LATVIJAS ČEMPIONĀTS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM.
2019.gada 6.jūlijā - Gulbenē.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgres novads650.811113.7113,7111,1211.12021848
MārisJirgensonsValmiera550.870512.8412,8411,1811.17722834
VoldemārsMezītisGulbenes novads620.829613.5113,5111,2111.20793825
ValdisCelaVentspils710.771314.5614,5611,2311.23014817
GuntisGrantiņšLiepāja520.88812.6912,6911,2711.26875808
ViktorsMūrnieksĶeguma novads790.706416.5616,5611,7011.6986691
AleksejsKoziņecsValmiera770.724416.3116,3111,8111.8157660
VladislavPonomarenkoGulbenes novads710.771315.4215,4211,8911.89348640
JānisGusevsAizkraukles nova600.841414.1714,1711,9211.92269633
ZigmundsZnotiņšJēkabpils560.864813.7913,7911,9311.925610633
UldisSudārsMadonas novads630.823514.5214,5211,9611.957211625
OļegsOkuņevsDaugavpils450.928713.1313,1312,1912.193812567
LeonsZukovskisRīga750.740916.5416,5412,2512.254513553
VairisMārtiņsonsKandavas novads640.817415.1315,1312,3712.367314527
AndrisAvensJūrmala570.85914.5614,5612,5112.50715496
AigarsVilciņšBalvu novads500.899614.1614,1612,7412.738316446
DzintarsCimdiņšVārkavas novads520.88814.5414,5412,9112.911517410
VairisKrauklisKocēnu novads650.811116.2216,2213,1613.15618363
AldonisPalkavnieksJēkabpils870.617721.4721,4713,2613.26219342
ĒvaldsStahovskisOgres novads490.905414.6914,6913,3013.300320335
JānisKrastiņšOgres novads370.975313.6613,6613,3213.322621331
JānisBuksBauskas novads810.68719.519,5013,4013.396522319
GunārsArbidānsRēzekne540.876315.315,3013,4113.407423317
UldisĀbelisĶeguma novads860.630222.1522,1513,9613.958924227

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisDainisValkas novads630.788667.181:07,1852,9852.97811691
VladislavPonomarenkoGulbenes novads710.737673.51:13,5054,2154.21362626
ViktorsMūrnieksĶeguma novads790.650384.581:24,5855,0055.00243587
GuntisGrantiņšLiepāja520.863464.131:04,1355,3755.36984570
AleksejsKoziņecsValmiera770.675982.341:22,3455,6555.65365556
ĒriksApšenieksBalvu novads660.769772.671:12,6755,9355.93416542
JurisBarausVentspils670.76573.241:13,2456,0356.02867538
LeonsSeškensMadonas novads620.79770.641:10,6456,3056.30018525
AleksandrsLisovsRēzekne600.815472.041:12,0458,7458.74149418
AndrisAvensJūrmala570.834870.861:10,8659,1559.153910401
ValdisŅilovsOgres novads440.911465.51:05,5059,7059.696711380
JānisKaimiņšOgres novads710.737681.231:21,2359,9259.915212371
LeonsZukovskisRīga750.698485.861:25,8659,9659.964613369
ĒvaldsStahovskisOgres novads490.881470.441:10,441:02,0962.085814291
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad670.76585.241:25,241:05,2165.208615194
DidzisKalniņšRīga510.869480.941:20,941:10,3770.36921676

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadonas novads650.7776149.192:29,191:56,01116.011862
JurisBarausVentspils670.765157.912:37,912:00,80120.8012741
AndrejsBondarevsLīvānu novads420.9417129.52:09,502:01,95121.953713
LeonsSeškensMadonas novads620.799154.412:34,412:03,37123.3744680
ValdisŅilovsOgres novads440.9274138.272:18,272:08,23128.2325572
IvarsKatkevičsLiepāja360.9846132.592:12,592:10,55130.5486524
JānisKrastiņšOgres novads370.9774136.112:16,112:13,03133.0347474
ĒriksApšenieksBalvu novads660.7716172.622:52,622:13,19133.1948471
GuntisPeļņaRēzekne390.9631139.252:19,252:14,11134.1129453
EdgarsRencisOgres novads360.9846139.462:19,462:17,31137.31210395
VairisKrauklisKocēnu novads650.7776177.332:57,332:17,89137.89211385
JānisKaimiņšOgres novads710.7333191.253:11,252:20,24140.24412345
DainisBriedisEngures novads420.9417149.582:29,582:20,86140.85913335
GuntarsAvdejevsOgres novads470.9061157.932:37,932:23,10143.114299
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad670.765189.263:09,262:24,78144.78415274
DidzisKalniņšRīga510.8776169.262:49,262:28,54148.54316221
ValdemarsPinkaDaugavpils760.6808222.933:42,932:31,77151.77117180
RaitisKozlovskisVentspils480.899169.032:49,032:31,96151.95818178
GunārsArbidānsRēzekne540.8561178.522:58,522:32,83152.83119168
AlbīnsMarkaitisLiepāja720.7239214.423:34,422:35,22155.21920141
JānisMežielsOgres novads590.8204193.963:13,962:39,12159.12521103
RomualdsSaušsDaugavpils novad850.5478307.345:07,342:48,36168.3612236
JāzepsOdumiņšGulbenes novads860.5298353.215:53,213:07,13187.131230
JānisKaprālisOgres novads760.6808282.714:42,713:12,47192.469240

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisTrubačsPreiļu novads520.88131102.7418:22,7416:11,84971.8451608
AndrisDudelsDaugavpils550.86041153.919:13,9016:32,82992.8162555
ValdisŅilovsOgres novads440.93721059.8217:39,8216:33,26993.2633554
JurisRozeLiepāja480.90931126.1618:46,1617:04,021024.024480
JānisSupeGulbenes novads680.76561348.7122:28,7117:12,571032.575461
ValdemarsPinkaDaugavpils760.68651529.3625:29,3617:29,911049.916422
LeonsSeškensMadonas novads620.81161301.4821:41,4817:36,281056.287409
JānisKrastiņšOgres novads370.9861082.5318:02,5317:47,371067.378385
NormundsUpenieksĀdažu novads490.90231184.7419:44,7417:48,991068.999382
EdgarsRencisOgres novads360.9931098.8318:18,8318:11,141091.1410338
AlbīnsMarkaitisLiepāja720.72961576.9326:16,9319:10,531150.5311232
DidzisKalniņšRīga510.88831296.3721:36,3719:11,571151.5712231
VladimirsJermaļonoksDaugavpils novad670.77381505.2425:05,2419:24,751164.7513210
GuntarsAvdejevsOgres novads470.91621284.0921:24,0919:36,481176.4814150
RaitisKozlovskisVentspils480.90931360.8522:40,8520:37,421237.4215114
RomualdsSaušsDaugavpils novad850.55052268.2937:48,2920:48,691248.6916101
JānisKaprālisOgres novads760.68652081.9434:41,9423:49,251429.25170

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils470.8981285.5121:25,5119:14,391154.3911123
RaitisLērmeValmiera760.66251971.7132:51,7121:46,261306.262920
HarijsĀboliņšGulbenes novads710.70821851.7430:51,7421:51,401311.43914
GunārsRubenisGulbenes novads800.62442167.9336:07,9322:33,661353.664861
JurisKoniševsEngures novads400.94971428.523:48,5022:36,651356.655858
BroņislavsVucēnsBauskas novads750.67182050.9834:10,9822:57,851377.856832
IlmārsSaulgriezisRīga620.78461761.0829:21,0823:01,741381.747827
ModrisLiepiņšEngures novads520.86111612.726:52,7023:08,701388.78819
JānisKaprālisOgres novads760.66252172.5736:12,5723:59,331439.339759
ĀdolfsMičulisGulbenes novads830.59482436.8140:36,8124:09,411449.4110748
AndrejsVācietisGulbenes novads830.59482439.2440:39,2424:10,861450.8611747
IvarsLapiņšLiepāja440.92021594.3326:34,3324:27,101467.112727
GuntisBalodisGulbenes novads720.69922106.2235:06,2224:32,671472.6713722
JānisKlimonsGulbenes novads630.77651905.6431:45,6424:39,731479.7314714
JānisVažņevičsLīvānu novads580.81621847.630:47,6025:08,011508.0115682
ValērijsĀdmidiņšRēzekne510.86851825.8630:25,8626:25,761585.7616600
ĒriksJukāmsValkas novads640.76832064.7934:24,7926:26,381586.3817599

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils711.50391401,402,11210.54611002
UģisLasmanisVentspils511.17431751,752,06205.5032958
JānisMankovskisLīvānu novads791.69621201,202,04203.5443940
ViktorsVējiņšSmiltenes novads601.30251451,451,89188.8634810
ViktorsZarņickisJēkabpils711.50391201,201,80180.4685741
ValdisVišņevskisĶekavas novads621.33481351,351,80180.1987741
ArvīdsVītolsKokneses novads681.44291251,251,80180.3636741
MārisMednisTukuma novads621.33481351,351,80180.1988741
ValdisBlūmsValmiera791.69621051,051,78178.1019723
AleksandrsVnukovsDaugavpils751.59431101,101,75175.37310698
ViktorsFolkmanisBauskas novads621.33481301,301,74173.52411680
IvarsKrecerisTukuma novads671.42361201,201,71170.83212655
EgilsŠakensValmiera471.12521501,501,69168.7813638
AigarsSkrebeļsRēzekne481.13711451,451,65164.8814604
JurijsJemeļjanovsRēzekne631.35171201,201,62162.20415587
IvarsTimkoJēkabpils411.05881501,501,59158.8216553
AndrisAvensJūrmala571.25661251,251,57157.07517544
GunārsRubenisGulbenes novads801.7241800,801,38137.92818376

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvānu novads791.94713603,607,01700.9561922
MārisJirgensonsValmiera551.31215325,326,98698.0372918
AleksandrsVnukovsDaugavpils751.80213703,706,67666.7773850
JānisGusevsAizkraukles nova601.40784624,626,50650.4044816
ViktorsMūrnieksĶeguma novads791.94713313,316,44644.495803
AigarsSkrebeļsRēzekne481.1985315,316,36636.1386786
ViktorsZarņickisJēkabpils711.67653783,786,34633.7177780
MārisMednisTukuma novads621.44994304,306,23623.4578759
AigarsVilnītisJūrmala511.24435015,016,23623.3949759
VairisMārtiņsonsKandavas novads641.49494174,176,23623.37310759
ArvīdsVītolsKokneses novads681.59343893,896,20619.83311750
ZigmundsZnotiņšJēkabpils561.334564,566,06606.4812723
ValdisBlūmsValmiera791.94712882,885,61560.76513627
EgilsŠakensValmiera471.18334574,575,41540.76814585
ĒvaldsStahovskisOgres novads491.21314314,315,23522.84615548
GuntisPeļņaRēzekne391.07714764,765,13512.716527
IvarsTimkoJēkabpils411.10234244,244,67467.37517434
EdgarsRencisOgres novads361.04224344,344,52452.31518404
ĀdolfsMičulisGulbenes novads832.11741801,803,81381.13219260

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils711.63239899,8916,141614.3411073
JānisMankovskisLīvānu novads791.89988088,0815,351535.042990
JānisGusevsAizkraukles nova601.3724102910,2914,121412.23861
MārisMednisTukuma novads621.41329809,8013,851384.944832
AleksandrsVnukovsDaugavpils751.75467837,8313,741373.855821
JānisDainisKocēnu novads631.43479319,3113,361335.716781
ViktorsZarņickisJēkabpils711.63238128,1213,251325.437771
VairisMārtiņsonsKandavas novads641.45699009,0013,111311.218757
ValdisBlūmsValmiera791.89986526,5212,391238.679682
ZigmundsZnotiņšJēkabpils561.29699519,5112,331233.3510677
AleksandrsLisovsRēzekne601.37248828,8212,101210.4611653
AivarsPuriņšOgres novads651.47997767,7611,481148.412590
ĀdolfsMičulisGulbenes novads832.08145105,1010,621061.5113502
OļegsOkuņevsDaugavpils451.1278678,679,77977.10914418

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšGulbenes novads431.165144914,4916,881688.081935
NormundsSkangalisSkrīveru novads471.2415134013,4016,641663.612920
MārisBemersValmiera581.3372121912,1916,301630.053901
AldisPutnsJūrmala701.2806125512,5516,071607.154887
IvarsDundursJēkabpils651.3607111211,1215,131513.15831
GunārsRubenisGulbenes novads801.5053100210,0215,081508.316828
JānisStrapcānsBalvu novads671.4141106010,6014,991498.957822
JānisVanuškaJūrmala681.4411103210,3214,871487.228816
JānisBuksBauskas novads811.53479659,6514,811480.999812
SandrisLinbergsĶekavas novads381.0816136013,6014,711470.9810806
VytautasZaniauskasind591.3617107410,7414,621462.4711801
UģisLasmanisVentspils511.1903121012,1014,401440.2612788
EgonsLācisBalvu novads391.0974131113,1114,391438.6913787
DzintarsBriedisSmiltenes novads781.47969689,6814,321432.2514783
TālivaldisKrūmiņšTukuma novads681.44119509,5013,691369.0515746
ViktorsVējiņšSmiltenes novads601.2482109510,9513,671366.7816744
JānisZagorskisKocēnu novads581.3372102210,2213,671366.6217744
AivarsMirksJelgava761.42429529,5213,561355.8418738
MārtiņšStabiņšBalvu novads701.2806104610,4613,401339.5119728
DzintarsCimdiņšVārkavas novads521.2093109510,9513,241324.1820719
GunarsMilenbergsKocēnu novads751.39939269,2612,961295.7521702
JānisLudānsLīvānu novads731.34899539,5312,861285.522696
AigarsPušpursind501.1721106010,6012,421242.4323671
DainisPridānsEngures novads581.33729199,1912,291228.8924663
AndrisSpridzānsBalvu novads571.31399259,2512,151215.3625655
AndrisStrapcānsBalvu novads401.1137108810,8812,121211.7126653
JānisSpridzānsBalvu novads831.60387427,4211,901190.0228640
GunarsPavlovskisEngures novads671.41418428,4211,911190.6727640
JānisPērkonsGulbenes novads721.32518658,6511,461146.2129614
UldisĀbelisĶeguma novads861.72536636,6311,441143.8730612
HarijsJaunzemsĶeguma novads912.01725515,5111,111111.4831594
VladimirsOrehovsTalsu novads701.28068658,6511,081107.7232591
ValdisJermacānsMadonas novads361.0515104910,4911,031103.0234589
JurijsJemeļjanovsRēzekne631.3138418,4111,041104.2333589
ZigfrīdsHermanisOgres novads761.42427357,3510,471046.7935555
ViktorsFolkmanisBauskas novads621.29057087,089,14913.67436477
GuntarsŠumilaBauskas novads451.20237597,599,13912.54637476

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DainisKūlaVentspils601.414495449,5470,057004.961960
DzintarsBriedisSmiltenes novads782.0487276327,6356,615660.562770
JānisZagorskisKocēnu novads581.4167393039,3055,685567.633757
VilmārsBukšsRīga491.25445244,5255,6555654756
UģisLasmanisVentspils511.2477435143,5154,295428.745737
NormundsErmičsĶeguma novads531.2907415041,5053,565356.46727
SandrisLinbergsĶekavas novads381.0553471547,1549,764975.747673
AigarsPušpursind501.2278398639,8648,944894.018662
JānisPāvuliņšGulbenes novads431.1357429542,9548,784877.839659
IvarsDundursJēkabpils651.562305630,5647,734773.4710645
AndrisSpridzānsBalvu novads571.3892341934,1947,504749.6711641
IvarsKrecerisTukuma novads671.6292282328,2345,994599.2312620
JānisLudānsLīvānu novads731.8005225122,5140,534052.9313543
VladimirsOrehovsTalsu novads701.6801219321,9336,843684.4614492
AivarsMirksJelgava761.9418184718,4735,873586.515478
GunarsMilenbergsKocēnu novads751.8932178717,8733,833383.1517450
ValdisJermacānsMadonas novads361.0264330333,0333,903390.216450
JānisSpridzānsBalvu novads832.2848137413,7431,393139.3218415
GunarsPavlovskisEngures novads671.6292178617,8629,102909.7519383
HarijsJaunzemsĶeguma novads913.02499069,0627,412740.5620360
GuntarsAvdejevsOgres novads471.2094221222,1226,752675.1921350
JāzepsOdumiņšGulbenes novads862.5145101310,1325,472547.1922333

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmala701.2781425942,5954,435443.431958
NormundsSkangalisSkrīveru novads471.2472398039,8049,644963.862870
SandrisLinbergsĶekavas novads381.0646425542,5545,304529.873791
IlgonisMiķelsonsJelgava681.2275347034,7042,594259.424742
JānisPāvuliņšGulbenes novads431.1617360836,0841,914191.415729
JānisBuksBauskas novads811.6908239023,9040,414041.016702
EgonsLācisBalvu novads391.0827370837,0840,154014.657697
DzintarsBriedisSmiltenes novads781.5482259125,9140,114011.398696
IvarsŠūpulnieksJūrmala631.1217354635,4639,783977.559690
UldisSudārsMadonas novads631.1217344434,4438,633863.1310670
MārisBemersValmiera581.1708329332,9338,553855.4411668
GunarsMilenbergsKocēnu novads751.4332264826,4837,953795.1112657
TālivaldisKrūmiņšTukuma novads681.2275308030,8037,813780.713654
JānisVanuškaJūrmala681.2275307330,7337,723772.1114653
VladimirsOrehovsTalsu novads701.2781288828,8836,913691.1515638
AndrisSpridzānsBalvu novads571.1498317331,7336,483648.3216630
VytautasZaniauskasind591.1928305330,5336,423641.6217629
AivarsMirksJelgava761.4677247524,7536,333632.5618628
JānisStrapcānsBalvu novads671.2046299829,9836,113611.3919624
MārtiņšStabiņšBalvu novads701.2781272327,2334,803480.2720600
JānisZagorskisKocēnu novads581.1708290329,0333,993398.8321585
GunarsPavlovskisEngures novads671.2046281628,1633,923392.1522584
JānisPērkonsGulbenes novads721.3334248524,8533,133313.523570
ZigfrīdsHermanisOgres novads761.4677223122,3132,743274.4424562
JānisSpridzānsBalvu novads831.8062179817,9832,483247.5525558
DainisPridānsEngures novads581.1708270527,0531,673167.0126543
UldisĀbelisĶeguma novads862.0152151715,1730,573057.0627523
AigarsPušpursind501.0218298529,8530,503050.0728522
JānisLudānsLīvānu novads731.3645217621,7629,692969.1529507
AndrisStrapcānsBalvu novads401.1014265526,5529,242924.2230499
IvarsDundursJēkabpils651.1637247024,7028,742874.3431490
DzintarsCimdiņšVārkavas novads521.0552272127,2128,712871.232489
HarijsJaunzemsĶeguma novads912.5132108910,8927,372736.8733465
GuntarsŠumilaBauskas novads451.2049183718,3722,132213.434370
AleksandrsLisovsRēzekne601.0628179217,9219,051904.5435315

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils430.933713.213,2012,3212.32481927
DaceFaitušaJūrmala510.877414.2314,2312,4912.48542897
ValentīnaMaklakovaDaugavpils650.778816.2116,2112,6212.62433870
MārīteVasiļjevaLīvānu novads430.933713.9913,9913,0613.06254791
AndaGermovaTukuma novads580.828116.1916,1913,4113.40695731
LinaZaniauskieneind560.842216.4816,4813,8813.87956654
IlonaSirsoneRīga460.912615.2915,2913,9513.95377641
IneseMozgaMārupes novads34114.0414,0414,0414.048626
IvetaStankevicaVentspils460.912615.8315,8314,4514.44659565
AijaVītolaKokneses novads600.81417.817,8014,4914.489210559
IraīdaZālīteRīga680.755919.2119,2114,5214.520811553
AnitaIeviņaCēsu novads510.877416.6216,6214,5814.582412544
LīgaKonovalovaVentspils370.975915.0515,0514,6914.687313530
DiānaĶirsoneRēzekne34114.7114,7114,7114.7114527
TatjanaKatkovskaRēzekne430.933716.3816,3815,2915.29415445
ValentīnaBalševicaRēzekne700.739620.8720,8715,4415.435516426
OlgaSokolovaBauskas novads390.961817.4217,4216,7516.754617272
DaceGraudiņaKokneses novads32116.8116,8116,8116.8118266
DaceŠakenaValmiera430.933718.3118,3117,1017.09619238

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils430.914661.521:01,5256,2756.26621967
IneseMozgaMārupes novads34165.911:05,911:05,9165.912651
RutaŠķipareJēkabpils480.873876.231:16,231:06,6166.60983630
ValentīnaPetrovaDaugavpils690.6731100.831:40,831:07,8767.86874594
AnitaIeviņaCēsu novads510.849782.221:22,221:09,8669.86235539
IngaZilberteOgres novads450.898379.831:19,831:11,7171.71136490
DzidraŠirveMadonas novads690.6731116.91:56,901:18,6978.68547328
ValentīnaBalševicaRēzekne700.6602122.72:02,701:21,0181.00658281
ZinaīdaLoginaBalvu novads650.7201113.731:53,731:21,9081.8979264
SanitaZaķeKocēnu novads430.914692.541:32,541:24,6484.637110215

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaKojalovičaBabītes novads520.8547169.262:49,262:24,67144.6671763
GundegaVancāneĶekavas novads341145.482:25,482:25,48145.482751
DaigaDābolaOzolnieku novads400.9537154.882:34,882:27,71147.7093719
DaceKalniņaBauskas novads470.8957172.182:52,182:34,22154.2224631
RutaŠķipareJēkabpils480.8875175.062:55,062:35,37155.3665616
ValentīnaPetrovaDaugavpils690.6879228.63:48,602:37,25157.2546591
RitaŽuravļovaOgres novads660.7233218.983:38,982:38,39158.3887577
IlzeRēdereRīga400.9537166.992:46,992:39,26159.2588566
AnitaIeviņaCēsu novads510.8629188.923:08,922:43,02163.0199520
InetaJerofejevaJēkabpils321169.452:49,452:49,45169.4510446
NatālijaKrupinaPreiļu novads360.9868172.272:52,272:49,100169.99611440
AnitaŠteinbergaJēkabpils570.8123212.723:32,722:52,79172.79212410
IngaZilberteOgres novads450.9123195.253:15,252:58,13178.12713355
RutaKozlovskaMadonas novads630.7554243.464:03,463:03,91183.9114300

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgres novads660.7163921.6715:21,6711:00,19660.1921739
SkaidrīteŠnitkaBauskas novads490.8803751.5312:31,5311:01,57661.5722736
SanitaLaicāneGulbenes novads380.9743720.5912:00,5911:42,07702.0713629
JūlijaVēvereJēkabpils390.9658728.1612:08,1611:43,26703.2574626
RutaŠķipareJēkabpils480.8889825.2713:45,2712:13,58733.5835552
AnitaŠteinbergaJēkabpils570.8093907.115:07,1012:14,12734.1166551
NatālijaKrupinaPreiļu novads360.9914741.3612:21,3612:14,98734.9847549
InetaJerofejevaJēkabpils321740.1912:20,1912:20,19740.198536
RutaKozlovskaMadonas novads630.74961043.417:23,4013:02,13782.1339443
LieneMedisoneEngures novads370.9829819.6513:39,6513:25,63805.63410394
DaceGraudiņaKokneses novads321905.1815:05,1815:05,18905.1811220

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgres novads660.74291903.5531:43,5523:34,151414.151965
VeraGrīnberteDaugavpils780.61442352.0739:12,0724:05,111445.112931
ModraIgnateEngures novads3311496.0524:56,0524:56,051496.053876
VairaGrigorjevaValmiera680.72272154.4435:54,4425:57,011557.014812
ŅinaJurciņaGulbenes novads690.71252207.0536:47,0526:12,521572.525797
DaceSaulīteMadonas novads600.80052024.6733:44,6727:00,751620.756748
DiānaOdumiņaGulbenes novads560.83641969.432:49,4027:27,211647.217722
IneseSirmāGulbenes novads490.89451873.5231:13,5227:55,861675.868695
VitaOrmaneLīvānu novads420.94751787.3429:47,3428:13,501693.59678
AntaMincaneMadonas novads650.75282260.6237:40,6228:21,791701.7910671
BrigitaDe KopēCarnikavas novad730.67012573.2942:53,2928:44,361724.3611649
GunitaŠīranteValmiera390.96961791.1129:51,1128:56,661736.6612638
IritaBačkaGulbenes novads470.90991943.6432:23,6429:28,521768.5213610
ElīnaLāceEngures novads3311988.6433:08,6433:08,641988.6414430
IlonaPupauseMadonas novads460.91752211.7136:51,7133:49,242029.2415399
IlonaVasiļkovaRēzekne380.9762198.936:38,9035:46,132146.1316320
VeltaBruceBauskas novads750.64822615.143:35,1028:15,111695.1100

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LinaZaniauskieneind561.31241251,251,64164.051868
DzintraZinkovskaValmiera741.6811950,951,60159.7042820
DaceBrakanskaVentspils641.4511101,101,60159.613820
LigitaZiemaneVentspils491.21221301,301,58157.5864801
MārīteVilcāneLīvānu novads591.36081151,151,56156.4925792
VarvaraJefimovaDaugavpils novad751.7094900,901,54153.8466763
DaceFaitušaJūrmala511.23921201,201,49148.7047716
IvetaStankevicaVentspils461.17361201,201,41140.8328640
MaijaVeseleVentspils691.5561900,901,40140.0499640
AntraVītolaKokneses novads3211351,351,3513510593
KitijaKlempnereSmiltenes novads661.4908900,901,34134.17211584
DaceGraudiņaKokneses novads3211301,301,3013013546
SanitaZaķeKocēnu novads431.13751151,151,31130.81212546
OlgaSokolovaBauskas novads391.09231151,151,26125.61514500
LīgaKonovalovaVentspils371.07091101,101,18117.79915425
IlonaVasiļkovaRēzekne381.08131001,001,08108.1316342

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVasiļjevaLīvānu novads431.14964554,555,23523.0682833
DaceFaitušaJūrmala511.27014124,125,23523.2811833
MārīteVilcāneLīvānu novads591.41883673,675,21520.73826
LinaZaniauskieneind561.35913773,775,12512.3814809
LigitaZiemaneVentspils491.23774084,085,05504.9825792
DaceBrakanskaVentspils641.53073283,285,02502.076788
AnnaLulleKokneses novads761.91732572,574,93492.7467766
GuntaHelmaneTukuma novads471.20684024,024,85485.1348751
IlonaSirsoneRīga461.1924044,044,82481.5689743
IneseMozgaMārupes novads3414804,804,8048010741
IvetaStankevicaVentspils461.1923593,594,28427.92811629
DiānaĶirsoneRēzekne3414244,244,2442412622
TatjanaKatkovskaRēzekne431.14963613,614,15415.00613604
AntraVītolaKokneses novads3214154,154,1541514604
LīgaKonovalovaVentspils371.07233773,774,04404.25715580
UnaBirznieceKuldīgas novads391.09693583,583,93392.6916555
AijaVītolaKokneses novads601.442672,673,84384.4817539
VarvaraJefimovaDaugavpils novad751.86952032,033,80379.50918528
MaijaVeseleVentspils691.66372062,063,43342.72219451
GaļinaMeteļskaDaugavpils novad671.60672042,043,28327.76720420
DaceŠakenaValmiera431.14962802,803,22321.88821408
SanitaZaķeKocēnu novads431.14962752,753,16316.1422398
IngaRobežnieceKuldīgas novads371.07232682,682,87287.37623338
ZinaīdaLoginaBalvu novads651.55571731,732,69269.13624301

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu novads591.38488458,4511,701170.161884
DaceBrakanskaVentspils641.49547307,3010,921091.642805
MārīteVasiļjevaLīvānu novads431.1179259,2510,331033.223747
AnnaLulleKokneses novads762.01395075,0710,211021.054736
MaijaVeseleVentspils691.64035715,719,37936.6115652
VarvaraJefimovaDaugavpils novad751.91644644,648,89889.216605
AntraVītolaKokneses novads3218868,868,868867603
VitaOrmaneLīvānu novads421.10377537,538,31831.0868549
DzintraZinkovskaValmiera741.8544324,328,01800.9289519
IngaZilberteOgres novads451.14486866,867,85785.33310504
GaļinaMeteļskaDaugavpils novad671.57454384,386,90689.63111411

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīga661.695107010,7018,141813.6511091
MaijaJakobsoneRīga761.87499609,6018,001799.921082
HermīneBajāreTalsu novads671.7321101810,1817,631763.2831059
NelijaSpridzāneRēzeknes novads551.3706127012,7017,411740.6641045
HelēnaRingaRīga721.9468448,4416,421642.425984
AgraBrūneRīga711.89948558,5516,241623.996972
AnfizaZiļaDaugavpils691.81258398,3915,211520.697908
DainaAmosovaDaugavpils novad611.53029329,3214,261426.158850
IlonaKojalovičaBabītes novads521.3021104710,4713,631363.39811
LeonīdaĪristeViļānu novads742.04856596,5913,501349.9610802
MirdzaAizsilnieceĶeguma novads812.12826326,3213,451345.0211799
RitaŠķipareJēkabpils531.3241100610,0613,321332.0412791
MāraBārbaleMadonas novads561.39469439,4313,151315.1113781
LīgaPlatpīreMadonas novads661.6957457,4512,631262.7814748
VizmaGrigorjevaĶeguma novads781.96876136,1312,071206.8115713
SantaJokumaMadonas novads471.23159559,5511,761176.0816695
IlonaApeleValmiera451.19439789,7811,681168.0317690
LīgaValnereBauskas novads561.39468218,2111,451144.9718675
LeontīneSpridzāneBalvu novads822.18674844,8410,581058.3619622
IvetaGrunte-DinsbergaValmiera371.06479789,7810,411041.2820611
TamaraTarasovaViļānu novads802.07424804,809,96995.61621583
UnaBirznieceKuldīgas novads391.09458978,979,82981.76622574
ValentīnaSvilāneRēzekne541.34697047,049,48948.21823554
AnnaReineViļānu novads581.44586486,489,37936.87824547
AnitaŽavridaGulbenes novads491.27157277,279,24924.3825539
VilmaLojāneLīvānu novads771.92034774,779,16915.98326534
KristīneAndrejevaGulbenes novads3418968,968,9689627522
InetaRuhockaBauskas novads361.05068098,098,50849.93528493
IngaRobežnieceKuldīgas novads371.06477567,568,05804.91329465
TatjanaKatkovskaRēzekne431.15896326,327,32732.42530421
IrinaKacuraEngures novads491.27155725,727,27727.29831418
OlgaSokolovaBauskas novads391.09455485,486,00599.78632339

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaKojalovičaBabītes novads521.3645309530,9542,234223.131750
AnfizaZiļaDaugavpils691.9117205320,5339,253924.722695
HelēnaRingaRīga722.0767176017,6036,553654.993645
IlonaApeleValmiera451.2479291629,1636,393638.884643
GuntaHelmaneTukuma novads471.2927277227,7235,833583.365632
LīgaPlatpīreMadonas novads661.7689200520,0535,473546.646626
LigitaZiemaneVentspils491.3416246824,6833,113311.077583
RitaŠķipareJēkabpils531.3912236223,6232,863286.018578
InetaRuhockaBauskas novads361.078290029,0031,263126.29549
AnnaReineViļānu novads581.5414192219,2229,632962.5710519
MirdzaAizsilnieceĶeguma novads812.809104410,4429,332932.611513
LeonīdaĪristeViļānu novads742.207126012,6027,812780.8212485
VizmaGrigorjevaĶeguma novads782.5151110011,0027,672766.6113483
AnnaIvbuleLīvānu novads742.207123812,3827,322732.2714477
IrinaKacuraEngures novads491.3416166016,6022,272227.0615385
TamaraTarasovaViļānu novads802.71298028,0221,762175.7516375
IvetaGrunte-DinsbergaValmiera371.0945198019,8021,672167.1117374
AnitaŽavridaGulbenes novads491.3416142414,2419,101910.4418327
VitaOrmaneLīvānu novads421.1853161016,1019,081908.3319326
VilmaLojāneLīvānu novads772.42847427,4218,021801.8720307
GaļinaMeteļskaDaugavpils novad671.81358848,8416,031603.1321271

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRīga762.216266926,6959,155914.511056
InāraRozēnaRīga661.8362272627,2650,055005.482888
DaceŠteinerteind321477247,7247,7247723846
HermīneBajāreTalsu novads671.8841242324,2345,654565.174808
HelēnaRingaRīga722.178203320,3344,284427.875783
DainaAmosovaDaugavpils novad611.6302258125,8142,084207.556742
AnfizaZiļaDaugavpils691.9931205220,5240,904089.847721
TamaraTarasovaViļānu novads802.522157615,7639,753974.678700
MirdzaAizsilnieceĶeguma novads812.6042152415,2439,693968.89699
LeonīdaĪristeViļānu novads742.3347158115,8136,913691.1610648
SantaJokumaMadonas novads471.2461273427,3434,073406.8411596
VizmaGrigorjevaĶeguma novads782.3569138513,8532,643264.3112570
LīgaValnereBauskas novads561.4685198419,8429,142913.513506
RitaŠķipareJēkabpils531.3862203620,3628,222822.314490
IlonaApeleValmiera451.2058223322,3326,932692.5515466
KristīneAndrejevaGulbenes novads341265626,5626,56265616460
LeontīneSpridzāneBalvu novads822.69729539,5325,702570.4317444
IrinaKacuraEngures novads491.2897199019,9025,672566.518443
GuntaHelmaneTukuma novads471.2461202520,2525,232523.3519436
AnnaReineViļānu novads581.529159615,9624,402440.2820421
InetaRuhockaBauskas novads361.0514231023,1024,292428.7321418
ValentīnaSvilāneRēzekne541.4129160316,0322,652264.8822389
IngaRobežnieceKuldīgas novads371.0666205820,5821,952195.0623376
VilmaLojāneLīvānu novads772.28349559,5521,812180.6524373
IvetaGrunte-DinsbergaValmiera371.0666192819,2820,562056.425351
LūcijaVasiļevskaRēzekne722.1788908,9019,381938.4226330