatl360.97621533.3425:33,3424:56,851496.855742
JurisGrodnisJekabpils520.86111749.8629:09,8625:06,801506.86732

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK671.49951501,502,25224.92511120
JanisMankovskisRIGA751.67631301,302,18217.91921055
ViktorsZarņickisJēkabpils671.49951401,402,10209.933982
AIVISFIŅĶISMadona461.17441751,752,06205.524945
ImantsAizkalnsLiepājas SSK711.5831251,251,98197.8755872
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl431.13911701,701,94193.6476836
DidzisMatvajsVentspils501.2251551,551,90189.8757800
JurisKožeurovsTukuma vieglatl341.04491801,801,88188.0828791
MārisMednisTukuma VK581.34051401,401,88187.679782
AndrejsRināssMadona501.2251401,401,72171.510639

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK671.60874524,527,27727.1321975
JurisLebedoksLīvāni611.46314904,907,17716.9192952
JanisMankovskisRIGA751.85463683,686,82682.4933881
AigarsVilnītisJūrmala471.2085635,636,80680.1044877
MārisEglītisKoknese481.22335435,436,64664.2525844
JurisKožeurovsTukuma vieglatl341.04046106,106,35634.6446782
ViktorsZarņickisJēkabpils671.60873933,936,32632.2197778
MārisMednisTukuma VK581.39984364,366,10610.3138733
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl431.15075305,306,10609.8719731
AlbertsPešiksRīga661.58243333,335,27526.93910563

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JanisMankovskisRIGA751.81998768,7615,941594.2311042
ValdisCelaVentspils VK671.5699100210,0215,731573.0421019
JurisLebedoksLīvāni611.4233105710,5715,041504.433945
MārisEglītisKoknese481.1831122312,2314,471446.934883
ViktorsZarņickisJēkabpils671.56999209,2014,441444.315881
JurisKožeurovsTukuma vieglatl341.0101130913,0913,221322.226752
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl431.1112108010,8012,001200.17625
RomānsNipkensOGRE511.23089379,3711,531153.268576

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisBemersValmiera541.2494136013,6016,991699.181943
NORMUNDSSKANGALISJūrmala431.165138213,8216,101610.032890
AivisOrliņšKoknese471.2415124712,4715,481548.153853
UldisLebedevsRīga711.3711110711,0715,181517.814835
JānisBuksRīga771.53679859,8515,141513.655832
JĀNISPĀVULIŅŠJaungulbene391.0974137713,7715,111511.126831
JānisMāsānsLīvānu VK451.2023123512,3514,851484.847815
IvarsMāliņšKoknese531.229118411,8414,551455.148798
AivarsMirksJelgava721.3964104010,4014,521452.269796
KārlisBricisKrimuldas nov.641.3364107010,7014,301429.9510782
IvarsDundursJēkabpils601.2482110511,0513,791379.2611753
UģisSuveizdaTukuma vieglatl351.0372124712,4712,931293.3912702
JānisBidlauskisĶekava651.36079289,2812,631262.7313684
IgnatsŠinkunsDaugavpils811.63097447,4412,131213.3914655
GunārsPavlovskisind631.3139139,1311,991198.7715646
VilmārsBukšsRīga451.20239879,8711,871186.6716639
ZigfrīdsHermanisOgre721.39647907,9011,031103.1617590
AndrisAmersVentspils531.2298538,5310,481048.3418557

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NORMUNDSSKANGALISJūrmala431.1617421842,1849,004900.051856
AivarsMirksJelgava721.3334344834,4845,984597.562801
JānisMāsānsLīvānu VK451.2049341634,1641,164115.943713
MārisBemersValmiera541.0913370337,0340,414041.084700
GunārsPavlovskisind631.1217357535,7540,104010.085694
UģisSuveizdaTukuma vieglatl351.0143371837,1837,713771.176651
IvarsMāliņšKoknese531.0729349634,9637,513750.867647
JānisBuksRīga771.5061239223,9236,033602.598620
JĀNISPĀVULIŅŠJaungulbene391.0827328732,8735,593558.839612
JānisBidlauskisĶekava651.1637304930,4935,483548.1210611
KārlisBricisKrimuldas nov.641.1424309930,9935,403540.311609
ZigfrīdsHermanisOgre721.3334253025,3033,743373.512579
ARNISCĀNSJaungulbene511.0382315231,5232,723272.4113561
ValdisOrehovsTalsi661.1833267226,7231,623161.7814541
JānisZagorskisKocēnu novads541.0913270227,0229,492948.6915502
IvarsDundursJēkabpils601.0628269326,9328,622862.1216487
AndrisAmersUgāle-ventspils531.0729229122,9124,582458.0117414

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DidzisMatvajsVentspils501.2278448044,8055,015500.541738
VilmārsBukšsRīga451.1716459345,9353,815381.162722
ImantsAizkalnsLiepājas SSK711.7178305430,5452,465246.163703
ARNISCĀNSJaungulbene511.2477403940,3950,395039.464674
JānisZagorskisKocēnu novads541.3138378437,8449,714971.425665
JĀNISPĀVULIŅŠJaungulbene391.0705463746,3749,644963.916664
JānisMankovskisRīga751.8932245024,5046,384638.347619
IvarsDundursJēkabpils601.414320832,0845,364536.118604
AlbertsPešiksRīga661.5946223222,3235,593559.159469
AndrisAmersUgāle-ventspils531.2907253325,3332,693269.3410429

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GunārsPavlovskisind631.3975386338,6353,995398.541789
JurijsJemeļjanovsRēzekne591.4403338433,8448,744873.982709
AivarsMirksJelgava721.5888303430,3448,204820.423701
JānisBidlauskisĶekava651.4656321732,1747,154714.834685
JānisMāsānsLīvānu VK451.2397378437,8446,914691.025682
ArtursMiķelsonsKoknese661.5028308330,8346,334633.136673
ZigfrīdsHermanisOgre721.5888242224,2238,483848.077555
ValdisOrehovsTalsi661.5028234723,4735,273527.078506
DidzisMatvajsVentspils501.1864284128,4133,713370.569483
AndrisAmersUgāle-ventspils531.2595214721,4727,042704.1510383

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndaGermovaTukuma vieglatl540.821214.7414,7412,1012.10451995
DaceLiniņaind390.966313.5913,5913,1313.1322823
InāraFjodorovaDaugavpils490.864515.5715,5713,4613.46033772
IlonaSirsoneRīga420.933514.8814,8813,8913.89054707
SandaErbsaJūrmala510.846616.6516,6514,1014.09595678
LieneGudrinieceTukuma vieglatl34114.5814,5814,5814.586609
ValentīnaBalševicaRēzekne660.733121.6721,6715,8915.88637444

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndaGermovaTukuma vieglatl540.802832.1132,1125,7825.77791916
SandaErbsaJūrmala510.829336.2636,2630,0730.07042614
ValentinaPetrovaDaugavpils650.71842.2642,2630,3430.34273597

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne640.720674.431:14,4353,6353.634311076
InaraFjodorovaDaugavpils490.826872.181:12,1859,6859.67842881
ValentinaPetrovaDaugavpils650.7143951:35,001:07,8667.85853648

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne640.7176182.583:02,582:11,02131.0191967
LieneGudrinieceTukuma vieglatl341166.992:46,992:46,99166.992471
AijaRogāleKrustpils490.8995199.543:19,542:59,49179.4863340

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
Brigitade KopēRīga690.72181261.0421:01,0415:10,22910.2191900
RitaŽuravļovaOgre620.78811231.4420:31,4416:10,50970.4982820
AijaRogāleKrustpils460.91751100.1118:20,1116:49,351009.353769
IlgaBuntikaVentspils VK760.64951555.0525:55,0516:50,001010.014768

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK441.15471601,601,85184.75211050
AnnaLulleKoknese721.74171051,051,83182.87821030
GundegaKristvaldeLSSK491.22941301,301,60159.8223803
DaceLiniņaind391.08851401,401,52152.394734

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK441.15874814,815,57557.3351897
AndaGermovaTukuma vieglatl541.3314134,135,50549.7032880
MārīteVilcāneLīvānu VK551.35023973,975,36536.0293853
InaraFjodorovaDaugavpils491.23894224,225,23522.8164823
GuntaHelmaneTukuma vieglatl431.14464504,505,15515.075808
DaceFaitušaJūrmala471.20514214,215,07507.3476791
LieneGudrinieceTukuma vieglatl341.03014814,814,95495.4787766
IlonaSirsoneRīga421.13084384,384,95495.298766
AnnaLulleKoknese721.8122682,684,86485.6169745
SandaErbsaJūrmala511.27463293,294,19419.34310607

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK441.1941111411,1413,301330.2311025
MārīteVilcāneLīvānu VK551.38899119,1112,651265.292957
InaraFjodorovaDaugavpils491.27579689,6812,351234.883925
LieneGudrinieceTukuma vieglatl341.0595106510,6511,281128.374816
IlonaSirsoneRīga421.16459489,4811,041103.955791
AnnaLulleKoknese721.85634944,949,17917.0126602

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA721.9468918,9117,341733.8911014
HermīneBajāreTalsi631.5921108310,8317,241724.2421008
InāraRozēnaRīga621.5604105010,5016,381638.423956
AnfisaZiļDaugavpils651.668578,5714,231422.624826
MārīteVilcāneLīvānu VK551.3706100110,0113,721371.975795
IlgaBuntikaVentspils VK761.87497147,1413,391338.686775
DainaAmosovaDaugavpils571.41968898,8912,621262.027729
LailaPētersoneTukuma VK441.17639429,4211,081108.078636
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne501.26077787,789,81980.8259559
GuntaHelmaneTukuma vieglatl431.15898378,379,70969.99910553
KristīneAndrejevaJaungulbene3018948,948,9489411507

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA722.178272227,2259,295928.5211059
InāraRozēnaRīga621.667315931,5952,665266.052937
HermīneBajāreTalsi631.7063288128,8149,164915.853873
DainaAmosovaDaugavpils571.4979262826,2839,363936.484694
AnfisaZiļDaugavpils651.7927218121,8139,103909.885689
IlgaBuntikaVentspils VK762.216157015,7034,793479.126610
AivitaĶiplokaJēkabpils461.2255214121,4126,242623.87455
KristīneAndrejevaJaungulbene301238823,8823,8823888412

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnfisaZiļDaugavpils651.7274245524,5542,414240.771740
InāraRozēnaRīga621.6093256225,6241,234123.032718
AivitaĶiplokaJēkabpils461.2698292529,2537,143714.173645
GuntaHelmaneTukuma vieglatl431.2054290129,0134,973496.874606
DaceLiniņaind391.1292281928,1931,833183.215549
ValentīnaSvilāne-DūdaRēzekne501.3147235923,5931,013101.386535
IlgaBuntikaVentspils VK762.3498123312,3328,972897.37498