Baltic Open
2020.gada 15.-16.augustā - Vilandē.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšLSSK530.882112.9412,9411,4111.41441766
JānisMankovskisLatvija800.696716.5616,5611,5411.53742734
ValdisCelaLatvija720.764115.1515,1511,5811.57613723

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšind660.793928.6328,6322,7322.72941828
GuntisGrantiņšLSSK530.875327.3827,3823,9723.96572675
JānisMankovskisLatvija800.669738.6838,6825,9025.9043467
JurijsKopasovsind720.748245.5545,5534,0834.0805410

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšind660.769762.661:02,6648,2348.22941966

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisŅilovsLatvija450.9203138.592:18,592:07,54127.5441587
GatisBrakanskisLatvija630.7919165.892:45,892:11,37131.3682507

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisŅilovsLatvija450.9125270.474:30,474:06,80246.8041776
JānisVažņevičsLatvia600.7939352.995:52,994:40,24280.2392446
EdgarsRencisLatvija370.9755290.474:50,474:43,35283.3533420
GuntisZālītisLatvija530.8495341.435:41,434:50,04290.0454366

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisŅilovsLatvija450.93021015.4416:55,4415:44,56944.5621681
EdgarsRencisLatvija370.9861101.2118:21,2118:05,791085.792348
JānisVažņevičsLatvia600.82551395.3123:15,3119:11,831151.833230

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaLatvija721.52541451,452,21221.18311099
JānisMankovskisLatvija801.72411251,252,16215.51221046
JurisLebedoksLatvija661.4051301,301,83182.653758
MārisMednisLatvija631.35171351,351,82182.484758
DidzisMatvajsVentspils VK561.24211401,401,74173.8945680

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaind721.7064594,597,83783.05411101
JurisLebedoksLatvija661.54264624,627,13712.6812948
JānisMankovskisind801.98763463,466,88687.713894
GuntisGrantiņšLSSK531.27725335,336,81680.7484879
GuntisZālītisLatvija531.27725125,126,54653.9265822
MārisMednisLatvija631.4724424,426,51650.6246816

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaLatvija721.66059729,7216,141614.0111073
JānisMankovskisind801.94287857,8515,251525.12979
JurisLebedoksLatvija661.50329619,6114,451444.583895
MārisMednisLatvija631.43479749,7413,971397.44846

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšLatvija451.2023141414,1417,001700.051942
MārisBemersLatvia591.3617123912,3916,871687.152934
GunārsRubenisind811.5347101210,1215,531553.123855
JānisMāsānsLīvānu VK501.1721129412,9415,171516.74833
JurijsKopasovsind721.3251109210,9214,471447.015792
IvarsDundursJēkabpils661.3873104110,4114,441444.186790
JānisMankovskisind801.50539429,4214,181417.997774
AivarsMirksind771.45099099,0913,191318.878716
JānisZagorskisind591.36179639,6313,111311.329712
JānisStalidzānsVentspils VK471.2415103410,3412,841283.7110695
JānisLudānsLīvāni741.37369299,2912,761276.0711691
AndrisSpridzānsLatvija581.33728948,9411,951195.4612643

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VilmārsBukšsind501.2278557355,7368,436842.531937
DainisKūlaVentspils VK611.4408464446,4466,916691.082915
JānisZagorskisind591.4454441044,1063,746374.213871
ImantsAizkalnsind761.9418279127,9154,205419.564736
AleksandrsStepanovsind731.8005297629,7653,585358.295727
DidzisMatvajsVentspils VK561.363386838,6852,725272.086715
IvarsDundursJēkabpils661.5946308030,8049,114911.377664
AivarsMirksind771.9937236623,6647,174717.098637
AndrisSpridzānsLatvija581.4167323432,3445,824581.619618
JānisLudānsLīvāni741.8456242324,2344,724471.8910602
GunārsRubenisind812.1531175217,5237,723772.2311504

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšLatvija451.2049394339,4347,514750.921831
AleksandrsStepanovsind731.3645302930,2941,334133.072719
MārisBemersLatvia591.1928333233,3239,743974.413690
AivarsMirksind771.5061260226,0239,193918.874680
AndrisSpridzānsLatvija581.1708323332,3337,853785.25655
JānisZagorskisind591.1928304630,4636,333633.276628
TālivaldisKrūmiņšind701.2781283328,3336,213620.867625
JānisMāsānsLīvānu VK501.0218353435,3436,113611.048624
GunārsRubenisind811.6908195419,5433,043303.829568

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisBemersLatvia591.4403343834,3849,524951.7530
AivarsMirksind771.8281259425,9447,424742.0950
JānisVembrisind371.0658450445,0448,004800.3640
ĀdolfsMičulisind842.1879132713,2729,032903.3460
TālivaldisKrūmiņšind701.5124340634,0651,515151.2320
ValdisBlūmsind811.9642323232,3263,486348.2910

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValentīnaMaklakovaind660.771417.0217,0213,1313.12921780
MārīteVasiļjevaLatvija440.926614.2714,2713,2213.22262762

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVasiļjevaLatvija440.905429.4529,4526,6626.6641794
GintaRassaLatvija460.89131.6831,6828,2328.22692668
ValentīnaMaklakovaind660.745138.0938,0928,3828.38093656
IvetaNiedreind450.898232.0132,0128,7528.75144628

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GintaRassaLatvija460.890166.891:06,8959,5459.53881852
IvetaNiedreind450.898370.111:10,111:02,9862.97982740

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GintaRassaLatvija460.904159.232:39,232:23,94143.9441773
DaigaDābolaind410.9454154.82:34,802:26,35146.3482739
IvetaNiedreind450.9123169.062:49,062:34,23154.2333630

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona770.5586518.078:38,074:49,39289.3941841
DaigaDābolaind410.9374336.185:36,185:15,14315.1352677

5000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona770.58792284.0238:04,0222:22,781342.7810

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneLatvija491.21221541,541,87186.67911082
DaceBrakanskaLatvija651.47081151,151,69169.1422916
MārīteVilcāneLatvija601.37791201,201,65165.3483878
MaijaVeseleLatvija701.57951001,001,58157.954801
MārīteVasiļjevaLatvija441.14931301,301,49149.4095725

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVasiļjevaind441.16344634,635,39538.6541865
MārīteVilcāneLatvija601.443713,715,34534.242856
InāraFjodorovaLatvija541.32213953,955,22522.2293830
DaceBrakanskaLatvija651.55573023,024,70469.8214718
MaijaVeseleLatvija701.69432312,313,91391.3835553

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneLatvija491.2044106710,6712,851285.0911000
MārīteVilcāneLatvija601.4068838,8312,411241.52956
InāraFjodorovaLatvija541.28838998,9911,581158.183872
DaceBrakanskaLatvija651.52187347,3411,1711174831
MārīteVasiļjevaind441.13079669,6610,921092.265806
MaijaVeseleLatvija701.67815735,739,62961.5516676

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaind671.7321105010,5018,191818.711094
HelēnaRingaind731.99578148,1416,241624.52973
AgraBrūneind721.9468178,1715,901589.883951
DainaAmosovaind621.56048978,9714,001399.684833
MārīteVilcāneind601.50159269,2613,901390.395827
LailaPētersoneind491.27159879,8712,551254.976743
KristīneAndrejevaind351.03689009,009,33933.127545
MārīteVasiļjevaind441.17637807,809,18917.5148535

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneind601.5408240324,0337,033702.541654
GuntaHelmaneind481.3167278927,8936,723672.282649
VitaOrmaneLīvāni431.2054192019,2023,142314.373400

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA772.2834258825,8859,095909.4411055
InāraRozēnaind671.8841295029,5055,585558.12990
HelēnaRingaind732.2523206720,6746,564655.53824
DainaAmosovaind621.667259125,9143,194319.24763
KristīneAndrejevaind351.0368254725,4726,412640.736457
AnitaŽavridaind501.3128201220,1226,412641.355457

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AnitaŽavridaind501.2838231623,1629,732973.2830
DainaAmosovaind621.5975225222,5235,983597.5720
GaļinaMeteļskaind681.8235205920,5937,553754.5910