Komandvērtējums pēc punktiem. Pirmā vieta dod 3 punktus... 3.vieta- 1 punktu. Zemākas vietas punktus nedod.Komandu skaits, kuras ieguvušas punktus:39

1. Komanda: Gulbenes novads Punkti: 68

Zelta medaļas:17
Sudraba medaļas:7
Bronzas medaļas:3

1. Sanita Laicāne 3000m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Jānis Pāvuliņš Diska mešana vīriešiem 3 pti
3. Gunārs Rubenis 5km soļošana vīriešiem 3 pti
4. Harijs Āboliņš 5km soļošana vīriešiem 3 pti
5. Gunārs Rubenis Augstlēkšana vīriešiem 3 pti
6. Ādolfs Mičulis Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
7. Ādolfs Mičulis Trīssoļlēkšana vīriešiem 3 pti
8. Jānis Pāvuliņš Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
9. Gunārs Rubenis Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
10. Jānis Pāvuliņš Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
11. Jāzeps Odumiņš Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
12. Jānis Supe 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
13. Vladislav Ponomarenko 400m skrējiens vīriešiem 3 pti
14. Inese Sirmā 5km soļošana sievietēm 3 pti
15. Diāna Odumiņa 5km soļošana sievietēm 3 pti
16. Kristīne Andrejeva Lodes grūšana sievietēm 3 pti
17. Voldemārs Mezītis 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
18. Jāzeps Odumiņš 800m skrējiens vīriešiem 2 pti
19. Irita Bačka 5km soļošana sievietēm 2 pti
20. Kristīne Andrejeva Diska mešana sievietēm 2 pti
21. Guntis Balodis 5km soļošana vīriešiem 2 pti
22. Vladislav Ponomarenko 100m skrējiens vīriešiem 2 pti
23. Ādolfs Mičulis 5km soļošana vīriešiem 2 pti
24. Jānis Klimons 5km soļošana vīriešiem 2 pti
25. Anita Žavrida Lodes grūšana sievietēm 1 pti
26. Andrejs Vācietis 5km soļošana vīriešiem 1 pti
27. Ņina Jurciņa 5km soļošana sievietēm 1 pti


2. Komanda: Ogres novads Punkti: 66

Zelta medaļas:14
Sudraba medaļas:10
Bronzas medaļas:4

1. Jānis Kaimiņš 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
2. Jānis Mežiels 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
3. Valdis Ņilovs 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
4. Guntars Avdejevs 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
5. Jānis Krastiņš 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
6. Ēvalds Stahovskis 400m skrējiens vīriešiem 3 pti
7. Valdis Ņilovs 400m skrējiens vīriešiem 3 pti
8. Jānis Krastiņš 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
9. Rita Žuravļova 3000m skrējiens sievietēm 3 pti
10. Aivars Puriņš 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
11. Inga Zilberte Trīssoļlēkšana sievietēm 3 pti
12. Rita Žuravļova 5km soļošana sievietēm 3 pti
13. Rita Žuravļova 800m skrējiens sievietēm 3 pti
14. Aivars Puriņš Trīssoļlēkšana vīriešiem 3 pti
15. Edgars Rencis 5000m skrējiens vīriešiem 2 pti
16. Edgars Rencis Tāllēkšana vīriešiem 2 pti
17. Jānis Kaprālis 5000m skrējiens vīriešiem 2 pti
18. Inga Zilberte 400m skrējiens sievietēm 2 pti
19. Jānis Krastiņš 800m skrējiens vīriešiem 2 pti
20. Ēvalds Stahovskis 100m skrējiens vīriešiem 2 pti
21. Guntars Avdejevs Šķēpa mešana vīriešiem 2 pti
22. Jānis Kaimiņš 400m skrējiens vīriešiem 2 pti
23. Jānis Kaprālis 800m skrējiens vīriešiem 2 pti
24. Valdis Ņilovs 800m skrējiens vīriešiem 2 pti
25. Guntars Avdejevs 5000m skrējiens vīriešiem 1 pti
26. Ēvalds Stahovskis Tāllēkšana vīriešiem 1 pti
27. Inga Zilberte 800m skrējiens sievietēm 1 pti
28. Jānis Kaprālis 5km soļošana vīriešiem 1 pti


3. Komanda: Ventspils Punkti: 64

Zelta medaļas:17
Sudraba medaļas:6
Bronzas medaļas:1

1. Uģis Lasmanis Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
2. Dace Brakanska Trīssoļlēkšana sievietēm 3 pti
3. Maija Vesele Trīssoļlēkšana sievietēm 3 pti
4. Valdis Cela 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
5. Uģis Lasmanis Augstlēkšana vīriešiem 3 pti
6. Valdis Cela Augstlēkšana vīriešiem 3 pti
7. Valdis Cela Trīssoļlēkšana vīriešiem 3 pti
8. Uģis Lasmanis Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
9. Dainis Kūla Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
10. Līga Konovalova Tāllēkšana sievietēm 3 pti
11. Ligita Ziemane Tāllēkšana sievietēm 3 pti
12. Maija Vesele Tāllēkšana sievietēm 3 pti
13. Dace Brakanska Tāllēkšana sievietēm 3 pti
14. Līga Konovalova 100m skrējiens sievietēm 3 pti
15. Dace Brakanska Augstlēkšana sievietēm 3 pti
16. Maija Vesele Augstlēkšana sievietēm 3 pti
17. Ligita Ziemane Augstlēkšana sievietēm 3 pti
18. Iveta Stankevica Augstlēkšana sievietēm 2 pti
19. Juris Baraus 800m skrējiens vīriešiem 2 pti
20. Raitis Kozlovskis 800m skrējiens vīriešiem 2 pti
21. Juris Baraus 400m skrējiens vīriešiem 2 pti
22. Līga Konovalova Augstlēkšana sievietēm 2 pti
23. Iveta Stankevica 100m skrējiens sievietēm 2 pti
24. Ligita Ziemane Šķēpa mešana sievietēm 1 pti


4. Komanda: Jēkabpils Punkti: 59

Zelta medaļas:13
Sudraba medaļas:10
Bronzas medaļas:0

1. Ruta Šķipare 400m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Ivars Dundurs Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
3. Zigmunds Znotiņš Trīssoļlēkšana vīriešiem 3 pti
4. Ivars Timko Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
5. Viktors Zarņickis Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
6. Ivars Timko Augstlēkšana vīriešiem 3 pti
7. Normunds Ivzāns 5km soļošana vīriešiem 3 pti
8. Aldonis Palkavnieks 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
9. Rita Šķipare Diska mešana sievietēm 3 pti
10. Ivars Dundurs Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
11. Anita Šteinberga 800m skrējiens sievietēm 3 pti
12. Anita Šteinberga 3000m skrējiens sievietēm 3 pti
13. Ineta Jerofejeva 3000m skrējiens sievietēm 3 pti
14. Ineta Jerofejeva 800m skrējiens sievietēm 2 pti
15. Viktors Zarņickis Trīssoļlēkšana vīriešiem 2 pti
16. Zigmunds Znotiņš Tāllēkšana vīriešiem 2 pti
17. Ruta Šķipare 800m skrējiens sievietēm 2 pti
18. Jūlija Vēvere 3000m skrējiens sievietēm 2 pti
19. Viktors Zarņickis Augstlēkšana vīriešiem 2 pti
20. Zigmunds Znotiņš 100m skrējiens vīriešiem 2 pti
21. Ruta Šķipare 3000m skrējiens sievietēm 2 pti
22. Rita Šķipare Lodes grūšana sievietēm 2 pti
23. Rita Šķipare Šķēpa mešana sievietēm 2 pti


5. Komanda: Valmiera Punkti: 54

Zelta medaļas:14
Sudraba medaļas:4
Bronzas medaļas:4

1. Māris Bemers Diska mešana vīriešiem 3 pti
2. Māris Bemers Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
3. Māris Jirgensons Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
4. Egils Šakens Augstlēkšana vīriešiem 3 pti
5. Raitis Lērme 5km soļošana vīriešiem 3 pti
6. Aleksejs Koziņecs 400m skrējiens vīriešiem 3 pti
7. Māris Jirgensons 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
8. Aleksejs Koziņecs 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
9. Gunita Šīrante 5km soļošana sievietēm 3 pti
10. Ilona Apele Šķēpa mešana sievietēm 3 pti
11. Iveta Grunte-Dinsberga Lodes grūšana sievietēm 3 pti
12. Ilona Apele Lodes grūšana sievietēm 3 pti
13. Dzintra Zinkovska Trīssoļlēkšana sievietēm 3 pti
14. Dzintra Zinkovska Augstlēkšana sievietēm 3 pti
15. Iveta Grunte-Dinsberga Šķēpa mešana sievietēm 2 pti
16. Egils Šakens Tāllēkšana vīriešiem 2 pti
17. Vaira Grigorjeva 5km soļošana sievietēm 2 pti
18. Ilona Apele Diska mešana sievietēm 2 pti
19. Dace Šakena Tāllēkšana sievietēm 1 pti
20. Iveta Grunte-Dinsberga Diska mešana sievietēm 1 pti
21. Valdis Blūms Trīssoļlēkšana vīriešiem 1 pti
22. Valdis Blūms Augstlēkšana vīriešiem 1 pti


6. Komanda: Līvānu novads Punkti: 48

Zelta medaļas:12
Sudraba medaļas:4
Bronzas medaļas:4

1. Jānis Ludāns Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
2. Vita Ormane Šķēpa mešana sievietēm 3 pti
3. Jānis Važņevičs 5km soļošana vīriešiem 3 pti
4. Jānis Mankovskis Augstlēkšana vīriešiem 3 pti
5. Mārīte Vilcāne Trīssoļlēkšana sievietēm 3 pti
6. Mārīte Vasiļjeva Trīssoļlēkšana sievietēm 3 pti
7. Jānis Mankovskis Trīssoļlēkšana vīriešiem 3 pti
8. Mārīte Vilcāne Tāllēkšana sievietēm 3 pti
9. Mārīte Vasiļjeva Tāllēkšana sievietēm 3 pti
10. Mārīte Vilcāne Augstlēkšana sievietēm 3 pti
11. Vita Ormane 5km soļošana sievietēm 3 pti
12. Andrejs Bondarevs 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
13. Jānis Mankovskis Tāllēkšana vīriešiem 2 pti
14. Vilma Lojāne Šķēpa mešana sievietēm 2 pti
15. Vita Ormane Trīssoļlēkšana sievietēm 2 pti
16. Mārīte Vasiļjeva 100m skrējiens sievietēm 2 pti
17. Vilma Lojāne Diska mešana sievietēm 1 pti
18. Anna Ivbule Šķēpa mešana sievietēm 1 pti
19. Vilma Lojāne Lodes grūšana sievietēm 1 pti
20. Jānis Ludāns Lodes grūšana vīriešiem 1 pti


7. Komanda: Rīga Punkti: 48

Zelta medaļas:11
Sudraba medaļas:7
Bronzas medaļas:1

1. Ilona Sirsone 100m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Ilmārs Saulgriezis 5km soļošana vīriešiem 3 pti
3. Didzis Kalniņš 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
4. Helēna Ringa Diska mešana sievietēm 3 pti
5. Maija Jakobsone Diska mešana sievietēm 3 pti
6. Ināra Rozēna Diska mešana sievietēm 3 pti
7. Helēna Ringa Šķēpa mešana sievietēm 3 pti
8. Maija Jakobsone Lodes grūšana sievietēm 3 pti
9. Vilmārs Bukšs Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
10. Ināra Rozēna Lodes grūšana sievietēm 3 pti
11. Agra Brūne Lodes grūšana sievietēm 3 pti
12. Iraīda Zālīte 100m skrējiens sievietēm 2 pti
13. Didzis Kalniņš 5000m skrējiens vīriešiem 2 pti
14. Ilze Rēdere 800m skrējiens sievietēm 2 pti
15. Didzis Kalniņš 400m skrējiens vīriešiem 2 pti
16. Helēna Ringa Lodes grūšana sievietēm 2 pti
17. Leons Zukovskis 100m skrējiens vīriešiem 2 pti
18. Ilona Sirsone Tāllēkšana sievietēm 2 pti
19. Leons Zukovskis 400m skrējiens vīriešiem 1 pti


8. Komanda: Daugavpils Punkti: 44

Zelta medaļas:12
Sudraba medaļas:3
Bronzas medaļas:2

1. Valentīna Maklakova 100m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Andris Dudels 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
3. Valdemars Pinka 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
4. Oļegs Okuņevs 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
5. Anfiza Ziļa Šķēpa mešana sievietēm 3 pti
6. Aleksandrs Vnukovs Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
7. Vera Grīnberte 5km soļošana sievietēm 3 pti
8. Oļegs Okuņevs Trīssoļlēkšana vīriešiem 3 pti
9. Ludmila Ņefjodova-Volkova 400m skrējiens sievietēm 3 pti
10. Valentīna Petrova 400m skrējiens sievietēm 3 pti
11. Ludmila Ņefjodova-Volkova 100m skrējiens sievietēm 3 pti
12. Valdemars Pinka 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
13. Aleksandrs Vnukovs Augstlēkšana vīriešiem 2 pti
14. Aleksandrs Vnukovs Trīssoļlēkšana vīriešiem 2 pti
15. Valentīna Petrova 800m skrējiens sievietēm 2 pti
16. Anfiza Ziļa Lodes grūšana sievietēm 1 pti
17. Anfiza Ziļa Diska mešana sievietēm 1 pti


9. Komanda: Bauskas novads Punkti: 41

Zelta medaļas:8
Sudraba medaļas:5
Bronzas medaļas:3

1. Velta Bruce 5km soļošana sievietēm 4 pti
2. Jānis Buks Diska mešana vīriešiem 3 pti
3. Jānis Buks 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
4. Ineta Ruhocka Diska mešana sievietēm 3 pti
5. Līga Valnere Diska mešana sievietēm 3 pti
6. Ineta Ruhocka Šķēpa mešana sievietēm 3 pti
7. Olga Sokolova Augstlēkšana sievietēm 3 pti
8. Skaidrīte Šnitka 3000m skrējiens sievietēm 3 pti
9. Dace Kalniņa 800m skrējiens sievietēm 3 pti
10. Olga Sokolova 100m skrējiens sievietēm 2 pti
11. Guntars Šumila Diska mešana vīriešiem 2 pti
12. Jānis Buks Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
13. Guntars Šumila Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
14. Broņislavs Vucēns 5km soļošana vīriešiem 2 pti
15. Viktors Folkmanis Lodes grūšana vīriešiem 1 pti
16. Līga Valnere Lodes grūšana sievietēm 1 pti
17. Ineta Ruhocka Lodes grūšana sievietēm 1 pti


10. Komanda: Rēzekne Punkti: 40

Zelta medaļas:5
Sudraba medaļas:9
Bronzas medaļas:7

1. Valentīna Balševica 100m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Valentīna Balševica 400m skrējiens sievietēm 3 pti
3. Guntis Peļņa Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
4. Aigars Skrebeļs Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
5. Tatjana Katkovska Lodes grūšana sievietēm 3 pti
6. Valērijs Ādmidiņš 5km soļošana vīriešiem 2 pti
7. Valentīna Svilāne Diska mešana sievietēm 2 pti
8. Aigars Skrebeļs Augstlēkšana vīriešiem 2 pti
9. Diāna Ķirsone Tāllēkšana sievietēm 2 pti
10. Tatjana Katkovska Tāllēkšana sievietēm 2 pti
11. Ilona Vasiļkova 5km soļošana sievietēm 2 pti
12. Jurijs Jemeļjanovs Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
13. Diāna Ķirsone 100m skrējiens sievietēm 2 pti
14. Gunārs Arbidāns 800m skrējiens vīriešiem 2 pti
15. Guntis Peļņa 800m skrējiens vīriešiem 1 pti
16. Aleksandrs Lisovs 400m skrējiens vīriešiem 1 pti
17. Lūcija Vasiļevska Diska mešana sievietēm 1 pti
18. Valentīna Svilāne Lodes grūšana sievietēm 1 pti
19. Ilona Vasiļkova Augstlēkšana sievietēm 1 pti
20. Tatjana Katkovska 100m skrējiens sievietēm 1 pti
21. Aleksandrs Lisovs Diska mešana vīriešiem 1 pti


11. Komanda: Ķeguma novads Punkti: 38

Zelta medaļas:8
Sudraba medaļas:6
Bronzas medaļas:2

1. Mirdza Aizsilniece Lodes grūšana sievietēm 3 pti
2. Harijs Jaunzems Diska mešana vīriešiem 3 pti
3. Harijs Jaunzems Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
4. Uldis Ābelis Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
5. Harijs Jaunzems Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
6. Uldis Ābelis Diska mešana vīriešiem 3 pti
7. Vizma Grigorjeva Šķēpa mešana sievietēm 3 pti
8. Mirdza Aizsilniece Šķēpa mešana sievietēm 3 pti
9. Vizma Grigorjeva Lodes grūšana sievietēm 2 pti
10. Normunds Ermičs Šķēpa mešana vīriešiem 2 pti
11. Uldis Ābelis 100m skrējiens vīriešiem 2 pti
12. Mirdza Aizsilniece Diska mešana sievietēm 2 pti
13. Vizma Grigorjeva Diska mešana sievietēm 2 pti
14. Viktors Mūrnieks 400m skrējiens vīriešiem 2 pti
15. Viktors Mūrnieks Tāllēkšana vīriešiem 1 pti
16. Viktors Mūrnieks 100m skrējiens vīriešiem 1 pti


12. Komanda: Madonas novads Punkti: 37

Zelta medaļas:7
Sudraba medaļas:6
Bronzas medaļas:4

1. Santa Jokuma Diska mešana sievietēm 3 pti
2. Ruta Kozlovska 800m skrējiens sievietēm 3 pti
3. Ruta Kozlovska 3000m skrējiens sievietēm 3 pti
4. Dace Saulīte 5km soļošana sievietēm 3 pti
5. Leons Seškens 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
6. Leons Seškens 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
7. Pēteris Ārents 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
8. Valdis Jermacāns Šķēpa mešana vīriešiem 2 pti
9. Leons Seškens 400m skrējiens vīriešiem 2 pti
10. Uldis Sudārs Diska mešana vīriešiem 2 pti
11. Līga Platpīre Šķēpa mešana sievietēm 2 pti
12. Māra Bārbale Lodes grūšana sievietēm 2 pti
13. Santa Jokuma Lodes grūšana sievietēm 2 pti
14. Uldis Sudārs 100m skrējiens vīriešiem 1 pti
15. Valdis Jermacāns Lodes grūšana vīriešiem 1 pti
16. Ilona Pupause 5km soļošana sievietēm 1 pti
17. Dzidra Širve 400m skrējiens sievietēm 1 pti


13. Komanda: Balvu novads Punkti: 36

Zelta medaļas:2
Sudraba medaļas:12
Bronzas medaļas:6

1. Jānis Spridzāns Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
2. Ēriks Apšenieks 400m skrējiens vīriešiem 3 pti
3. Zinaīda Logina 400m skrējiens sievietēm 2 pti
4. Andris Spridzāns Diska mešana vīriešiem 2 pti
5. Andris Strapcāns Diska mešana vīriešiem 2 pti
6. Egons Lācis Diska mešana vīriešiem 2 pti
7. Andris Spridzāns Šķēpa mešana vīriešiem 2 pti
8. Jānis Strapcāns Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
9. Andris Strapcāns Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
10. Mārtiņš Stabiņš Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
11. Leontīne Spridzāne Lodes grūšana sievietēm 2 pti
12. Aigars Vilciņš 100m skrējiens vīriešiem 2 pti
13. Egons Lācis Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
14. Jānis Spridzāns Diska mešana vīriešiem 2 pti
15. Andris Spridzāns Lodes grūšana vīriešiem 1 pti
16. Ēriks Apšenieks 800m skrējiens vīriešiem 1 pti
17. Jānis Spridzāns Lodes grūšana vīriešiem 1 pti
18. Leontīne Spridzāne Diska mešana sievietēm 1 pti
19. Mārtiņš Stabiņš Diska mešana vīriešiem 1 pti
20. Zinaīda Logina Tāllēkšana sievietēm 1 pti


14. Komanda: Jūrmala Punkti: 30

Zelta medaļas:9
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:3

1. Dace Faituša 100m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Aldis Putns Diska mešana vīriešiem 3 pti
3. Ivars Šūpulnieks Diska mešana vīriešiem 3 pti
4. Aldis Putns Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
5. Aigars Vilnītis Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
6. Andris Avens Augstlēkšana vīriešiem 3 pti
7. Andris Avens 400m skrējiens vīriešiem 3 pti
8. Dace Faituša Tāllēkšana sievietēm 3 pti
9. Dace Faituša Augstlēkšana sievietēm 3 pti
10. Andris Avens 100m skrējiens vīriešiem 1 pti
11. Jānis Vanuška Lodes grūšana vīriešiem 1 pti
12. Jānis Vanuška Diska mešana vīriešiem 1 pti


15. Komanda: Kokneses novads Punkti: 29

Zelta medaļas:7
Sudraba medaļas:3
Bronzas medaļas:2

1. Aija Vītola 100m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Arvīds Vītols Augstlēkšana vīriešiem 3 pti
3. Antra Vītola Trīssoļlēkšana sievietēm 3 pti
4. Anna Lulle Trīssoļlēkšana sievietēm 3 pti
5. Arvīds Vītols Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
6. Anna Lulle Tāllēkšana sievietēm 3 pti
7. Antra Vītola Augstlēkšana sievietēm 3 pti
8. Dace Graudiņa Augstlēkšana sievietēm 2 pti
9. Aija Vītola Tāllēkšana sievietēm 2 pti
10. Dace Graudiņa 3000m skrējiens sievietēm 2 pti
11. Dace Graudiņa 100m skrējiens sievietēm 1 pti
12. Antra Vītola Tāllēkšana sievietēm 1 pti


16. Komanda: Daugavpils novads Punkti: 27

Zelta medaļas:5
Sudraba medaļas:5
Bronzas medaļas:2

1. Varvara Jefimova Augstlēkšana sievietēm 3 pti
2. Romualds Saušs 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
3. Romualds Saušs 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
4. Daina Amosova Diska mešana sievietēm 3 pti
5. Daina Amosova Lodes grūšana sievietēm 3 pti
6. Vladimirs Jermaļonoks 5000m skrējiens vīriešiem 2 pti
7. Varvara Jefimova Trīssoļlēkšana sievietēm 2 pti
8. Gaļina Meteļska Trīssoļlēkšana sievietēm 2 pti
9. Gaļina Meteļska Tāllēkšana sievietēm 2 pti
10. Varvara Jefimova Tāllēkšana sievietēm 2 pti
11. Vladimirs Jermaļonoks 400m skrējiens vīriešiem 1 pti
12. Gaļina Meteļska Šķēpa mešana sievietēm 1 pti


17. Komanda: Liepāja Punkti: 19

Zelta medaļas:5
Sudraba medaļas:2
Bronzas medaļas:0

1. Guntis Grantiņš 100m skrējiens vīriešiem 3 pti
2. Guntis Grantiņš 400m skrējiens vīriešiem 3 pti
3. Ivars Katkevičs 800m skrējiens vīriešiem 3 pti
4. Albīns Markaitis 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
5. Juris Roze 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
6. Albīns Markaitis 800m skrējiens vīriešiem 2 pti
7. Ivars Lapiņš 5km soļošana vīriešiem 2 pti


18. Komanda: Kocēnu novads Punkti: 19

Zelta medaļas:3
Sudraba medaļas:3
Bronzas medaļas:4

1. Sanita Zaķe Augstlēkšana sievietēm 3 pti
2. Gunars Milenbergs Diska mešana vīriešiem 3 pti
3. Jānis Zagorskis Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
4. Sanita Zaķe 400m skrējiens sievietēm 2 pti
5. Jānis Zagorskis Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
6. Vairis Krauklis 100m skrējiens vīriešiem 2 pti
7. Gunars Milenbergs Lodes grūšana vīriešiem 1 pti
8. Jānis Dainis Trīssoļlēkšana vīriešiem 1 pti
9. Gunars Milenbergs Šķēpa mešana vīriešiem 1 pti
10. Jānis Zagorskis Diska mešana vīriešiem 1 pti


19. Komanda: Tukuma novads Punkti: 18

Zelta medaļas:1
Sudraba medaļas:6
Bronzas medaļas:3

1. Anda Germova 100m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Ivars Kreceris Šķēpa mešana vīriešiem 2 pti
3. Māris Mednis Trīssoļlēkšana vīriešiem 2 pti
4. Māris Mednis Tāllēkšana vīriešiem 2 pti
5. Ivars Kreceris Augstlēkšana vīriešiem 2 pti
6. Gunta Helmane Šķēpa mešana sievietēm 2 pti
7. Tālivaldis Krūmiņš Diska mešana vīriešiem 2 pti
8. Māris Mednis Augstlēkšana vīriešiem 1 pti
9. Gunta Helmane Diska mešana sievietēm 1 pti
10. Gunta Helmane Tāllēkšana sievietēm 1 pti


20. Komanda: Smiltenes novads Punkti: 17

Zelta medaļas:5
Sudraba medaļas:1
Bronzas medaļas:0

1. Kitija Klempnere Augstlēkšana sievietēm 3 pti
2. Viktors Vējiņš Augstlēkšana vīriešiem 3 pti
3. Dzintars Briedis Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
4. Viktors Vējiņš Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
5. Dzintars Briedis Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
6. Dzintars Briedis Diska mešana vīriešiem 2 pti


21. Komanda: Viļānu novads Punkti: 16

Zelta medaļas:2
Sudraba medaļas:4
Bronzas medaļas:2

1. Anna Reine Šķēpa mešana sievietēm 3 pti
2. Tamara Tarasova Diska mešana sievietēm 3 pti
3. Leonīda Īriste Šķēpa mešana sievietēm 2 pti
4. Tamara Tarasova Šķēpa mešana sievietēm 2 pti
5. Leonīda Īriste Diska mešana sievietēm 2 pti
6. Anna Reine Diska mešana sievietēm 2 pti
7. Leonīda Īriste Lodes grūšana sievietēm 1 pti
8. Tamara Tarasova Lodes grūšana sievietēm 1 pti


22. Komanda: Ķekavas novads Punkti: 14

Zelta medaļas:4
Sudraba medaļas:1
Bronzas medaļas:0

1. Gundega Vancāne 800m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Sandris Linbergs Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
3. Sandris Linbergs Šķēpa mešana vīriešiem 3 pti
4. Sandris Linbergs Diska mešana vīriešiem 3 pti
5. Valdis Višņevskis Augstlēkšana vīriešiem 2 pti


23. Komanda: Engures novads Punkti: 13

Zelta medaļas:3
Sudraba medaļas:1
Bronzas medaļas:2

1. Modra Ignate 5km soļošana sievietēm 3 pti
2. Modris Liepiņš 5km soļošana vīriešiem 3 pti
3. Juris Koniševs 5km soļošana vīriešiem 3 pti
4. Elīna Lāce 5km soļošana sievietēm 2 pti
5. Dainis Briedis 800m skrējiens vīriešiem 1 pti
6. Gunars Pavlovskis Šķēpa mešana vīriešiem 1 pti


24. Komanda: Mārupes novads Punkti: 9

Zelta medaļas:3
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:0

1. Inese Mozga 100m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Inese Mozga 400m skrējiens sievietēm 3 pti
3. Inese Mozga Tāllēkšana sievietēm 3 pti


25. Komanda: Babītes novads Punkti: 9

Zelta medaļas:3
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:0

1. Ilona Kojaloviča 800m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Ilona Kojaloviča Lodes grūšana sievietēm 3 pti
3. Ilona Kojaloviča Šķēpa mešana sievietēm 3 pti


26. Komanda: Jelgava Punkti: 8

Zelta medaļas:1
Sudraba medaļas:2
Bronzas medaļas:1

1. Ilgonis Miķelsons Diska mešana vīriešiem 3 pti
2. Aivars Mirks Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
3. Aivars Mirks Šķēpa mešana vīriešiem 2 pti
4. Aivars Mirks Diska mešana vīriešiem 1 pti


27. Komanda: Aizkraukles novads Punkti: 8

Zelta medaļas:2
Sudraba medaļas:1
Bronzas medaļas:0

1. Jānis Gusevs Tāllēkšana vīriešiem 3 pti
2. Jānis Gusevs Trīssoļlēkšana vīriešiem 3 pti
3. Jānis Gusevs 100m skrējiens vīriešiem 2 pti


28. Komanda: Talsu novads Punkti: 8

Zelta medaļas:0
Sudraba medaļas:4
Bronzas medaļas:0

1. Hermīne Bajāre Lodes grūšana sievietēm 2 pti
2. Hermīne Bajāre Diska mešana sievietēm 2 pti
3. Vladimirs Orehovs Šķēpa mešana vīriešiem 2 pti
4. Vladimirs Orehovs Diska mešana vīriešiem 2 pti


29. Komanda: Preiļu novads Punkti: 7

Zelta medaļas:2
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:1

1. Natālija Krupina 800m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Pēteris Trubačs 5000m skrējiens vīriešiem 3 pti
3. Natālija Krupina 3000m skrējiens sievietēm 1 pti


30. Komanda: Cēsu novads Punkti: 7

Zelta medaļas:1
Sudraba medaļas:2
Bronzas medaļas:0

1. Anita Ieviņa 400m skrējiens sievietēm 3 pti
2. Anita Ieviņa 100m skrējiens sievietēm 2 pti
3. Anita Ieviņa 800m skrējiens sievietēm 2 pti


31. Komanda: Kuldīgas novads Punkti: 7

Zelta medaļas:0
Sudraba medaļas:3
Bronzas medaļas:1

1. Una Birzniece Tāllēkšana sievietēm 2 pti
2. Una Birzniece Lodes grūšana sievietēm 2 pti
3. Inga Robežniece Diska mešana sievietēm 2 pti
4. Inga Robežniece Tāllēkšana sievietēm 1 pti


32. Komanda: Skrīveru novads Punkti: 6

Zelta medaļas:2
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:0

1. Normunds Skangalis Lodes grūšana vīriešiem 3 pti
2. Normunds Skangalis Diska mešana vīriešiem 3 pti


33. Komanda: Vārkavas novads Punkti: 5

Zelta medaļas:0
Sudraba medaļas:2
Bronzas medaļas:1

1. Dzintars Cimdiņš Lodes grūšana vīriešiem 2 pti
2. Dzintars Cimdiņš Diska mešana vīriešiem 2 pti
3. Dzintars Cimdiņš 100m skrējiens vīriešiem 1 pti


34. Komanda: Valkas novads Punkti: 4

Zelta medaļas:1
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:1

1. Aldis Dainis 400m skrējiens vīriešiem 3 pti
2. Ēriks Jukāms 5km soļošana vīriešiem 1 pti


35. Komanda: Carnikavas novads Punkti: 3

Zelta medaļas:1
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:0

1. Brigita De Kopē 5km soļošana sievietēm 3 pti


36. Komanda: Ozolnieku novads Punkti: 3

Zelta medaļas:1
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:0

1. Daiga Dābola 800m skrējiens sievietēm 3 pti


37. Komanda: Rēzeknes novads Punkti: 3

Zelta medaļas:1
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:0

1. Nelija Spridzāne Lodes grūšana sievietēm 3 pti


38. Komanda: Ādažu novads Punkti: 2

Zelta medaļas:0
Sudraba medaļas:1
Bronzas medaļas:0

1. Normunds Upenieks 5000m skrējiens vīriešiem 2 pti


39. Komanda: Kandavas novads Punkti: 1

Zelta medaļas:0
Sudraba medaļas:0
Bronzas medaļas:1

1. Vairis Mārtiņsons Tāllēkšana vīriešiem 1 pti